Kraków wita

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Kraków wita

Postprzez Slavomir » 10 Lis 2017, 13:04

Witajcie!
Temat Anastazji jest mi bliski od kilku lat i od przeczytania pierwszego tomu poczułem zew zamieszkania w ekowiosce, a przede wszystkim znalezienia takiej samej harmonii w swoim życiu, jaki przestawia sobą Pustelnica. Fascynuje mnie ta samowystarczalność, oduzależnienie się od niepotrzebnej pracy i przedmiotów.
Marzę o swojej ziemi, na której sam zbuduję prostą ziemiankę z togi, co daje ziemia. Marzę by była żywa na tyle, by granica między domem, a ogrodem się zatarła. Wierzę że z czasem można będzie odrzucić wszelkie uzależnienia od martwych przedmiotów.
Małymi krokami podążam w tym kierunku: odkładam pieniądze na zakup ziemi, będzie to dla mnie możliwe za jakieś 3 lata. Do tego czasu pozbywam się nałogów, z których można zrezygnować już teraz. Dla przykładu ostatnio myję się zimną wodą, szarym mydłem i bez szamponu. Już teraz czuję tego korzyści.
Do tego czasu chcę również znaleźć kobietę, która mi zaufa i podąży za moimi marzeniami.

Jeśli są tutaj osoby z Krakowa i okolic to zapraszam do kontaktu, warto byłoby się poznać.

Sława!
Slavomir

Miejscowość: Kraków
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Kraków wita

Postprzez Hipka » 03 Sty 2018, 20:56

Witaj! Są już w Polsce osady anastazjowe, może tam znajdziesz swoje miejsce?
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości