chcę zacząć od nowa

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

chcę zacząć od nowa

Postprzez kankan77kankan77 » 04 Lut 2017, 17:59

Rok 2016 był bardzo trudny.Wiele przeszłam.Ąż DZIW ŻE WYSZŁAM NA PROSTĄ CHOĆ ŁATWO NIE BYŁO. w NAJGORSZEJ CHWILI OPUSCILI PRZYJACIELE..ŻYCIE....(sorki wielka litera ufff <kwiat> )Dziś mam ochotę zacząć od nowa, poznać nowych ludzi.Zostałam sama,to trudne doświadczenie ale widocznie jest mi do czegoś potrzebne.Jest sobota, siedzę sama w domu.Znalazłam to miejsce oglądając i słuchając Władimira Megre....Czy poznam kogoś, kto wie? Mam 43 lata,dużo, co?To tak dla orientacji, bo, ostatecznie, jakie to w końcu ma znaczenie?Może odezwie sieęktoś z kim znajdę wspólny temat, bo na miłość to chyba dla mnie jest już za późno...
kankan77kankan77

Połówki: Szukam swojej połówki ♀

Re: chcę zacząć od nowa

Postprzez Administrator » 18 Lut 2017, 16:50

Witaj na forum,

To dość smutne że nie ma odezwu, ale w ostatnim czasie na forum zostało niewielu użytkowników. Dużo ludzi przeniosło się na facebooka, do grup anastazjowych:

https://www.facebook.com/groups/1409309429304135/
https://www.facebook.com/dzwoniacecedry
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postprzez Piotr K » 19 Lut 2017, 10:29

Witam
Dobrze trafilas. Tutaj na forum.
Awatar użytkownika
Piotr K

Miejscowość: Borne
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez kankan77kankan77 » 19 Lut 2017, 18:03

Nie wiem czy tak dobrze,ale dziękuję że odezwałeś się jako pierwszy. To bardzo miłe <slonce>
kankan77kankan77

Postprzez Hipka » 23 Lut 2017, 14:46

Nie jestem mężczyzną i co gorsza, jestem w trwałym związku z moim mężem, ;) ale jednak odezwę się. Nigdy nie jest za późno na miłość, naprawdę. I ciebie może to spotkać w każdej chwili. A poza tym, nawet czekając na miłość, życie może być pełne, ciekawe i ciepłe. Odwagi!
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez kwiat bzu » 28 Lut 2017, 12:35

Kankan myślę tak jak Hipka <slonce> nigdy nie jest za późno na MIŁOŚĆ jeśli tylko tego pragnie nasza dusza <serce> i serce..Ja sama jestem tego przykładem <kwiat> Pozdrawiam serdecznie i życzę samych ciepłych radosnych i optymistycznych myśli oraz radosnego Tworzenia swojej TERAŹniejszości i PRZYSZłości <luck>

Do ciebie należy decyzja, czy chcesz Być w związku. Masz zdolność przyciągania kochanych osób i możesz sprawić, że zwią­zek, o którym marzysz, zaistnieje.
Piosenki o miłości mówią, że to sprawa przeznaczenia. Z po­ezji dowiadujemy się, że miłość jest czymś ulotnym, nie­uchwytnym, co pojawia się niczym mgiełka i niepostrzeżenie znika. Przyjaciele powiedzą nam, że znalezienie miłości to sprawa czasu, a specjaliści od reklamy usiłują dowieść, że se­kret trwałej miłości sprowadza się do posiadania luksusowe­go samochodu i noszenia dżinsów odpowiedniej marki; ko­nieczne są olśniewająco białe zęby, świeży oddech i pachnące ziołami włosy.
Prawdziwy sekret znajdowania autentycznej miłości nie spoczywa w rękach ślepego losu. Tkwi on w twojej własnej świadomości.
Jaka jest twoja pierwsza reakcja na stwierdzenie, że od ciebie zależy, czy na swej drodze spotkasz miłość? Czy wierzysz, że jest w tobie siła zdolna znaleźć i przyciągnąć miłość, jakiej prag­niesz? Jeśli tak, to opuść ten rozdział i przejdź do następnego. Jednak jeśli jakaś cząstka ciebie uważa, że znalezienie miłości leży poza zasięgiem twoich możliwości, przeczytaj uważnie.
Miłość nie zdarza się ot tak, po prostu. Ona musi zostać stworzona, można zaryzykować stwierdzenie, że w podobny sposób, w jaki tworzysz wszystko inne. Wyobraźmy sobie, że chcesz zjeść posiłek. Zaczynasz od zastanowienia się, co chciał­byś zjeść. Potem oceniasz, co w czasie, którym dysponujesz, zdołasz przyrządzić, decydujesz, co zrobisz, przygotowujesz produkty, postępujesz wedle przepisu i na końcu zjadasz. Nie zasiadasz w kuchni, marząc, by posiłek w jakiś cudowny spo­sób zjawił się przed tobą.
Sytuacja nie różni się tak bardzo, gdy rzecz dotyczy miłości. Tworzą ją twoja wyobraźnia, intencje i strategiczne posunięcia. Wielu ludzi błędnie sądzi, że pragnienie miłości jest tym samym co poszukiwanie miłości. Kiedy moja przyjaciółka Alicja była dzieckiem, desperacko pragnęła mieć koleżanki od serca, ale chorobliwa nieśmiałość wręcz uniemożliwiała jej kontakty to­warzyskie. Mama stale jej powtarzała, że nigdy nie będzie mia­ła koleżanek, jeśli nie przestanie przesiadywać w domu, czeka­jąc, aż one zapukają do jej drzwi. Teraz, w wieku 41 lat, Alicja nadal siedzi sama w domu i wygląda idealnego partnera. Nic dziwnego, że dotychczas się nie pojawił. A ona wciąż czeka, jak wiele innych osób, myśląc, że nadejdzie, i jak to bywa w baj­kach, potem będą żyli długo i szczęśliwie. Niestety, w życiu się tak nie zdarza. Żeby zbudować miłość, trzeba wiedzieć, co jest niezbędne, jakie kroki poczynić, by rozpocząć ten proces.
Chcąc mgliste życzenia zmienić w rzeczywistość, poszuki­wanie miłości nie może być grą przypadków, lecz przewidy­walną grą przyczyn i skutków.
Co oznacza bycie w związku
Zanim ostatecznie zdecydujesz, czy chcesz poszukiwać part­nera, dobrze jest najpierw zrozumieć, czym właściwie jest związek partnerski. Jest to połączenie dwóch odrębnych jed­nostek. Gdy dwie osoby wierzą, że lepiej im będzie wtedy, gdy zjednoczą energię, talenty i zasoby, niż wówczas, gdy po­zostaną same.
W sferze miłości o partnerstwie mówimy wówczas, gdy dwoje ludzi łączą więzi w wymiarze fizycznym, emocjonal­nym, intelektualnym i duchowym. Rozpoczyna się tworzenie z dwóch oddzielnych „ja" wspólnego „my", każde zaś „ja" ma swój wkład w siłę tego „my". Żadne „ja" nie zaciera się, każde staje się po prostu mocniejsze siłą tego drugiego.
Cherie Carter-Scott
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn

Postprzez kankan77kankan77 » 02 Mar 2017, 16:45

Dziękuję Wam Kochani za cudowne,mądre słowa.Jesteście wspaniali. Nie jestem zdesperowaną panią,żyję dobrze i kocham swoje życie, ale ono radykalnie się zmieniło wskutek tragicznych zdarzeń w ubiegłym roku. Musiałam przewartościować swoje życie i odbić się niemalże od dna.Udało się dzięki pracy,sile i determinacji w życiu.Nowa praca, nowe życie, nowa ja.Ludzie których kochałam i ufałam bezgranicznie zdradzili.To się zdarza... Niestety...Bardzo boli... Ale trzeba się podnieść i iść dalej. Stąd pomysł by się zalogować, poszukać nowych ludzi.Już widzę że to był dobry pomysł. <kwiat> <urodziny> <buziak> Serdeczne dzięki za każde dobre słowo.
kankan77kankan77

Postprzez Avala » 03 Mar 2017, 11:35

Na forum zawsze można dostać wsparcie. Jest się anonimowym, więc można swobodnie się wypowiedzieć bez presji oceniania przez innych. Powodzenia i wytrwałości życzę <brawo>
Najlepsze sposoby na zmarszczki masaz-na-zmarszczki.pl
Awatar użytkownika
Avala

Miejscowość: Częstochowa
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini

Postprzez toska833 » 25 Sty 2018, 16:31

Ja też postanowiłam zacząć od nowa, założyłam sobie profil na portalu randkowym kochaj.pl i jutro mam pierwszą randkę. Bardzo się denerwuję ale wiem że muszę zrobić ten krok żeby iść dalej ze swoim życiem.
toska833

Postprzez Izabella » 07 Lut 2018, 12:16

Brawo za odwagę ! <brawo> Pamiętaj kochana, że jak nie My to kto?! Wszystko siedzi w naszej głowie, a miłość przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie <zakochany> <serce>
Awatar użytkownika
Izabella

Postprzez kankan77kankan77 » 11 Lut 2018, 08:14

<love> DZIĘKI SERDECZNE
kankan77kankan77

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości