Jestem zafascynowany

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Jestem zafascynowany

Postprzez Opium » 29 Mar 2017, 20:00

Cześć. W zasadzie dzisiaj w poszukiwaniu informacji przypadkiem trafiłem na Wedrussów. Pytanie drugie kim jest Anastazja? Zaraz też znalazłem odpowiedzi. Jestem zielony w waszym temacie a jednocześnie was rozumiem w 100%. Jestem szlachetnym Słowianinem, kocham mocno ludzi. Jestem bardzo szczęśliwy ponieważ to życie jest piękne a zarazem bardzo nieszczęśliwy, ponieważ martwię się o ten świat. Nie znam Anastazji, znam za to wolność i miłość. Jesteście kolejnymi ludźmi na drodze, kolejnymi z którymi nie muszę dużo rozmawiać bo sami doskonale rozumiecie ten świat (uhh.. ulga). Chcę was poznać. Jestem Michał, mieszkam w mieście tura - Turku. Sam podjąłem się wielu wyzwań, tudzież czasami zawodzę by gdzieś indziej dać z siebie 100%. Otworzyłem się na świat zatem odrzucam gry i manipulacje, tylko szczera miłość.
Szukam już 24 lata mojej ukochanej Bogini, ja nie muszę być bogiem
bo strasznie zajebiście czuję się jako człowiek :)
Człowiekowi słabemu imponuje siła,
człowiekowi silnemu imponuje miłość
Opium

Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Re: Jestem zafascynowany

Postprzez eiba » 30 Mar 2017, 11:25

Cześć Michale. Jakich wyzwań się podejmujesz?
Zobacz jak powinna przebiegać skuteczna walka ze zmarszczką
Awatar użytkownika
eiba

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez Opium » 30 Mar 2017, 15:03

Wszystkiego co mnie rozwija.
Uwielbiam jeździć po Polsce, właśnie budować osady, świątynie i inne takie rzeczy. Byłem już w wielu miejscach. Ludzie są niesamowici, każdy inne spojrzenie ale te same wartości ;)
Najlepsze jest to, że biorę plecak i nie potrzebuję niczego do szczęścia. Gdzie nie pojadę i kogo nie poznam to spotka mnie przygoda. W ciemno ufając, że ktoś na drugim końcu kraju jest równie zajebisty.

,,zwycięstwo jak masz za sobą brata,
Na koniec świata mogę pójść żadna strata"

Jestem jak nieustraszony wojownik ale wojownik który walczy o ten świat, nigdy przeciw ludziom. Lubie grasowanie w lesie, pewno jak ty też ;)

Mam też swoje drugie oblicze, natura i miłość siedzą w moich genach i czuję ten świat w każdym kawałeczku ale jestem też przesiąknięty miejską dżunglą. I tutaj nie ma miejsca na karmienie się złem :) Zmieniam nastawienie ludzi i pomagam im żyć chociaż to nie do końca trafny opis, sami muszą nauczyć się żyć ja im tylko pokazuję drogę wolności. A najlepszą formą przekazu jest dla mnie hip hop. A tyle dzieciaków zagubionych w miastach, muszą rozumieć, że nasz piękny kraj to też ich dom a to, że nie mają nic to nic.. bo zawsze mogą znaleźć swój hektar i stworzyć na nim raj.
Mam dwie ręce, nogi, wolność i muzykę, ja nic nie potrzebuje (no może miłości ale ona sama przyjdzie), jestem szczęśliwy i jakoś nie potrzeba mi nic więcej do uszczęśliwiania się. Dlatego dużo miłości i troski poświęcam innym bo znam jej prosty sekret - ona się nie dzieli tylko rozmnaża :)
Opium

Postprzez Administrator » 31 Mar 2017, 20:33

Cześć, wrzuć proszę jakieś swoje rymy albo bity na mp3 joł <kowboj>
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postprzez Opium » 01 Kwi 2017, 14:10

Na wersję mp3 trzeba poczekać do premiery. 4 płyta i pierwsza która ujrzy światło dzienne czyli będzie dla każdego :)
Co do bitów, ja ich nie robię ale zapytam mojego przyjaciela czy wrzucić tutaj coś a biciki na prawdę perełki. Potrafię je odpalać i co chwilę zarywać nocki. Koją duszę jeszcze lepiej niż 432hz :D
Tekst jakiś? No dobra, mam ich pełno i co 3 usuwam :)

Kocham bardzo życie i podziwiam to co piękne
chcą nam zabrać wolność skazać na udrękę
no nie, z moim podejściem to prędzej
niż znajdę żonę zostanę prezydentem
bo ciągle dbam o ludzi, bo kocham mocno ludzi
czemu chce na barach nieść i na co dzień się trudzić?
dlaczego muszę biec tam gdzie nikt nic nie musi
a twoje marzenia chcą zabić poprzez ucisk
po pierwsze widać brak jedności, drugie
do doskonałości swojej osobowości
nie rzucamy się w pościg ,nie te idee
ludzie bogaci duchowo, wyższa świadomość celem
specjalnie na plecach skrzydeł nam nie dano
bo mamy piękny umysł z nieograniczoną wiarą
możemy latać w gwiazdach, ku wiatrom, ku falom
żadne ścieki nie zabiorą tego co wartości dają

A mogłem dawno zwątpić przestać wierzyć w uczucia
powiedzieć będę chujem,życie mi się nie uda
być tam gdzie agresja, kłamstwo, dywersja, wóda
lecz ja nie zwątpiłem i zacząłem czynić cuda
czynić je każdy może, człowiek wszystko potrafi
tylko czasem brak przykładu może wyryć mu coś w bani
ilu gardzi swymi braćmi, wyścig za monetami
zachodni system versus wolny poganin
ten kocha rodzinę, woli żyć momentami
one siłą tsunami ale spokój jak wytrwali, wolę
astralną podróż płynąc na wielkiej fali
rozwinęli się wszyscy którzy życia nie bali
to jest nasz paradoks,tacy mali tacy wielcy
czy ty też nie chciałbyś, żeby nasz świat był piękny?
póki bezczynnie stoisz zło popierasz bez przerwy
kochaj braci, kochaj siostry a w jedności wróg niepewny

Myślę,że poprzez tekst najłatwiej mnie poznać :)
Opium

Postprzez kwiat bzu » 03 Kwi 2017, 04:42

HEJ MICHAŁ <slonce> Witaj na forum:) Świetnie że zarażasz świat swoim pozytywnym podejściem do życia, radością i Miłością <kwiat> Czuję wiem że takich osób jest coraz więcej i to jest piękne..Siła obudzonej świadomości Wedrusów rośnie <brawo>
Jeśli chcesz poznać Anastazję to polecam przeczytanie książek. Właśnie ukazał się II tom z nowego wydania ( Przetłumaczonego na nowo) Anastazji. I tom z nowego tłumaczenia też jest dostępny.
Piszesz że podróżujesz sporo po Polsce i udzielasz się aktywnie w tworzenie, budowanie osad. Czuję, myślę , marzę że fajnie by było stworzyć taką grupę Przyjaciół Anastazji- budowniczych / twórców którzy chcieliby podróżować po Polsce i pomagać budować domy, tworzyć siedliska rodowe. Wszystko mogłoby działać na zasadzie barteru, dobrowolności, wymiany energii, dobrowolnej dotacji za pracę ale w razie potrzeb też płacy.
Ludzie tworzący taka grupę mogliby zdobyć cenne umiejętności potrzebne, niezbędne do budowy rodowej przestrzeni. Te umiejętności można potem wykorzystać do budowy własnej przestrzeni ale też można wykształcić w ten sposób lub rozwinąć umiejętności i talenty które można wykorzystać w pracy zarobkowej. <slonce>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Opium » 03 Kwi 2017, 16:15

No jasne ;) Miłość zwycięża wszystko więc czekają nas coraz lepsze czasy ;)
Co do Anastazji właśnie mam troszkę inne poglądy a to sprawia, że jeszcze bardziej chce jej posłuchać. Ponieważ my Słowianie możemy mieć troszeczkę inne zdanie o niebie ale mamy taki sam cel na naszej Matce Ziemi. Piękne. Dlatego zapewne ją pokocham, niezależnie od tego czy ze wszystkim się zgodzę :) Znajdę to w miejskiej bibliotece? Księgarnie? Jak wygląda dostęp?
Podróżuje dużo, kaska tylko ogranicza bo jak ktoś ma misje kilkudniową a jednak auto trzeba tankować by jechać na drugi koniec naszego kraju a potem w drugi róg to wypłata się szybko rozchodzi. Ale jak ktoś ma poważniejszą misje to chętnie pojadę wszędzie w ciemno. Wystarczy mi woda i trochę chleba. Czym dłużej tym lepiej bo póki na następny dzień mam ,chleb i wodę' nie muszę niczym martwić. A taka praca? No cóż. Stworzenie czegoś daje wielką satysfakcje, w dodatku kontakt z naturą i odpoczynek od tego co nie ma żadnej wartości. Nowe znajomości, dużo miłości. Nie wiem czy taka praca jest moją pomocą. Raczej to ja otrzymuję pomoc dostając zaproszenie na taką przygodę. Także jeszcze nie pojechałem a już na starcie pełno plusów i może jeden mały minusik. Bratanice to mnie znienawidzą, że kochany Michał je na długo zostawił. Ale cóż, nie mogę ich niańczyć do końca życia, sam też muszę znaleźć własną wolność, własną miłość :)
Opium

Postprzez kwiat bzu » 04 Kwi 2017, 06:16

Michał bardzo dobrze piszesz, zgadzam się z Tobą <slonce>
Anastazję w nowym wydaniu możesz zamówić przez internet , najlepiej w tej sprawie napisać na maila: przyjaciele.anastazji@gmail com lub skontaktować się przez facebooka, profil "Przyjaciele Anastazji": https://www.facebook.com/Przyjaciele-An ... 996536983/
Lista książek w bibliotekach obecna jest zaś na forum w zakładce "Anastazja w Bibliotece" oraz tu: https://wartosciowaksiazka.wordpress.co ... mir-megre/ (stale aktualizowana).
Myślę że jeśli ktoś budowałby własny dom lub przestrzeń i powstałaby taka grupka osób która byłaby chętna przy pomocy w tworzeniu takiego miejsca to gospodarz/ osoba zapraszająca powinna zadbać o strawę i miejsce do spania jakieś udostępnić jeśli to możliwe. Choćby kawałek ziemi na postawienie namiotu <slonce> Wtedy wszystko staje się prostsze <kwiat>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez Opium » 07 Kwi 2017, 04:57

Dziękuję, dzisiaj wracam do swojego miasta to wezmę się za ogarnianie książki.
Jeśli chodzi o wyprawy, ja się nigdy o to nie martwię czy będzie wszystko na miejscu i zawsze wszystko jest :)
Wystarczy ze sobą wziąć dużo energii by przepływała ona przez to co zbudujemy :)
A tak z innej beczki, czy wy przyjaciele Anastazji jeździcie na jakieś zjazdy i inne imprezy słowiańskie? Czy raczej to was nie interesuje i idzie was spotkać tylko na ,,spotkaniach Anastazji''?
W końcu już kwiecień i wszystko ruszyło :)
Opium

Postprzez kwiat bzu » 08 Kwi 2017, 09:42

Michał zjazdy są Ci roku gdzieś się ludzie miłośnicy Anastazji spotykają. Wiele osób ma lub tworzy własne Przestrzenie Miłości. Niektórzy z nich organizują spotkania , zjazdy u siebie. Marian co roku latem organizuje zjazd w Bieszczadach jesteś na FB..tam jest sporo informacji o buerzących anastazjowych wydarzeniach☺
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez kankan77kankan77 » 09 Kwi 2017, 14:15

Michale,zakręcony ,,wariacie"-witaj.Poznawaj tu ludzi i ciesz się wrażeniami <bird>
kankan77kankan77

Połówki: Szukam swojej połówki ♀

Postprzez Izabella » 07 Lut 2018, 12:30

Pozytywni ludzie zarażają swoja energia! <bird> takich ludzi nam tu potrzeba <brawo> i świat staje się piękniejszy ...jak Anastazja <love> <love> <love>
Awatar użytkownika
Izabella

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość