Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Re: Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Postprzez Maciej » 04 Sty 2015, 17:05

oj fajnie macie, bo w Polsce nie problem się znależć i spotkać ;) gorzej jest badąc zagranicą , jak ja. Nie martwię się jednak tak bardzo, w końcu samolotem do Polski tylko 2.5 godz lotu :D Uwierzcie, mamy najpiękniejszy kraj, dlatego z ideą Anastazji możemy uczynić go jeszcze piękniejszym :) <slonce> <moon> <kwiat> <serce>
aaa , i nie wstydżcie się siebie , w końcu nasz Ojciec, Stwórca nas kocha takimi, jakimi jesteśmy :)
Awatar użytkownika
Maciej

Miejscowość: Arciechów, Stare Załubice
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Maciej » 06 Sty 2015, 19:31

ech , trudno u mnie z kimkolwiek porozmawiać o bliskim naszym sercom temacie. powiem Wam, że czasami wcale nie jest przyjemnością jechać np na zakupy do miasta. nie czuje się tam tego czegoś. wolę siedzieć tu, na wsi ;) spokój , cisza, przyroda, co prawda nie tak bogata jak w Polsce,lecz jak na te część tego kraju to raj :D coraz bardziej marzę aby poznać bliską sercu kobietę-Boginię, założyć wspólnie siedlisko i zacząć w końcu żyć jak należy <slonce> wiem, że starsi ode mnie miewają takie szczęście, więc może Ojciec Stwórca i dla mnie będzie łaskawy :) <luck> <slonce>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Anja » 11 Sty 2015, 20:43

Justyna napisał(a):Witajcie! :D
Jak na ten czas - jestem w Polsce od kilku dni oszołomiona zmianą... i kiedy myśli zwątpienia się włączają idę na łąkę , do lasu i wsłuchuję się w szepty natury i od razu wiem, że mój przyjazd tutaj nie jest szaleństwem (jak niektórzy myślą). Muszę stworzyć sobie pracę i przywołać do swojego życia Mężczyznę, który ze mną zbuduje dom. Życzcie mi powodzenia! i wytrwałości i nieulegania podszeptów o moim szaleństwie,że rzucam światowe życie dla tego co nieznane...
Ciepłe pozdrowienia z Lubuskiego!

Witaj Justyno, Czy zagladasz tu jeszcze czasem? Ciekawa jestem jak rozwija sie twoje tworzenie przestrzeni w Lubuskiem <kwiat> <biedronka>
Ja nadal jestem jeszcze za granica i rozgladam sie z dala za dobrym miejscem na siedlisko. Choc sama jestem ze Swietokrzyskiego to ciagnie mnie w cieplejsze regiony Polski, czyli wlasnie mysle o dolnoslaskim lub lubuskim. Podziel sie swoimi doswiadczeniami, prosze . <brawo>

Pozdrawiam cieplutko z Genewy <slonce>
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez eva » 13 Sty 2015, 18:46

Maciej napisał(a):ech , trudno u mnie z kimkolwiek porozmawiać o bliskim naszym sercom temacie. powiem Wam, że czasami wcale nie jest przyjemnością jechać np na zakupy do miasta. nie czuje się tam tego czegoś. wolę siedzieć tu, na wsi ;) spokój , cisza, przyroda, co prawda nie tak bogata jak w Polsce,lecz jak na te część tego kraju to raj :D coraz bardziej marzę aby poznać bliską sercu kobietę-Boginię, założyć wspólnie siedlisko i zacząć w końcu żyć jak należy <slonce> wiem, że starsi ode mnie miewają takie szczęście, więc może Ojciec Stwórca i dla mnie będzie łaskawy :) <luck> <slonce>

Witaj Maciej
dziekuje iz tutaj jestes. Mieszkam w Polsce na wsi (2 Hektary Gdanskie ) czesto brakuje mi drugiej polowki. Chetnie bym ciebie poiznala . Moj email
ewakretzschmar@t-online.de
dziekuje za odpowiedz

Ewa
eva

Miejscowość: Bałdowo
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Postprzez Maciej » 13 Sty 2015, 19:03

Witaj Ewa :) dzięki za te słowa, odezwę się , oczywiście :) <slonce> <kwiat> przyznam jednak , że jestem trochę zaskoczony , niemniej to miłe <slonce> <luck>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Astridda » 19 Maj 2015, 01:12

haloo!!! czy ktokolwiek mieszka w Irlandii kto czytał Anastazję? ?????? jeśli tak ujawnijcie się... pozdrawiam <wiewior>
Awatar użytkownika
Astridda

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez kwiat bzu » 19 Maj 2015, 11:00

Do wspólnego Tworzenia zapraszam mężczyznę który ma otwarty umysł i serce <serce>
2 nogi i 2 ręce, Miłością gotów jest obdarzać mnie i moją ziemię
Otoczyć marzeniem i wspólnie tworzyć <slonce> <kwiat> <luck>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez ALINA » 27 Sie 2015, 15:02

kwiat bzu napisał(a):Do wspólnego Tworzenia zapraszam mężczyznę który ma otwarty umysł i serce <serce>
2 nogi i 2 ręce, Miłością gotów jest obdarzać mnie i moją ziemię
Otoczyć marzeniem i wspólnie tworzyć <slonce> <kwiat> <luck>

powodzenia Kwiatuszku <rose>
Awatar użytkownika
ALINA

Postprzez Maciej » 20 Sty 2016, 10:46

Cicho tu ostatnio ;) to pewnie dobrze :) jestem w tej chwili w Polsce, cieszę się zima , śniegiem , świeżym powietrzem :) niedługo czas mi wracać na wyspy . Już czuje tęsknotę ... Nie ma to jak być u siebie w kraju... Ciagle myśle o powrocie, było blisko , ale cóż ... Szukam dalej. Jest mi wszystko jedno gdzie osiąść , wiec podaje nick na skype : basuwa albo mail basuwa@op.pl . Jestem rencista na stałe , z tego przychodu trudno kupić ziemie, lecz przyłącze sie do kogoś , kto szuka drugiej połówki, aby wspólnie tworzyć przestrzeń miłości <slonce> <serce> <rose> Mam mnóstwo marzeń , pomysłów , sprawne ręce , wolne serce ... <serce>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez burczymucha » 22 Kwi 2016, 22:19

Oj dawno mnie tu nie było - na forum i przestrzeni "Anastazji" mam 43 lata wyglądam na sporo mniej -młodziej
"entuzjazm mam falowy ale raczej pikujący " wielkopolska się kłania w mej osobie.
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Allll » 05 Wrz 2016, 21:48

Witajcie !
Mam na imie Przemek , mieszkam w centralnej Polsce, mam 43 lata, interesuję się muzyką, ekoosadami, rozwojem duchowym, domami kopułowymi <serce>
ostatnio zaciekawił mnie temat Anastazji - choć jeszcze wiele na ten temat nie wiem - tutaj przydała by się nauczycielka ;)
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Dziewczyny <kwiat> chcące żyć zgodnie z naturą, z poszanowaniem Matki Ziemi.
Awatar użytkownika
Allll

Miejscowość: mazowsze
Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez ALINA » 08 Wrz 2016, 22:12

Allll napisał(a):Witajcie !
Mam na imie Przemek , mieszkam w centralnej Polsce, mam 43 lata, interesuję się muzyką, ekoosadami, rozwojem duchowym, domami kopułowymi <serce>
ostatnio zaciekawił mnie temat Anastazji - choć jeszcze wiele na ten temat nie wiem - tutaj przydała by się nauczycielka ;)
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Dziewczyny <kwiat> chcące żyć zgodnie z naturą, z poszanowaniem Matki Ziemi.

Witaj <blush> . Milo Cie poznać. <luck>.
Anastazja jest najlepszą nauczycidelką, ale jesli chcesz chętnie podzielę sie tym co wiem <slonce> .
Pozdrawiam
Alina
Awatar użytkownika
ALINA

Postprzez Allll » 09 Wrz 2016, 16:54

Dziękuję za miłe przywitanie i ciepłe przyjęcie, na pewno będę się uczył i rozwijał, a studiowanie Anastazji koniecznie :)
Awatar użytkownika
Allll

Postprzez ALINA » 09 Wrz 2016, 20:31

Allll napisał(a):Dziękuję za miłe przywitanie i ciepłe przyjęcie, na pewno będę się uczył i rozwijał, a studiowanie Anastazji koniecznie :)

<brawo> <uklon>
Awatar użytkownika
ALINA

Postprzez Anja » 01 Gru 2016, 17:34

Allll napisał(a):Witajcie !

Hej Przemku, jesli interesujesz sie eko, duchowoscia i kopulami to zdecydowanie zapraszam na Krysztalowa Polanke w Swietkrzyskim, gdzie w tym roku zaczelam tworzyc swoja przestrzen w zgodzie z natura, a w przyszlym bede kontynuowac stawiajac na niej kopulke zeby mozna tam bylo zimowac. Na dzien dzisiejszy <padasnieg> <balwan> zima wiec czas odpoczynku, ale jak przyjdzie wiosna <kwiat> <bird> to sie beda zadziewaly rozne niesamowite rzeczy <love>

<angel> Pozdrowionka ... tymczasowo z Kielc
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa

Postprzez Maciej » 29 Mar 2017, 20:42

witajcie Kochani, wróciłem do Polski :D w końcu się udało <kwiat> <luck> <serce>
Awatar użytkownika
Maciej

Postprzez Allll » 24 Maj 2017, 20:58

Anja napisał(a):
...jak przyjdzie wiosna <kwiat> <bird> to sie beda zadziewaly rozne niesamowite rzeczy <love>

<angel> Pozdrowionka ... tymczasowo z Kielc

Fakt miło byłoby się spotkać :) Choć ostatnio u mnie życie pisze swoje scenariusze... pozdrawiam gorąco!
Awatar użytkownika
Allll

Postprzez Izabella » 07 Lut 2018, 12:28

Będąc we dwoje i sami, najbardziej odczuwamy pełnię wszystkiego. Miłość i przyjaźń… Trzeba tylko rozumieć, zawsze starać się rozumieć. Miłość? – Jak wszystko, tak i to wymaga pracy – zwyczajnej, codziennej. Nawet miłości nie można puszczać bez steru, na wiatr. Nic nie jest tak omylne, jak tak zwane „nieomylne instynkty”. <zakochany> <serce>
Awatar użytkownika
Izabella

Postprzez Grzegorz » 21 Kwi 2018, 12:26

Cześć , dzień dobry wszystkim.

Jestem z Mazowsza .Mam 42 lata i niestety jestem sam , ale żywię nadzieję że może tu wśród ludzi ,którzy jak mniemam myślą podobnie jak ja,
znajdzie się kobieta chętna mnie poznać a być może także kiedyś razem wspólnie stworzyć rodowe wymarzone siedlisko ...
Bo już od dawna o niczym innym nie marzę ,jak tylko osiąść we dwoje na swojej ziemi w ciszy i spokoju .
Jakiś czas temu przeczytałem wszystkie tomy "Anastazji" i stwierdziłem ,że to jest to co od dawna w głębi siebie czułem,
ale co też można zdziałać w pojedynkę ?
Tak więc ,chętne miłe panie odezwijcie się ! <blush>
Awatar użytkownika
Grzegorz

Poprzednia

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość