Witam Was :)

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Witam Was :)

Postprzez Maciej » 03 Sty 2015, 17:37

Witam wszystkich serdecznie :) Mam na imię Maciej, mam 52 lata, niedługo 53 ;) odkąd zacząłem czytać Anastazję, odkryłem, że właśnie tego szukałem w życiu. Teraz widzę ile błędów popełniłem w życiu, ech...
Byłem żonaty, ale coś nie zagrało i rozwiodłem się. Poznałem kogoś innego i wyjechaliśmy do Irlandii Płn. Starałem się być dobry, lecz to mi się odbiło czkawką po ok 5 latach. Trafiłem jak się okazało na kobietę, która za bardzo lubi męskie towarzystwo. Przez szacunek dla Was i dobrych myśli, nie opowiem co się wydarzyło. Nie życzę tego nikomu. Wtedy wygoniłem ją z domu, i trwało to ok roku, aż zrozumiałem, jak złym uczuciem jest złość. Nie rozpiłem się na szczęście, miałem trochę depresji ;), na szczęście to już przeszłość. W końcu poszedłem do niej i jej nowego partnera i poprosiłem o przebaczenie za moje wcześniejsze zachowanie i życzyłem im jak najlepiej :) Interesowałem się różnymi sposobami na odnalezienie własnej drogi życia, trafiłem na ludzi z innego kościoła, pomogli, to fakt, lecz i tam nie znalazłem spokoju serca. Gram na gitarze basowej, u nich nie było basisty, wiec znalazłem możliwość grania. Zacząłem im zadawać pytania, lecz odpowiedzi były niepełne, zniewolone wiedzą kapłanów. Parę miesięcy temu,niedawno, pojawiła się myśl, aby wrócić do kraju i dalej jak po sznurku , trafiłem na Anastazję, Na Anię w cyklu Wedrussa, wiec zainteresowałem się tematem. Po przeczytaniu I częći pojawiły się szok, zaskoczenie i nadzieja, bardzo mieszane uczucia. Więcej jednak jakiejś radości i nadziei. Zacząłem czytać kolejne części. Tak, teraz wiem, tego szukałem całe życie :) Po małych trudach znalazłem się tu, z Wami, chcąc dzielić się sobą i uczyć się Was, wiedzy, przemyśleń i pozytywnych działań. Myśl bez działania jest niczym. Pojawiła mi się nie wiem skąd wizja, obraz, że jestem w drewnianym domu, drzwi otwarte na ogród i co dziwne , ktoś na mnie patrzył kochającymi oczami :) jakbym słyszał ciepłe słowa, czy może pomasować moja chorą nogę. Miałem 14 lat temu wypadek samochodowy i nie mam pełnej sprawności. Tańczyć jednak mogę :D Zastanawiałem się, czy w tym wieku warto jeszcze układać sobie życie na nowo, teraz wiem , że zawsze warto :) Pojawiają się obrazy, wierzę , że nie na próżno :) Od około dwóch lat jestem wegeterianinem. Nawet tym, którzy czytają Biblię trudno wytłumaczyć, jakim prawem można odbierać życie dziełu Stwórcy ? Jak można zabijać w imię czegokolwiek ? Tworzyć, a nie zabijać jest celem człowieka :)
Awatar użytkownika
Maciej

Miejscowość: Arciechów, Stare Załubice
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Witam Was :)

Postprzez iwona-123 » 04 Sty 2015, 11:56

Witamy Cię Macieju <slonce>
bardzo bardzo serdecznie
Cieszymy się że do nas trafiłeś

Potwierdzamy, że na Nowe Życie i Miłość nigdy nie jest za późno !!!
Jesteśmy tego doskonałym przykładem, poznaliśmy się również dzięki forum
Zatem trafiłeś pod dobry adres, tu odnalazło się już wiele par

A najważniejsze to Otwarte Serce, Szczere zamiary i Jasne Myśli <luck>

Zdrowia Twoim Jasnym Dobrym Myślom !!!
i naprzód...

Iwona i Piotr
iwona-123

Miejscowość: Borne, gmina Ostrowice, woj. zachodniopomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Maciej » 04 Sty 2015, 16:55

dziekuję Kochani, miło przeczytać dobre słowa :) Niech i Wam się wiedzie jak najlepiej, czego życzę z całego <serce> <slonce> <kwiat>
Pisałem, że mialem kiedyś wypadek, fakt, lecz mogę popracować,bo ręce wiele potrafią,np. moge rysować, malować, grać na basie, i rzeżbić mogę ;) ot dusza artystyczna :D <slonce> <rose>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Maciej » 05 Sty 2015, 20:33

Już jakis czas temu, juz tak na poważnie, z pelną odpowiedzialnością zrozumiałem, że najwazniejsza jest godność czlowieka i zgodnie z tą zasadą zaczałem żyć. Nie zrozumcie mnie żle, lecz gdy była partnerka odchodziła ode mnie , powiedziała , ze chciała mi dorównać w tych zasadach , lecz nie dała rady. Nie byłem dziwakiem z jakimis kosmicznymi zasadami. Jej się to podobało,lecz sama nie dała rady się dostroić. To dziwne, że zdrowe , naturalne zasady są dla wielu tak trudne. żeby nie kłamać, nie oszukiwać, nie kraść,nie ranić, a kochać całym sercem i oddaniem, być po prostu dobrym. Anastazja w piękny sposób opisuje sprawy człowieczeństwa i jego rolę w świecie. Warto wrócić do niektórych rozdziałów ksiażek ponownie, aby podtrzymać te piękne idee, wzmocnić siebie i innych <slonce> <kwiat> <serce>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez szron » 05 Sty 2015, 23:17

"Starałem się być dobry, lecz to mi się odbiło czkawką"
szron

Miejscowość: pomorskie

Postprzez Maciej » 06 Sty 2015, 00:50

tak przyjacielu, odbiło się. wtedy nie rozumiałem wszystkiego, co można było zrozumieć. robiłem co mogłem aby stworzyc udany zwiazek, a wyszło inaczej. widocznie coś żle robiłem ,nie zdając sobie sprawy z tego. wtedy myślałem , że nie warto być dobrym człowiekiem. trzeba było czasu aby zrozumieć, że tak miało być, abym coś zrozumiał i że myślałem błednie. że to po prostu nie była kobieta dla mnie :) no i że trzeba popracować nad sobą :)
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez kwiat bzu » 06 Sty 2015, 20:15

Witaj Macieju <kwiat>
Pięknie napisałeś o swoich doświadczeniach..cudownie że odnalazłeś Anastazje i jestes z nami..Twoje Marzenia na pewno się spełnią.. <tak> Jak napisała Iwonka wiele par się odnalazło dzięki forum i spotkaniom..choć Miłość można spotkać wszędzie.. ;) wystarczy się tylko otworzyć..Ja spotkałam swojego Ukochanego poza forum....
Więc spełnienia marzeń i czekamy na Ciebie w Polsce..
Kiedy zobaczyłam Twoje zdjęcie wydałes mi się dziwnie znajomy..Nie wiem dlaczego.. <slonce>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn

Postprzez Maciej » 06 Sty 2015, 20:27

a nie wiem :) jestem szczerym człowiekiem i wierzę, że tu, na tym wyjatkowym forum można się bez obaw otworzyć. wzajemne zrozumienie ma swoje uzasadnienie wiadomo dlaczego :) nie udaję , pisze jak jest. jestem dobrej myśli, że za rok,a może wczesniej wrócę do swojej Ojczyzny , dosyć tulaczki <slonce> dziekuję też za miłe słowa, mysli i wsparcie :) <kwiat>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Beata » 12 Lut 2015, 21:33

Witaj Maćku :)
szczerość z jaką napisałeś o sobie dodała mi otuchy :) Od roku niemal zbierałam się do umieszczenia postu w "poznajmy się " i zawsze brakowało mi odwagi :) Dziś to w końcu zrobiłam :D
Dzięki za Twoją szczerość :)
Awatar użytkownika
Beata

Miejscowość: Pisz

Postprzez Maciej » 21 Lut 2015, 18:18

noo to choć do czegoś się przydałem :D <slonce> <kwiat>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Alik » 23 Cze 2015, 09:52

<blush>
Awatar użytkownika
Alik

Postprzez Maciej » 19 Sty 2016, 18:04

Cóż, wiele sie wydarzyło , wiele zrozumiałem od pierwszego wpisu :) okazało sie, że trza mi nad sobą popracować jeszcze ;) zrozumiałem, że działki nie kupię, nie stać mnie , a tworzyć coś tylko dla siebie nie ma sensu w moim rozumieniu . Mam pomysły, otwarte serce ciągle, lecz Siedlisko już nie dla mnie chyba. Jakkolwiek to zabrzmi, gdyby jakaś Bogini zaakceptowała mnie odwdzięczę się całym sobą <3
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez DziwnyMalarz » 23 Sty 2016, 22:19

Witam kolegę muzyka - pokój. <zgoda>
Grasz na czymś? wejdź w temat:
http://www.forum.anastazja.org/viewtopic.php?f=28&t=1666
To nie rock, nie pop to, ani nie klasyka. Co to jest?
http://www.forum.anastazja.org/viewtopic.php?f=34&t=1668
Awatar użytkownika
DziwnyMalarz

Miejscowość: Pewna wieś w podlasiu

Postprzez Maciej » 24 Sty 2016, 20:32

A witam miło :)
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Maciej » 15 Sie 2017, 20:01

no Kochani, wróciłem do kraju :) <serce> <luck> sama radość :D teraz wylądowałem w Zach.Pomorskim :) piękny rejon, pełno ziół i ludzie przyjażni :) pozdrawiam wszystkich już stąd :) <serce> <gwiazda> <kwiat>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Piechota Marek » 16 Sie 2017, 18:40

Wita Cię Nasza Polasza <zgoda>
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Miejscowość: opolskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Postprzez Izabella » 07 Lut 2018, 12:18

Brawo! <brawo> zawsze powtarzam, że wszystko siedzi w naszej głowie ! Wiara we własne marzenia i pozytywne myślenie to już połowa sukcesu! :D
Awatar użytkownika
Izabella

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość