Zainteresowany

Szukanie podobnie myślących ludzi

Moderator: Administrator

Zainteresowany

Postprzez Matthaeus » 04 Kwi 2016, 13:09

Witam wszystkich miłośników Rodowych Posiadłości wg Anastazji,
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad możliwościami utworzenia takiej Rodowej Posiadłości. Chęci są, marzenie tez jest. Jedyne ograniczenie to środki. Zastanawiałem się nad rożnymi możliwościami i żadnego rozsądnego rozwiązania nie znalazłem. Może i to co napisze wyda się naiwne, naiwne w świecie, w którym rządzi pieniądz. Spróbuje jednak. Zainteresowany jestem utworzeniem Osady lub może tylko kilku rodowych posiadłości w rejonach miedzy Zakopanem a Krakowem. Tak jak wspomniałem, jedynym ograniczeniem są środki (finansowe), poza tym posiadam chyba wystarczająco motywacji i silnej woli czegoś tak wspaniałego dokonać. Szukam Ludzi podobnych do mnie, kierujących się miłością do Stwórcy i jego stworzenia. Ludzi, którym także marzy się Rodowa Posiadłość. Może się znajdzie jakaś możliwość rozwiązania problemu finansowego, a może znajdzie się ktoś tak miłosierny, ze np. wydzierżawi za niewielka sumę lub pomoc w Gospodarstwie ten 1 Hektar ziemi. Zobaczymy.
Pozdrawiam w nadziei wszystkich ciepło
Matthaeus
Matthaeus

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Wróć do Odezwijcie się chętni do tworzenia osad!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość