Siemka ;)

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Siemka ;)

Postprzez Sev » 02 Lis 2016, 01:00

Witajcie serdecznie,

Dziwna sprawa, że zdecydowałem się napisać, ponieważ generalnie jestem obserwatorem na forach, przynajmniej na początku. Tym bardziej, ze nigdy nie wpadłem na książkę dla której dedykowane jest te forum, a do Was trafiłem dziś i to przez zupełny przypadek.

Ostatnio nie mogę pozbierać myśli, pogubiłem się, utknąłem w poszukiwaniach. Do tego dochodzi elementy życia z ludźmi na których niestety jeszcze nie przyszedł czas, aby zerwać kajdany niewolnika.

Jak już wspomniałem nie zapoznałem się jeszcze z literaturą, ale po poszperaniu na forum mam zarys idei jaką się kierujecie i im bardziej zagłębiam się w tematy tym bardziej umacniam się w przekonaniu ze dobrze trafiłem. Wyraźnie czuje tu Wasza pozytywna energie z która wchodzę w rezonans. Dzięki temu dostałem kolejny impuls do działania :D Rewelacja jak szybko człowiek jest w stanie powstać z kolan i nabrać siły.. A jestem na etapie wdrażania swojej wizji, a teraz już wiem ze będę musiał ją delikatnie zmodyfikować <- przepraszam za ten wyraz :D

Z góry dzięki za info i wskazówki... Mam jednak nadzieje ze większość tych informacji uda mi się uzyskać w rzeczywistości przy wspólnych wypadach ;)
Sev

Miejscowość: Kato
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini

Re: Siemka ;)

Postprzez sojonagorar » 03 Lis 2016, 12:17

Każdy kiedyś w życiu przełamie się, jeśli chce czegoś naprawdę dokonać.
Awatar użytkownika
sojonagorar

Postprzez anatovi » 09 Lis 2016, 13:00

Jestem na podobnym etapie. Życzę wytrwałości :)
Sprawdź jak stosowane jest osocze w walce ze zmarszczkami http://osocze-na-zmarszczki.pl/
Awatar użytkownika
anatovi

Miejscowość: Gdańsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Anja » 01 Gru 2016, 17:14

Witaj Sev,

Dobrze trafiles, a ciekawa jestem jak tu trafiles, skoro ksiazki jeszcze nie czytales.
Jakie idee i pomysly zmiany ci przyswiecaja ? bardzie idee duchowosci czy ekologii ?
A ksiazki warto przeczytac <serce>

Co do wspolnych wypadow to juz teraz zapraszam do mnie na krysztalowa polanke w Swietorzyskie <brawo> , jak tylko wiosna zawita z pewnoscia cos tam sie zorganizuje <slonce> <kwiat> <luck>

Pozdrowionka, <slonce>
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości