Cześć :)

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Cześć :)

Postprzez Adam90 » 28 Lut 2016, 19:33

Od dawna interesuje się teoriami spiskowymi, religiami, dawną cywilizacją i tym podobnymi tematami( tylko mnie czasem nie bierzcie za paranoika jakiegoś Proszę <blush>), to po prostu jedno z moich zainteresowań :D Z rok temu albo dalej usłyszałem o jakiejś tam książce "Anastazja", że niby mądrości prawi ale to w sumie olałem. Do czasu aż nie zainteresowałem się mocniej Słowianami i tak po niteczce do kłębka na nowo odkryłem Anastazje <slonce> <kwiat> Bardzo się z tego cieszę i marze o tym żeby żyć tak jak ona głosi i założyć własne rodowe siedlisko <love> <kwiat> <luck> <slonce> A tak poza tym to na imię mi Adam, mam 26 lat, mieszkam niedaleko Poznania, studiuje, pracuje, szukam mojej Bogini <love> <rose>

Pozdrawiam Cieplutko <zgoda> <slonce>
Adam90

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Cześć :)

Postprzez Paulina » 01 Mar 2016, 21:41

Witaj :)
Paulina

Miejscowość: Lublin
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez Zirradiel » 02 Mar 2016, 09:12

Od dawna interesuje się teoriami spiskowymi, religiami, dawną cywilizacją i tym podobnymi tematami

Witaj.
Też się tym interesuję od dawna. Zabrnęłam dość głęboko. możesz wiedzieć coś czego ja nie wiem a i ja mogę wiedzieć coś czego Ty nie wiesz a wiedzą chętnie się dzielę. jeśli miałbyś ochotę się czegoś dowiedzieć lub też ewentualnie podzielić się własną wiedzą to ja bardzo chętnie na ochotnika! :D
Zirradiel

Postprzez Adam90 » 03 Mar 2016, 12:15

Witajcie <slonce>

Znasz Zirradielu Marka Passio? Fajnie prawi :) w sumie to tak po ludzku "Kybalion" tłumaczy <slonce>
Tu też coś ciekawego https://www.youtube.com/watch?v=aSKFgPvv4Z0 lubię Pawła choć dość dużo hejtu zbiera to i tak go lubię :)
Adam90

Postprzez Zirradiel » 17 Mar 2016, 08:09

Nie znam Marka Passio ale ostatnio nie wiem który już raz z rzędu przerabiałam karty illuminati. dzieje się oj dzieje. karata płaskiej ziemii się dzieje. i parę innych....
Zirradiel

Postprzez Adam90 » 17 Mar 2016, 21:23

Naprawdę ciekawe są te karty, szkoda tylko że takie zagmatwane że większość dopiero się zgadza po fakcie :)
Adam90

Postprzez Zirradiel » 19 Kwi 2016, 09:43

Trzeba umiec czytac miedzy wierszami...
Zirradiel

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość