Słonecznie wita pomorze

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Słonecznie wita pomorze

Postprzez Sosenka » 01 Mar 2016, 12:24

Witajcie,
Jako sosna z nad morza śpieszę Wam opowiedzieć, że morze jest piękne i wszechmocne i że powietrze tu świeższe niż tamto w głębi lądu. Przyszło mi się zakochać w tej przestrzeni. Obecność morza i lasów mnie wychowała, i nie umiałabym ich teraz opuścić. Szukam kogoś z okolic Koszalina. Może jest tu nas więcej..?! Zapraszam do ujawnienia. Samej mi się słabo działa, uwielbiam współdziałać, współtworzyć. Nie tylko szukam drugiej połówki, ale i każdego serca w okolicy, które pragnie stworzyć Raj z Ziemi.

Pozdrawiam słonecznie wszystkich <slonce>
Sosenka

Miejscowość: Koszalin

Re: Słonecznie wita pomorze

Postprzez Adam90 » 10 Mar 2016, 19:29

Cześć <slonce> <kwiat>
Adam90

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Sosenka » 11 Mar 2016, 16:50

Witaj Adamie,
Adamie od "teorii spiskowych";) niesamowitym jak ludzie pięknie wpadają na tą książkę.
W moim Koszalinie chodzą ploty, że książka "Anastazja" cześć pierwsza tak mocno była rozczytywana, że się rozpadła i została wycofana. Stałam się prywatną wypożyczalnią.

Pozdrawiam wiosennie, na drzewach coraz więcej pąków <luck>
Sosenka

Miejscowość: Koszalin

Postprzez Zirradiel » 17 Mar 2016, 08:11

Dobrze że choć tam Anastazja jest tak intensywnie rozczytywana... na podlasiu na razie jakoś jeszcze nie aż tak bardzo... ale chyba niedługo się zacznie :D
Zirradiel

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość