Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Re: Kącik dla singli czyli po naszemu pojedyńczych

Postprzez Raf » 15 Paź 2012, 10:04

Można spróbować na silnicy, a co do pory roku trzeba by się zastanowić:)
Raf

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez piotr_1963 » 31 Paź 2012, 18:31

Już od dawna interesuje mnie życie jakie preferuje Anastazja i jej poglądy na dalsze życie na Ziemi. To coś czego mi trzeba. Jednak w pojedynkę to bardzo trudne, a znaleźć kogoś z podobnymi poglądami to nadal jeszcze bardzo duże wyzwanie. Mam 49 lat. Od ponad 2,5 r jestem wdowcem. Mam troje dorosłych dzieci, mieszkam w okolicach Bydgoszczy. Mam ponad 2 ha ziemi, pracuję a w wolnej chwili uprawiam ziemię po nowemu. Chętnie poznam i zaproszę do siebie o podobnej świadomości.
piotr_1963

Postprzez Anja » 18 Lis 2012, 20:50

Hej Piotr. Fajnie, ze sie tu odezwales, bo wygladalo to juz troche jak nasz prywatny temat z Rafkiem. ;) Ciekawe czy mamy tu forumowiczow(ki) z twoich okolic... albo moze znajdzie sie ktos kto chcialby sie przeprowadzic, bo przeciez w budowie siedliska wazniejsze jest z kim niz gdzie. Powodzenia :)

Rafku, co tak nowego w naszym rodzinnym miescie? Juz sie ciesze, ze za miesiac tam bede i planuje permakulturowe porzadki w ogrodku moich rodzicow. Chociaz w grudniu nie wiem czy za wiele uda mi sie tam zrobic :?
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Raf » 18 Lis 2012, 23:18

:) Witaj Anju, troche Cię niebyło a u nas coraz bardziej ciekawie, kolorowo. W mieście powstało 6 dużych murali, 5 przezemnie na Sienkiewce i na Czarnowie, jeden przez prezydenta na dzewięć wieków, poza tym inicjatywnie namalowaliśmy 18 kolorowych obrazków na 9ciu szkołach w województwie, niedługo wszystko zaktualizuje na stronie to sobie pooglądasz.
Poza tym poznałem pare permakulturowych osób i rysuje się plan zrobienia leśnego ogrody przy jednej z kieleckich szkół na wiosnę, przydałaby się Twa wiedza:)
Raf

Postprzez Anja » 24 Lis 2012, 11:32

Hej Rafku,
Fajnie ze sie dzieje w Kielcach i ze sie robi coraz bardziej kolorowo. Z przyjemnoscia poogladam.
Ciesze sie ze sa tu tez permakulturowi ludzie. Z checia porozmawiam o planach ogrodu, a moze nawet cos razem zaprojektujemy. Na razie planuje permakulturowy ogrodek kolo domu moich rodzicow. Co prawda pewnie bedzie semi-permakulturowy, bo tam rzadzi moj tata-ogrodnik, a on ma swoja wiedze i zasady wiec mozenie wszystko da sie zastosowac, ale przynajmniej czesciowo napewno.
Juz sie ciesz na sama mysl ze za 3 tygodnie przyjezdzam :D
Pozdrawiam A ;-)
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Indiragandi » 08 Gru 2012, 17:34

Podoba mi się Wasz entuzjazm do działania :) Ja ostatnio nieco oklapłam mentalnie z przyczyn niezależnych ode mnie w sumie, ale i tak działam intensywnie :)
Anju, podoba mi się Twoja fascynacja uprawą balkonową. Twoje wpisy uświadomiły mi, że mam mnóstwo powodów do radości i powinnam się cieszyć tym co już osiągnęłam oraz kontynuować moje dzieło niezłomnie dalej :)
Cieszyłabym się, gdybym miała taką pozytywną sąsiadkę obok, a w mojej wiosce są 3 wolne siedliska, więc może Cię one zainteresują. Nie mam pewności, czy są na sprzedaż, ale na pewno są puste, a okolica mega piękna.
Szukasz samego siedliska czy większego areału ziemi?
Indiragandi

Postprzez Anja » 18 Gru 2012, 22:32

Hej Indi,
Ze tez akurat w moje urodziny dopadl cie przedzimowy opad pozytywnych energii :o Ale uszy do gory.. "Jak po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj..." Mam nadzieje, ze dzisiaj juz wszystko maluje sie w jasniejszych barwach :)

Tez bym chciala miec taka zapalona sasiadke jak ty... a gdzie dokladnie to twoje siedlisko, moze udaloby mi sie cie kiedys odwiedzic jak sniegi stopnieja :D Co do mojego siedliska, to wciaz go jeszcze szukam, na razie bardziej w swietokrzyskim, ale kto wie... niezbadane sa prawa natury ;)
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Indiragandi » 19 Gru 2012, 10:56

Hey Anja :)

8 grudnia miałaś urodzinY? Toś Strzelec. Bardzo lubię Strzelce - są bardzo kreatywne i naładowane pozytywną energią. Taką sąsiadkę z pewnością bym chciała mieć :)

Siedlisko mam na Mazurach, w pobliżu Olecka. Jest tu mega ładnie, rzeźba terenu ciekawa: pagórkowata, poprzetykana strumykami, wysadzana stawikami i zagajnikami. Przyroda przepiękna. Ja kiedyś planowałam osiedlenie się w Bieszczadach, ostatecznie wylądowałam tutaj.

W tej chwili zawalona jestem śniegiem po pachy, nie ma dojazdu, ale na wiosnę śniegi stopnieją i da się dojść ;))) a latem nawet dojechać samochodem :)
Indiragandi

Postprzez Anja » 20 Lis 2013, 22:55

Odswiezam temat <love>
Ciemno i zimno za oknami więc czas sie ogrzać na zapiecku... Najlepiej w towarzystwie Jadnomyslnika <blush>

A dla ułatwienia Adminek dodał nowe opcje profilowe.
Cytuje:
" ...Dodałem dziś dwa nowe pola: o szukaniu połówki oraz o rodowym siedlisku.
Można je znaleźć, klikając "zarządzaj profilem" na górnej poziomej belce, a następnie w zakładce "profil" (znajdują się pod urodzinami).
Po wybraniu jakiejś opcji w tych polach, będzie ona widoczna przy wszystkich naszych wypowiedziach w tematach. Opcje te można w każdej chwili zmienić lub wyłączyć.
Mam nadzieję że się przydadzą "

Więc ńiech sie ujawnia ci co nadal szukają swojej połówki <zakochany>
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Raf » 21 Lis 2013, 00:13

Żeby się połówki spotykały,
potrzeba by się zjazdy odbywały,
admin organizatorów banuje,
to niech teraz sam zjazdy organizuje,
<taichi>
Raf

Postprzez surowa-zielen » 21 Lis 2013, 01:23

Aktywne poszukiwanie swoich drugich połówek - fascynujące zjawisko. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że znalezienie takiej osoby jest niezwykle ważne, z drugiej odnoszę wrażenie, że taka połówka pojawia się, gdy jej nie szukamy, gdy nasza chęć nie blokuje Wszechświata w realizacji naszego marzenia. I tu się wiję jak wąż, bo prawda jest taka, że to nigdy nic nie wiadomo. Jedno wiem na pewno. Żeby przyciągnąć piękno, trzeba stać się pięknym. Mnie marzy się bycie pełnym. Umiejętność życia i szczęścia nie uwarunkowanego byciem z drugą osobą, bez strachu przed samotnością, bez desperacji i chęci udowodnienia swojego piękna miłością drugiej osoby. Wydaje mi się, że takie samodoskonalenie prowadzące do czucia się dobrze u siebie i ze sobą to wygrana. Wtedy nawet pragnienie znalezienia drugiej osoby zanika (i paradoksalnie czuję, że właśnie w tym momencie taka bratnia dusza się pojawia), bo czy ta osoba się pojawi, czy nie jest mi ze sobą dobrze. Czy tak, czy tak mam piękne życie.
Awatar użytkownika
surowa-zielen

Postprzez SmOOthEr » 21 Lis 2013, 09:09

Ooo i trafiłem na tym forum na odpowiedni dla siebie dział - burczymucho - przyjmij moje gorące podziękowania za założenie tematu :)
Jedno wiem na pewno. Żeby przyciągnąć piękno, trzeba stać się pięknym. Mnie marzy się bycie pełnym.

Agata - dokładnie tak samo czuję - trzeba dawać, by ta prawdziwa wewnętrzna miłość do siebie i do życia rozpromieniła nas najpierw - potem, jeżeli z nami to rezonuje, być może pojawi się druga połówka, która energetycznie, uczuciowo i duchowo nas dopełni. Ostatni świetny przykład od Anastazji - ona oświecona, a Wladimir na skraju totalnej klęski - ona wypełniła go darem swojej osoby. Zdawać by się mogło oboje z innej bajki, zupełnie nie pasujący, a jednak stało się. Jej miłoścć go uzdrowiła.
Czekam, aż będę gotów na przyjęcie tego daru miłości od drugiej osoby, bo nie przygotowany mógłbym ją zranić. Czekam aż będzie znak, że to "ta właściwa".
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Połówki: Szukam swojej połówki ♀

Postprzez kwiat bzu » 21 Lis 2013, 20:41

surowa-zielen napisał(a):Aktywne poszukiwanie swoich drugich połówek - fascynujące zjawisko. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że znalezienie takiej osoby jest niezwykle ważne, z drugiej odnoszę wrażenie, że taka połówka pojawia się, gdy jej nie szukamy, gdy nasza chęć nie blokuje Wszechświata w realizacji naszego marzenia. I tu się wiję jak wąż, bo prawda jest taka, że to nigdy nic nie wiadomo. Jedno wiem na pewno. Żeby przyciągnąć piękno, trzeba stać się pięknym. Mnie marzy się bycie pełnym. Umiejętność życia i szczęścia nie uwarunkowanego byciem z drugą osobą, bez strachu przed samotnością, bez desperacji i chęci udowodnienia swojego piękna miłością drugiej osoby. Wydaje mi się, że takie samodoskonalenie prowadzące do czucia się dobrze u siebie i ze sobą to wygrana. Wtedy nawet pragnienie znalezienia drugiej osoby zanika (i paradoksalnie czuję, że właśnie w tym momencie taka bratnia dusza się pojawia), bo czy ta osoba się pojawi, czy nie jest mi ze sobą dobrze. Czy tak, czy tak mam piękne życie.

Ja mam bardzo podobne przemyślenia i doświadczenia ;) Nie zgadzam się jedynie ze stwierdzeniem, że nasza połówka pojawia się gdy jej nie szukamy. Jest coś takiego jak stan otwarcia i pewności że coś, ktoś się pojawi, bez lęku że to nie nastąpi. To działa- sprawdziłam ;) Jeśli nie jesteśmy gotowi, otwarci, chętni na to aby związek zaistniał w naszym życiu to nasza połówka może przejść obok a my jej nie zauważymy lub nie zatrzymamy się aby się jej bliżej przyjrzeć. Ale zgadzam się z tym, że nie warto szukać na siłę...
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Anja » 23 Lis 2013, 23:32

A ja sobie mysle, ze aktywne czy nieaktywne poszukiwanie na poziomie swiadomosci nie robi wiekszej roznicy. Jesli jest sie gotowym, zeby swoja polowke spotkac to podswiadome czy poza-swiadomosciowe sygnaly same sie wysylaja i dzieje sie co sie ma dziac, czy na to czekamy i szukamy czy nie… czyli synchronizacja spotkan i zdarzen na wyzszym poziomie <taichi>
Pytanie tylko po czym poznac samemu, ze sie jest gotowym, albo tez jak sie przygotowac… <angel>

Bardzo podobaja mi sie niektore wasze auto-prezentacje, jasne, piekne, otwarte, tworcze… a sama jakos nie moge sie zebrac zeby cos stwoszyc sensownie mnie obrazujacego <blush> Mam nadzieje, ze wkrotce mnie natchnie <love>
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez Anja » 23 Lis 2013, 23:44

Cisza dla przyjaznych dusz...
https://www.youtube.com/watch?v=Gk3wk-YxV54
Awatar użytkownika
Anja

Postprzez surowa-zielen » 24 Lis 2013, 09:13

Anja napisał(a):A ja sobie mysle, ze aktywne czy nieaktywne poszukiwanie na poziomie swiadomosci nie robi wiekszej roznicy. Jesli jest sie gotowym, zeby swoja polowke spotkac to podswiadome czy poza-swiadomosciowe sygnaly same sie wysylaja i dzieje sie co sie ma dziac, czy na to czekamy i szukamy czy nie… czyli synchronizacja spotkan i zdarzen na wyzszym poziomie

Zgadzam się! Zaobserwowałam, że gdy znajdujemy się w ciągu synchronicznych zdarzeń, nasza myśl, marzenie, które wywołały te zdarzenia są w jakiś sposób zablokowane, a czasami nawet odwrócone. To działa jak drukarka, kiedy już wyślesz obraz do druku, nie wpływasz już na niego. Nasza myśl zmieniła status na ,,w realizacji". A więc wszystko zaczyna się dziać jakby samo.
Stąd mam na przykład odczucie realizacji mojego marzenia nie w momencie kiedy się to staje, ale już w momencie, kiedy nie mogę na nim skupić myśli.
Awatar użytkownika
surowa-zielen

Postprzez SmOOthEr » 05 Sty 2014, 16:31

Cześć Agatko :)

Stąd mam na przykład odczucie realizacji mojego marzenia nie w momencie kiedy się to staje, ale już w momencie, kiedy nie mogę na nim skupić myśli.

W tym jednym zdanku jest to "coś"
Sam odczuwam spore problemy - nawet dowiedziałem się, że mam program bojkotujący związki, bo w podświadomość mam wdrukowaną niezależność i strach, że związek z kobietą by mi go odebrał. Z jednej strony więc chcę mieć drugą połówkę, a z drugiej strony nie chce tego moja podświadomość - ot i zagwostka ...
Nie wiem do końca jak sobie z tym poradzić i jak przegnać jawne samolubstwo bo o to zapewne chodzi. Wiem przecież, że we dwoje żyje się łatwiej, bo jak któreś ma problem to jest bliska osoba, która często pokazuje, że nie taki problem straszny. Jest z kim iść w długą i te problemy zostawić na boku - często problem rozwiązuje się poprzez zaniechanie - poprzez zaprzestanie przykładanie do niego szczególnie wielkiej wagi i to takie zawierzenie pomaga w życiowych sytuacjach. Nie chodzi wtedy o bagatelizowanie i odrzucenie, a o rozważenie na ile problem jest ważny i trudny, a na ile JA sobie go takim wyobrażam.
Pragnę w tym 2014, żeby to się ułożyło i spróbuje być bardziej czujnym... Dowiedziałem się, że jest wokół mnie wiele kobiet, ale jakoś ten "sygnał do drukarki" napotyka gdzieś problem i nie daje się zrealizować...
Wesprzyjcie mnie medytacjami, żeby ten program został zdjęty :)

pozdrawiam cieplutko z Głębi <serce> <luck> <slonce>
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Połówki: Szukam swojej połówki ♀

Postprzez ewa » 07 Sty 2014, 08:34

Mysle Smoother ze to dobry przyklad do rownowazenia przeciwiestw w sobie.Gdy zaczynasz oceniac ze to "samolubstwo" itp, zaczynasz odrzucac czesc Siebie ktora ma ci cos waznego do powiedzenia.Ja gdy zauwazam takie schematy u siebie staram sie zaufac Sobie zaufac we wspolprace serca i rozumu i zaufac ze jestem bezpieczna w Bogu(w energiach Wszechswiata- bo z nich jestem zbudowana).to tak na start..
Wszystko stalo sie za sprawa emocji i uwierz, mozesz byc jednoczesnie w zwiazku i oswajac swoj OGROMNY, mrozacy krew w zylach strach przed utrata wolnosci...itp,jezeli oczywiscie Twoja partnerka odczuwa rowniez ze rownowazenie przeciwienstw w Sobie jest waznym procesem.Wtedy zaczynaja sie dziac CUDA, czyli akceptujesz ta czasc siebie ktora sie boi, dajesz jej czuc,trzasc sie, dygotac itp(to wcale nie jest latwe i moze byc bardzo glebokie...) i nie trwa dlugo gdy zaczyna puszczac, topic sie i przemieniac sie w poczucie bezpieczenstwa i radosci.Zauwazasz ze nie uciekles-nie zrobiles nic ze strachu, ale nie utraciles tez swej wolnosci(o ile nie uwiklales sie w drugie przeciwienstwo...cos na ksztalt uludy poczucia bezpieczenstwa, dzieki uzaleznienia od partnerki!!).Poczucie bezpieczenstwa to osobisty dialog ze Stworca a gdy wiazemy je z partnerem to zwykle jakies sprawki z dziecinstwa i one bardzo uzalezniaja , no i rania ponownie.
oj ,zauwazam ze nielatwo o tych sprawach pisac gdyz slowa tak zawezaja, jednak chodzi mi o pewien kierunek ktory z pewnoscia prowadzi do celu: do zaufania Sobie, akceptacji glebokiego Siebie z calym dziedzictwem i Milosci i strachu wewnatrz,do tworzenia NOWEGO SIEBIE w doswiadczaniu zycia z ludzmi w tu i teraz. <luck>
ewa

Postprzez Pozdro » 29 Sty 2014, 17:52

Cześć Wam.
Jestem nowy na forum więc się przedstawiam ;)
Nazywam się Mateusz i mam 23 lata. Świadomie wiedzą duchową interesuję się dopiero od dwóch lat ale już bardzo dużo jej zdobyłem. Wychowałem się w kulturze buntu czyli hip-hopu. Innymi słowy na ulicy bo rodzice nie mieli dla mnie dużo czasu. Rap mocno pomógł mi w życiu i dalej pomaga. Zarejestrowałem się tutaj bo również jak Wy jestem zafascynowany przekazem Anastazji oraz liczę na Waszą pomoc w znalezieniu Bogini. Jestem Bogiem i szukam Bogini tylko nie bardzo wiem gdzie taką znajdę bo szukanie w moim środowisku póki co zawsze kończyło się frustracją której już mam dość ;)

Dla singli i nie tylko gorąco polecam tą książke http://www.maxlove.eu/BibliaMilosci2013.pdf
Pozdro

Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini

Postprzez Raf » 29 Sty 2014, 19:48

Siema ziomek, nieźle ta biblia się zaczyna trzeba przeczytać. Nie ma jak street life, uliczna prawda dobrze wychowuje. Co do drugiej połówki, Bogini, to możesz się posłużyć Głagolicą, napisz nią jakieś zdanie , to czego pragniesz i czytaj na głos (żeby była wibracja w eterze) rano i wieczorem. Ale najpierw lepiej dogłębnie przemyśleć czy człowiek jest gotów, bo można dużo zmarnować jak się nie podoła:)

znasz?
http://www.youtube.com/watch?v=YWEZWXRmYP0
http://www.youtube.com/watch?v=NGj1hkvvGlI
http://www.youtube.com/watch?v=zwyYPW-MDEs
Raf

Postprzez jula » 29 Sty 2014, 21:32

Pozdro napisał(a):Cześć Wam.
Jestem nowy na forum więc się przedstawiam ;)
Nazywam się Mateusz i mam 23 lata. Świadomie wiedzą duchową interesuję się dopiero od dwóch lat ale już bardzo dużo jej zdobyłem. Wychowałem się w kulturze buntu czyli hip-hopu. Innymi słowy na ulicy bo rodzice nie mieli dla mnie dużo czasu. Rap mocno pomógł mi w życiu i dalej pomaga. Zarejestrowałem się tutaj bo również jak Wy jestem zafascynowany przekazem Anastazji oraz liczę na Waszą pomoc w znalezieniu Bogini. Jestem Bogiem i szukam Bogini tylko nie bardzo wiem gdzie taką znajdę bo szukanie w moim środowisku póki co zawsze kończyło się frustracją której już mam dość ;)

Dla singli i nie tylko gorąco polecam tą książke http://www.maxlove.eu/BibliaMilosci2013.pdf

Witaj Mateuszu ! U nas na spotkaniach z okresu tego lata odnajdywali swoich ukochanych Bogów i Bogin 3 pary ,jeszcze jedna para chyba się odnalazła :D Zapraszamy na spotkania , napełno spotkasz swoją Bogini <slonce>
jula

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez Justyna » 30 Kwi 2014, 17:12

Witajcie! :D

No i bardzo się cieszę, że znalazłam tutaj kącik - dla tych co chcą odnaleźć Kogoś, z kim będą dzielić swoją drogę ku własnemu Siedlisku Rodowemu.
Dojrzewałam do tej przygody bardzo długo, ale po wielu przygodach na studiach, potem za granicą w pracach przeróżnych, ucieczkach z rodzinnych stron, żeby zapomnieć o niezbyt spokojnym dzieciństwie- powoli zaczęło we mnie wzrastać pragnienie stworzenia domu, co pachnie chlebem, co dźwięczy śmiechem dzieci i co czuje się jak raj na ziemi! Wśród pachnących ziołami łąk i sosnowych lasów, świergocących ptaków... Z Kimś, kto chce dzielić mój/nasze marzenie o Siedlisku Rodowym (zrealizowane oczywiście :)
W zeszłym roku na wiosnę będąc nadal za granicą, kiedy moja praca zaczęła mi dawać wiele radości i satysfakcji, napotkałam na Anastazję i jej idee... I jakoś mną wstrząsnęło, zaczęłam marzyć o swojej ziemi i jakoś wbrew rozsądkowi- jakimś przeczuciem zaczęło mi się to wydawać to takie realne- że jest to możliwe... choć kieszeń i sytuacja osobista wcale na to nie wskazywały(plus rzucenie mojej super pracy też było niedorzeczne). I jakimś cudem decyzja została podjęta, jakby poza mną, że wracam do Polski i chcę mieszkać na wsi... i chcę poznać Kogoś, kto ze mną dokona tego, co kiedyś wydawało mi się niemożliwe...
Jak na ten czas - jestem w Polsce od kilku dni oszołomiona zmianą... i kiedy myśli zwątpienia się włączają idę na łąkę , do lasu i wsłuchuję się w szepty natury i od razu wiem, że mój przyjazd tutaj nie jest szaleństwem (jak niektórzy myślą). Muszę stworzyć sobie pracę i przywołać do swojego życia Mężczyznę, który ze mną zbuduje dom. Życzcie mi powodzenia! i wytrwałości i nieulegania podszeptów o moim szaleństwie,że rzucam światowe życie dla tego co nieznane...

Z radością w sercu czekam na to co się odsłoni przed moimi oczami :)

Ciepłe pozdrowienia z Lubuskiego!
Awatar użytkownika
Justyna

Miejscowość: Dychów (lubuskie)

Postprzez kwiat bzu » 01 Maj 2014, 06:42

Witaj Justynko <slonce>
Życzę CI aby Twoje marzenia się spełniły w najlepszy dla Ciebie sposób i niech tak się stanie <kwiat> <luck>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Justyna » 02 Maj 2014, 15:02

Dziękuję:) <kwiat> <luck>
Awatar użytkownika
Justyna

Miejscowość: Dychów (lubuskie)

Postprzez BartlomiejK » 29 Cze 2014, 10:37

Witam wszystkich Anastazjowców :)... aktualnie szukam Bogini :) jestem z okolic żywca.
.moje gg 914832 :)
Pozdrawiam wszsytkich :)
Ostatnio edytowany przez BartlomiejK 25 Wrz 2016, 22:15, edytowano w sumie 2 razy
BartlomiejK

Miejscowość: Żywiec,okolice
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini

PoprzedniaNastępna

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość