II Wojna Światowa i dalsze losy

Narodowe opowieści i bajki, ludowa mądrość bliskich i dalekich przodków, nasze korzenie, jak to było dawniej. Docieranie do prawdy ukrytej przez wiekową cenzurę i zakłamania.

Moderator: iskierka

II Wojna Światowa i dalsze losy

Postprzez Unicorn » 12 Sty 2018, 13:27

II Wojna Światowa miała silny aspekt okultystyczny, tajne organizacje okultystyczne ówczesnych Niemiec gromadziły stare manuskrypty, organizowały one wyprawy do Tybetu i innych sanktuariów religijnych aby gromadzić wiedzę, używały one też channelingów do uzyskiwania schematów technicznych.

Image
Image
Czy te linie mają znaczenie?

Po wojnie Niemcy które przegrały osłabły na moment. Były transfery niemieckich naukowców do USA, zwykli szeregowcy polegli w Norymberdze, szefostwo uciekło do Ameryki Południowej a tajnych zakonów okultystycznych nikt nie ruszał, miały środki i wpływy aby kontynuować swój wielki projekt, stworzyły Unię Europejską. Reszta już nie jest taka oczywista, ponieważ nie ma materiałów źródłowych.

Jest wątek tych linii łączących obozy koncentracyjne w pentagram, wątek Astany, Czarnobyla i pentagramu przeciętego w dwóch punktach, wątek Antarktydy gdzie podobno Niemcy z Ameryki Południowej musieli uciekać przed wywiadem Izraela.
Awatar użytkownika
Unicorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 30 Sty 2017, 15:38

Wróć do Nasza historia, nasi przodkowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron