Chiron-śląsk

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Chiron-śląsk

Postprzez Chiron9 » 03 Mar 2016, 13:51

Chwała Wam Dobrzy Ludzie !

Od wielu lat interesuję i zajmuję się szeroko pojętą ezoteryką, hermetyką i słowiańskością. Niestety wiele z informacji, które wręcz bombardują nas na każdym kroku i z każdego miejsca(a internet jest ich wylęgarnią) bywają często sprzeczne z prawdą. Chociaż to gdzie leży prawda też pewnie nie jest - wszak na co dzień wszyscy spotykamy się z trzema rodzajami prawdy :) Dlatego już dawno temu stwierdziłem, że trzeba mieć dobre sito w głowie i mocno przesiewać wszelkie informacje dlatego tak miło się zaskoczyłem po przeczytaniu Anastazji - prosto i jasno, kawa na ławę a wiele z tego co Anastazja powiedziała podświadomie wiedziałem wcześniej i stosowałem w życiu. Obecnie kończę 6 tom ale postanowiłem się już teraz zarejestrować na forum.
Mam 27 lat, mieszkam na śląsku w mieście i nie przesadzę jak powiem, że połowę czasu wolnego spędzam w lasach, na polach itd. Od roku mam ogródek działkowy ale roboty, żeby doprowadzić go do jakiejkolwiek funkcjonalności jest cała masa - przejąłem go po starszej Pani, która przez kilka lat nic w nim nie robiła.
Od dawna jestem singlem ale nie przeszkadza mi to ani mnie nie uskrzydla. Ludzie lamentują nad samotnością albo stawiając ją na piedestale własnych myśli albo tworzą z innych osób niewolników swojej pustki - byle tylko z kimś być. Dlatego w samotności tworzę pełnię swojej osoby bo mam zamiar spotkać kobietę, która stworzy ze mną rodzinę. Jednakże w tej gęstości z moimi poglądami życiowymi, rytuałami codziennymi, żywieniem, pracą itd. jestem postrzegany za sympatycznego dziwaka :mrgreen:.
Przy sprzyjających życiowych wiatrach mam zamiar jak najszybciej stworzyć rodowe siedlisko. Póki co egzystuję z jasno postawionymi celami do których zbliżam się każdego dnia.

Bądźcie zdrowi Bracia i Siostry,
Chiron

Ps. Czy na terytorium śląska są organizowane spotkania ludzi z forum ?
Awatar użytkownika
Chiron9

Miejscowość: Śląsk
Połówki: Szukam swojej połówki ♀
Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Re: Chiron-śląsk

Postprzez Adam90 » 10 Mar 2016, 19:30

Witam <zgoda> <slonce>
Adam90

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Chiron-śląsk

Postprzez marta_24 » 09 Lip 2016, 10:12

Witam, ja ze Śląska, ale tego dolnego :)
marta_24

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość