Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Postprzez burczymucha » 19 Mar 2012, 18:52

Witam
Nie śledzę forum pod tym kotem ale wydaje mi się że osób w parach jest zdecydowanie więcej.
Ja jednak puki co do większości nie należę a .... czas leci. :)
Sam się zastanawiam czy nie jestem jakiś skryty czy wstydliwy ale na forum niechętnie o sobie piszę -- tak mam ,
potrafię się z siebie pośmiać jeśli sytuacja jest zasadna ,lubię piwko ale go nie nadużywam a dla Mej wybranej kto wie mógłbym z niego zrezygnować całkowicie.
Bo kto jak nie "druga połówka" powinna umieć wprowadzić w nastrój który mam po piwku po którym wszystko wydaje się możliwe ,przychodzą relaksujące myśli - przynajmniej ja tak mam.
Co więcej o mnie szukam niewiasty,niewiesty a właściwie normalnej kobitki w przedziale wiekowym 33-26 lat o szczupłej budowie ciała.
Z racji że mam 170cm wzrostu to nie szukam wyższych, ale kto wie zamiast niej ja mogę chodzić w szpilkach i będzie OK. :)
Następne wymagania - to coś , co nie idzie wyrazić słowami.
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Re: Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Postprzez zdrowe mysli » 30 Mar 2012, 01:50

Bardzo podoba mi sie pomysl kaciku dla singli.

Mam podobny problem jak burczymucha.
Miloby bylo budowac rodowa siedzibe z kims, kto ma podobne zapatrywania na zycie i swiat.

"Preferencje" nieokreslone. Najwazniejsze jest to "cos", co powoduje, ze zadne inne wytyczne nie sa wazne :D

Ja-kobieta, okolo 30tki z dolnego slaska. Z poczuciem humoru, wewnetrznym spokojem i duzym dystansem do codzinnych zdarzen.
Otwarta na to co niesie zycie, lubiaca podroze i pasjonujaca sie medycyna chinska, zielarstwem.

Milo jest dzielic radosci i smutki z druga polowka :)
zdrowe mysli

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez JKJ » 01 Kwi 2012, 18:20

Myślę, że 'singli' jest tu sporo... ;) Tylko nie wszyscy się ujawniają, bo się może wstydzą :!:
Znaleźć partnera na tak odmienny od obecnej 'normalności' sposób życia jest nielada wyczynem, żeby nie powiedzieć, że graniczy z cudem :P Przynajmniej w najbliższym otoczeniu znajomych w realu.
To forum daje większe szanse, bo przynajmniej wiadomo tyle, że piszący tu są z podobnych powodów, że 'są w temacie'. Ale... chyba najpierw trzeba byłoby szczerze przyznać, że szuka się drugiej połówki, a potem dać sobie szansę ją znaleźć 8-)

Wiecie... jak sobie czasem uświadomię, że moje wszystkie marzenia, starania i plany miałyby być realizowane w samotności, niejako dla mnie samego, to odechciewa mi się tego wszystkiego. Równie dobrze mogę od razu zasnąć na zawsze. Cała magia marzenia pęka jak przebity balon. Zostaje jeszcze miłość do Matki Ziemi i Stwórcy i choćby tylko dla Nich... ale to już nie to samo, co dla Ciebie Uko......
eh :oops:

Pozostaje liczyć, że przeznaczenie pomoże nam wszystkim się odnaleźć ;)
JKJ

Miejscowość: Wrocław Nowa Sól Toronto

Postprzez kwiat bzu » 04 Kwi 2012, 10:19

JKJ może niektórzy się faktycznie wstydzą ale myślę że są i tacy którzy się nie ujawniają bo nie wierzą w to, że uda im sie poznac kogoś dla nich odpowiedniego przez internet. Prawda jest taka że najlepiej poznaje się ludzi w realu..a zgadzam się że to forum może być dla wielu nadzieją na znalezienie kogoś kto mysli i czuje podobnie. Może być początkiem nowych realnych znajomości. JEŚLI ludzie z tego forum zaczną się spotykać i poznawać to prognozuję ze na pewno pojawią się jakieś pary szczęśliwie zakochanych i odnalezionych czego Wam serdecznie życzę ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Raf » 08 Kwi 2012, 15:28

Hey, jestem z kielc i miło by mi było poznać dziewczynę która chcę założyć rodową siedzibe:)
Raf

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez JKJ » 08 Kwi 2012, 20:00

kwiat bzu napisał(a):JKJ może niektórzy się faktycznie wstydzą ale myślę że są i tacy którzy się nie ujawniają bo nie wierzą w to, że uda im sie poznac kogoś dla nich odpowiedniego przez internet. Prawda jest taka że najlepiej poznaje się ludzi w realu..a zgadzam się że to forum może być dla wielu nadzieją na znalezienie kogoś kto mysli i czuje podobnie.

Elu zgadza się, poznać człowieka można tylko przebywając z nim tak często jak to tylko możliwe. Oczywiście, że trzeba się poznać w realu i wiadome, że nikt nie będzie tworzył siedziby przez internet.... :twisted:

Po prostu internet to jedna z szans na początek takiej znajomości, coś o tym wiem z praktyki.
Poza tym widzisz - dzięki temu forum można powiedzieć, że wielu ludzi o podobnych dążeniach zawiązało ze sobą znajomości.

Mam nadzieję, że dalszy rozdział tych znajomości rozkwitnie, kiedy spotkamy się W REALU np. na organizowanym spotkaniu w Bieszczadach.;)
Postarajcie się wszyscy przyjechać!
JKJ

Miejscowość: Wrocław Nowa Sól Toronto

Postprzez kwiat bzu » 08 Kwi 2012, 21:05

JKJ ależ ja się z zupełności zgadzam że internet to doskonały sposób na początek znajomości ;) Też coś o tym wiem :) Ale tak jak napisałeś jeśli się spotkamy w realu to będziemy mogli poznać się lepiej..więc mam nadzieję, że kto tylko może i poczuje potrzebę przyjedzie na spotkanie :) Ale już się pogubiłam..czy ktos się wybiera na Suwalszczyznę? CZy wszyscy w Bieszczady?... 8-)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez zdrowe mysli » 08 Kwi 2012, 21:53

Raf napisał(a):Hey, jestem z kielc i miło by mi było poznać dziewczynę która chcę założyć rodową siedzibe:)

Szkoda, ze nie z okolic Wroclawia...
zdrowe mysli

Postprzez Anja » 11 Kwi 2012, 18:54

Raf napisał(a):Hey, jestem z kielc i miło by mi było poznać dziewczynę która chcę założyć rodową siedzibe:)

Czesc Rafku,
Tez jestem z Kielc, chociaz ostatnio tu nie mieszkam. Ale rozgladam sie za jakims terenem w gorach swietokrzyskich.
Akurat w tym tygodniu jestem w rodzinnych stronach u rodzicow i jesli masz czas we czwartek lub piatek to chetnie sie spotkam, zeby pogadac o cerowych planach rodowych :)
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez zdrowe mysli » 12 Kwi 2012, 17:41

Anja napisał(a):

Czesc Rafku,
Tez jestem z Kielc, chociaz ostatnio tu nie mieszkam. Ale rozgladam sie za jakims terenem w gorach swietokrzyskich.
Akurat w tym tygodniu jestem w rodzinnych stronach u rodzicow i jesli masz czas we czwartek lub piatek to chetnie sie spotkam, zeby pogadac o cerowych planach rodowych :)

Fajnie, ze sie odnalezliscie.To cenne. Trzymam za Was kciuki i zycze powodzenia!!!
zdrowe mysli

Postprzez Anja » 14 Kwi 2012, 17:07

zdrowe mysli napisał(a): Fajnie, ze sie odnalezliscie.To cenne. Trzymam za Was kciuki i zycze powodzenia!!!

Nie tak szybko, na razie Raf zniknal ze swiata cedrowego, a ja jutro wyruszam w droge do Wroclawia na chwile wpadam. Moze tam ktos lokalnie ma ochote sie spotkac w niedziele wieczorem albo poniedzialek wlasciwie caly dzien jestem osiagalna. Nie tylko dla meskich singli. Z checia spotkam sie tez z jakas kobietka, zeby porozmawiac o rodowych siedzibach i cedrowych planach.
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez zdrowe mysli » 14 Kwi 2012, 21:55

Anju moze Raf nie liczyl, ze tak szybko uda sie znalesc druga polowe (jezeli tak juz moge to okreslic) do tworzenia wspolnie rodowej siedziby.
Nie martw sie. Pewnie zatracil sie w wizualizacjach dotyczacych planu rodowej siedziby .. jak juz pojawila sie blizsza perspektywa i osoba :)
Opowiedzial sie, ze szuka, to pewnie nie przepusci takiej okazji :) i wczesniej czy pozniej sie odezwie.

Co do spotkania, to jak najbardziej jestem chetna .. ale bede osiagalna dopiero od czwartku ;/ Bedziesz jeszcze wtedy we Wroclawiu ?
Miloby bylo sie spotkac.. jak nie teraz to innym razem.
zdrowe mysli

Postprzez burczymucha » 17 Kwi 2012, 20:14

Wyszło na to że przy moim wieku jestem nadal wstydliwy.
Gdy zakładałem konto było by mi o wiele łatwiej zamieścić tu swoja fotkę jednak tak się nie stało.
A teraz trudniej kto wie jak ..... W każdym razie postaram się ją tzn.moją fotkę tu umieścić.
Pewnie za kila dni bo ostatnio miałem mało czasu i chęci.
Proponuje również wszystkim singlom by zamieścili swoje foty jeśli szukają płci przeciwnej. (ale i nie tylko cza być wyrozumiałym)

ps. ciesze się że temat się rozwinął.
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Raf » 17 Kwi 2012, 23:14

Anja napisał(a):

Czesc Rafku,

Witaj Anju, nie zaglądałem to przez parę dni, rzeczywiście nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi a może to dlatego że byłem dość pochłonięty czymś w rodzaju upiększania mojego miejsca zamieszkania:) Planujesz wizytę w Kielcach?
Raf

Postprzez Anja » 18 Kwi 2012, 09:19

zdrowe mysli napisał(a): Co do spotkania, to jak najbardziej jestem chetna .. ale bede osiagalna dopiero od czwartku ;/ Bedziesz jeszcze wtedy we Wroclawiu ? Miloby bylo sie spotkac.. jak nie teraz to innym razem.

Hej ZloteMysli, milo byloby sie spotkac, ale ja we Wroclawiu jestem tylko przejazdem i wlasciwie to juz mnie nie ma. Wiec jutro juz nie dam rady sie spotkac. Nastepnym razem z przyjemnoscia. Odezwe sie jak bede sie wybierala w tamte okolice.
Pozdrowionka. A :D
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Anja » 18 Kwi 2012, 09:29

Raf napisał(a): Witaj Anju, nie zaglądałem to przez parę dni, rzeczywiście nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi a może to dlatego że byłem dość pochłonięty czymś w rodzaju upiększania mojego miejsca zamieszkania:) Planujesz wizytę w Kielcach?

Witaj Rafku, Pewnie twoje miejsce zamieszkanie jest juz piekne :) Co sie odwlecze to nie... moja Swiateczna wizyta w rodzinnych stronach juz za mna. Nastepnym razem zawitam prawdopodobnie latem . Napweno dam znac jak skrystalizuja sie plany. A tymczasem szukaj jakiegos pieknego ternu na siedzibe rodowa w gorach Swietokrzyskich. Kocham ten region.
Pozdrawiam cieplutko :)
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Raf » 19 Kwi 2012, 20:19

Hey Anju, również kocham nasze górki a moje miejsce zamieszkania czyli osiedle świętokrzyskie jest dość ładne zwłaszcza teraz kiedy wszystko zaczyna kwitnąć:) Lecz niektóre miejsca wyglądają jednak trochę "slumsowo" no i właśnie jedno z tych miejsc w ostatnią sobotę zmieniło swój wizerunek. Chciałem wkleić zdjęcie żeby było na tym forum ale nie wiem jak więc wklejam ten link
http://m.onet.pl/wiadomosci/5098993,det ... omosc.html
jak by ktoś czy ty umiał wkleić to wklej, mam nadzieje, że się tobie i reszcie forum spodoba.
Raf

Postprzez Anja » 21 Kwi 2012, 21:51

Super projekt. :) Szkoda, ze nie wiedzialam, wpadlabym zobaczyc na wlasne oczka.
Kiedy nastepny?
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Raf » 22 Kwi 2012, 11:48

Myśle, że uda się coś namalować w przyszły weekend na Herbach:) no to jak byś czasem wylądowała w Kielcach zapraszam.
Raf

Postprzez kwiat bzu » 22 Kwi 2012, 13:19

RAF wyglada super ;) więc jesteś artystą i malujesz ściany? A na płótnie też malujesz?
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez Anja » 22 Kwi 2012, 14:38

Raf napisał(a):Myśle, że uda się coś namalować w przyszły weekend na Herbach:) no to jak byś czasem wylądowała w Kielcach zapraszam.

Dzieki za zaproszenie, niestety nie będzie mnie w Kielcach, ale będę śledzila wirtualnie ;)
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Anja » 22 Kwi 2012, 14:50

Rafku, wrzuc linka do face-strony Pomalujmojswiat na forum Nasza Tworczosc. Napewno 'nie single nie odwiedzający tego kacika, tez chętnie dowiedzą sie o twoim projekcie :D
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Raf » 23 Kwi 2012, 17:29

Dziewczyny ja to tylko zorganizowałem, chciałem dać możliwość wspaniałym artystom zaprezentowania się gdzieś na zewnątrz, a maluje po japońsku czyli "jakotako" projekt rodowej osady:) linka wkleje jak się tylko gdzieś dorwe do kompa bo narazie korzystam z telefonu:)
Raf

Postprzez Anja » 24 Kwi 2012, 14:24

Rafku, nie badz taki skromny :oops: ... a jak sie wstydzisz chwalic, to pochwal i swoja inicjatywe i swoich zdolnych kolegow artystow... warto rozslawiac pozytywne projekty tak szeroko jak sie tylko da ;) ... niech wiesci ida w Polske :D
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Raf » 24 Kwi 2012, 18:06

Hm, dzięki za radę i wsparcie Anju. A tak z innej beczki to co o tym myślisz żeby w łazience było (biło) naturalne źródełko, znaczy chodzi o dom w rodowej siedzibie:)
Raf

Następna

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość