Stanowisko Partii Rodzinnej ws. tzw. Wed Słowiano Aryjskich

Narodowe opowieści i bajki, ludowa mądrość bliskich i dalekich przodków, nasze korzenie, jak to było dawniej. Docieranie do prawdy ukrytej przez wiekową cenzurę i zakłamania.

Moderator: iskierka

Stanowisko Partii Rodzinnej ws. tzw. Wed Słowiano Aryjskich

Postprzez Administrator » 28 Gru 2014, 16:54

Oficjalne oświadczenie rosyjskiej Partii Rodzinnej o tak zwanych "Słowiano-Aryjskich Wedach" , wpis z 2013 roku

"[...] Lecz najważniejszą sprawą, którą trzeba wyjaśnić, jest fakt, że Lewaszow, Trechlebow i Hiniewicz są agentami zagranicznego wpływu, powołanymi do "zagłuszania" prawdy wszelakimi Wajtmanami, twarami i tym podobnymi bzdurami. Tym ludziom, którzy już wcześniej interesowali się tematem, wciskają brednie i bajki, a tych, którzy dopiero mogliby się zainteresować, odwracają od całej dziedziny ważnych informacji tymi samymi bredniami. Jak to mówią: jeśli nie potrafisz się przeciwstawić, stań na czele i skieruj ludzi w inną stronę.

Ich działania (jak również działania tych, którzy za nimi stoją) to zaplanowany i bardzo dobrze realizowany informacyjny atak. Wzięte pod uwagę zostały ludzkie pragnienia - kto szuka proroka, idzie do Lewaszowa. Kto szuka kosmosu, idzie do Trehlebowa. A kto starożytności i słowiaństwa - idzie do Hiniewicza. Tylko że to wszystko kłamstwo, zawierające tylko taką domieszkę prawdy, żeby przyciągnąć uwagę, a potem odwieść od najważniejszego. Od kwestii ziemi i Rodowych Siedlisk [...]"

Pełny, bardzo obszerny artykuł, zawierający leksykalną i historyczną analizę tzw. "Wed Słowiano-Aryjskich" , znajdziecie na stronie http://anastazja.org/saw.php
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Re: Stanowisko Partii Rodzinnej ws. tzw. Wed Słowiano Aryjsk

Postprzez Hipka » 28 Gru 2014, 21:50

Dzięki, Apek, za ten artykuł. wydaje się bardzo potrzebny we wprowadzeniu pewnego porządku w nas samych.
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez apek » 30 Gru 2014, 22:18

Tak, mi też się tak wydaje :) A przy okazji, nie będzie na forum i okolicach więcej awantur usprawiedliwianych tymi czy innymi "naukami"
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez szron » 05 Sty 2015, 23:40

apek napisał(a):Tak, mi też się tak wydaje :) A przy okazji, nie będzie na forum i okolicach więcej awantur usprawiedliwianych tymi czy innymi "naukami"

Oj tam apek, naiwny troche jestes :) zawsze beda jakies awanturki, bo jak nie dzis to jutro powstanie nowa sekta, nowa "ksiega wiedzy", odkryje ktos przekaz z zaswiatow itp. itd. Prawde mowiac podziwiam ze komus sie chce udowadniac tym oszustom ze sa oszustami i demaskowac tych na pierwszy rzut oka "zarosnietych dziadkow" (bez urazy dla prawdziwych dziadkow - tych nieogolonych rowniez). To tak troche jak w powiedzonku o kopaniu sie z koniem, tutaj nawet najbardziej logiczny i oparty na najwiarygodniejszych zrodlach przekaz nie zadziala naprzeciw tupetu i samonakrecajacemu sie ego. A niech takie "pulapki" chodza sobie po swiecie, niech zwodza na manowce tych ktorym pojscie po najmniejszej lini oporu jest na reke. Mozna to potraktowac jako szkole doswiadczen w sparzaniu sie na pseudoguru. Kazdy powinien kilku w swoim zyciu "zaliczyc" (bez urazy :) Demaskatorski wyklad ciekawy aczkolwiek jakie tu dowody sa porzebne, gdy az na mile czuc :twisted: :) Nie trzeba szukac dowodow na brak prawdziwosci przekazu gdy golym okiem widac w nim zaowalowana agresje lub probe manipulacji. Przeciez gdy ktos przeszedl przez tygiel katolicyzmu i udalo mu sie z tego uwolnic, to tacy nowoczesni prorocy najczesciej wywoluja pusty smiech. Rozumiem autora demaskacji, ze owszem on chce uchronic tych co to jeszcze maja malo doswiadczenia i moga dac sie latwo nabrac. A niech sie nabiora kilka razy :) Nie rozpieszczajmy sie tak na kazdym kroku :) Mysle ze czasem warto po prostu wydac krotka, bezosobowa i bezemocjonalnego kontekstu notke: ten Pan/Pani, taki to a taka, nie maja z rozpowszechniana przez nas idea nic wspolnego a wszelkie modyfikacje i "ulepszenia" sa ich wlasnego autorstwa. Wedy aryjsko-slowianskie :))) no proszeeeee :))) juz sam zrodloslow tego zbitka wyrazow wydaje sie sztuczny. I mala rada na koniec: jesli jestesmy jeszcze niedoswiadczonym poszukiwaczem prawdy i boimy sie "naciac" na falszywych jej krzewicieli zwracajmy baczna uwage na SPOJNOSC ich przekazu. Czy zauwazyliscie jak spojny jest przekaz Anastazji? Od A do Z. W zadnym miejscu sie nie chwieje, w zadnym nie koryguje raz wprowadzanych fundamentalnych kwesti. Dlaczego? Bo tak sie dzieje gdy osoba wypowiadajaca jakas prawde opisuje cos co zna, a nie cos co wymysla na poczekaniu, nieraz nawet w trakcie wypowiadania slow. Stanowisko partii rodzinnej ani mnie ziebi ani parzy i bez niego wiem co o tym myslec, rozbawily mnie slowa o zachodnich agentach bo przypomnial sie okres komunizmu i kazdy niewygodny byl zachodnim agentem. Obawiam sie ze ci ludzie nawet jak na zachodnich agentow sa zbyt latwo przewidywalni i raczej prezentuja typy z monstrualnie przerosnietym ego, i tyle. Zonglerka slowami i terminami, tak tego sie mozna nauczyc, potem przychodzi bardzo silna pokusa dodania czegos od siebie... potem zbierania profitow ze swojej dzialalnosci... potem albo nawet i wczesniej dyskredytowanie innych "niewiernych"... to juz tak wyswiechtane mechanizmy i kolejnosc ze dziwic moze iz wogole ktos sie jeszcze daje na to nabierac :) Partia zajela jedyne sluszne stanowisko i zachodni agenci zostali zdemaskowani :)
szron

Miejscowość: pomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Maciej » 06 Sty 2015, 08:52

Mateuszu, dziekuję, świetny artykuł, dobra robota :) Jednoznacznie idea Siedlisk Rodowych okazuje się koniecznoscią <slonce> my to wiemy, inni jeszcze nie :D
Awatar użytkownika
Maciej

Miejscowość: Arciechów, Stare Załubice
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini

Postprzez EterycznyLas » 06 Sty 2015, 12:52

Testowałem już na sobie wiele nowych idei, Rodowe Siedliska pozostają niezmienne w tym tyglu.
Wypracowałem sobie takie stanowisko, że nawet jak się błądzi to warto kierować się tymi przekazami które kierują w stronę duchowości a nie materializmu.
W przekazach duchowych watro też znać chronologię wydarzeń, aby później ją zweryfikować z dowodami materialnymi.
Pozdrawiam,
Adrian Mole
Awatar użytkownika
EterycznyLas

Miejscowość: Świdnik, Polska
Połówki: Szukam swojej połówki ♀

Postprzez apek » 06 Sty 2015, 16:11

Szron, powiedziałeś prawdziwie i dzięki Ci za to.

ten Pan/Pani, taki to a taka, nie maja z rozpowszechniana przez nas idea nic wspolnego a wszelkie modyfikacje i "ulepszenia" sa ich wlasnego autorstwa.

Dlatego właśnie poświęciłem ładnych kilka godzin na tłumaczenie artykułu - oczywiście sama notka mogła by wystarczyć w normalnym kraju, wśród rozsądnych ludzi, ale ja chcę mieć "podkładkę", że to co mówię, to nie są moje wymysły czy prywatne opinie, tylko oficjalne stanowisko ruchu Dzwoniących Cedrów. Bowiem nie raz już mi zarzucano, uwaga cytaty! :o "Holokaust Słowian" "żydowskie korzenie" "dyktaturę" i "zamordyzm". Więc ten artykuł, to miły gest w stronę wszystkich nienawistników i pieniaczy, żeby nie mieli już czym szczekać.
Oczywiście, niektóre rzeczy widać na pierwszy rzut oka (pisaliśmy już nieraz na forum o niedomytych dziadach zwących się wiedunami ;) ), ale czasem sama intuicja nie wystarczy, dobrze mieć broń w ręku, jaką są fakty i informacje <taichi>

Swoją drogą, jestem ciekaw takiej rzeczy - była tu grupka osób której zarzutem wobec mnie było "jesteś jak Putin" :) W kontekście ostatnich rewelacji, czyli ustawy o bezpłatnym hektarze dla każdej chętnej rodziny, popieranej przez W. Putina, ciekawi mnie, czy te osoby poświęciły chwilę czasu na refleksje :D
Awatar użytkownika
apek

Postprzez EterycznyLas » 06 Sty 2015, 16:19

Dziękuję za tłumaczenie. :)
Pozdrawiam,
Adrian Mole
Awatar użytkownika
EterycznyLas

Miejscowość: Świdnik, Polska
Połówki: Szukam swojej połówki ♀

Postprzez Administrator » 08 Sty 2015, 20:28

Dyskusję o partii przeniosłem do oddzielnego wątku - viewtopic.php?f=17&p=11972#p11972
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postprzez Gumisia » 21 Sty 2015, 20:52

Kiedy pierwszy raz natknęłam się na filmy o tematyce Słowiano Aryjskch Wied, to zachwyciłam się, bo myślałam ze to filmy anastazjowcow, nie wiem skąd mi to przyszło do głowy, chyba przez to że słowianie itd. Ale potem zobaczylam, ze to jest mi bardzo nie po drodze, cały ten przekaz, to stare niewolnictwo i błędy w ładnym, nowym opakowaniu. Promowane to to jest przez okropnych ludzi, niektórzy mają takie twarze jak jakieś diabły, a mówią o sobie "wieduni". Tak, tylko to chyba wiedza o piekielnych czeluściach :twisted:

W kazdym razie, dzieki za tłumaczenie, wstawiam też obrazek znaleziony na necie.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
Gumisia

Postprzez marekm » 08 Lut 2015, 02:42

Dyskusja nad tą sprawą przetoczyła się przez rosyjski a potem i polski internet już dość dawno(w Polsce 2010r).Każdy więc mógł już znacznie wcześniej zająć jakieś stanowisko w tej sprawie adekwatne do stanu swojej percepcji i otwarcia na dopływ informacji z zewnątrz. Oczywiście ,każdy indywidualny wybór będzie tym właściwym i nic nam do tego.Moim skromnym zdaniem Stwórca Wszechrzeczy ,Najwyższy konstruktor, a może po prostu nasz pra praprzodek,kochający rodzic wyposażył nas wszystkich we właściwe i potrzebne narzędzia abyśmy mogli dobrze funkcjonować w tym świecie, w równowadze pomiędzy duchem a iluzją materii. Uważam że byłoby wielkim zarozumialstwem wyobrażać sobie że nie wiedzieć czemu mój zestaw narzędzi miałby być lepszy od zestawu kogokolwiek innego.Nic też nie daje mi uprawnień do oceny drugiej osoby ,jej działań i przekonań. Mniemam że u każdego człowieka przychodzi czas na spotkanie z drugim człowiekiem, od którego może się czegoś nauczyć ,popchnąć swoją ewolucję do przodu. Nawet jeżeli będzie to" łże nauka " to ciągle będzie to kolejne doświadczenie życiowe. Przecież nie byłoby na świecie tych setek odłamów różnych mniej lub bardziej znanych nurtów i sekt religijnych z tymi z tymi największymi na czele gdyby nie potrzeba wewnętrzna ludzi którzy w nich uczestniczą. Nie przypominam sobie aby gdzieś tu na forum ktoś "wynosił na ołtarze" np.pana Hiniewicza. Raczej było wiadomo że to groszorób i "administrator" ale też nikt chyba nie napisał że przy okazji tego biznesu ,może nawet niechcąco dokonał wielu fajnych rzeczy dla ruchu odradzającego się Słowiaństwa. Że Trehlebow mocno naciągany i kontrowersyjny? Czasem taki jest.Jak czytałem fragmenty Wed indyjskich opisujące kosmiczne statki i miasta a potem dowiedziałem się że np.jacyś ludzie noszący gen Cohena gdy latają w samolotach to ubrani w jakieś worki foliowe co ma chronić przed zanieczyszczeniem duszę gdyby samolot przypadkiem przelatywał nad cmentarzem to dla mnie już nie jest. Zakazana archeologia niesie wiele odpowiedzi i jeszcze więcej pytań. Napromieniowane kratery w Indiach, tak samo napromieniowane szkielety ludzi tam odkopywane. Potężne kamienne forty szkockie poddane na kilkuset metrowych odcinkach działaniu czegoś tak gorącego że kamień się zeszklił. I jeszcze dziesiątki i setki różnych artefaktów i niewyjaśnionych, gorzej, bo niemożliwych do wyjaśnienia zjawisk i odkryć na naszej planecie przy których opowieści Trehlebowa wyglądają całkiem sensownie. Podobno mamy się rozwijać duchowo jako ludzkość w całości i jako mające poczucie odrębności jednostki. Mój przepis na naukę życia jest taki że słucham co ma do powiedzenia Dalaj Lama i mój sąsiad Staszek nawet po dwóch piwkach i nie znajduję specjalnej różnicy <urodziny>
PS. Od tworzenia swojego siedliska nie są w stanie odwieść mnie wszyscy mędrcy internetu a nawet reszty świata :mrgreen:
Pozdrowienia od zarośniętego i niedomytego? dziada
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
marekm

Miejscowość: Podkarpacie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez apek » 08 Lut 2015, 16:15

:) Fajne zdjęcie :) mógłbyś więcej opowiedzieć o swoim siedlisku?

Odnośnie posta - wszystko bardzo ładnie, tylko:
Uważam że byłoby wielkim zarozumialstwem wyobrażać sobie że nie wiedzieć czemu mój zestaw narzędzi miałby być lepszy od zestawu kogokolwiek innego.Nic też nie daje mi uprawnień do oceny drugiej osoby ,jej działań i przekonań.

ANO WŁAŚNIE! To dlaczego zwolennicy Trehlebovów wchodzili/wchodzą na fora anastazjowe i krytykują anastazjowców, wytykają im głupotę, naiwność i błędy? Anastazjowcy nie łażą po cudzych terytoriach i nie pouczają innych, jak marchew sadzić.
I temu służy ten artykuł - jest ochroną przed śmietnikiem i atakami z zewnątrz - tylko tyle. Nas nie interesują Trehlebowcy, Głobowcy, Krysznowcy ani Buddyści - dopóki nie wpychają się z buciorami w naszą przestrzeń, wyśmiewając i krytykując. Wtedy trzeba powiedzieć dosadnie BASTA!, i chyba się z tym zgodzisz Marku :)

Jeszcze mógłby dodać:
Nawet jeżeli będzie to" łże nauka " to ciągle będzie to kolejne doświadczenie życiowe.

Nie, nie będzie, nie zasłaniajmy się duchowością. Od kilku tysięcy lat jesteśmy karmieni <zielonazaba> łże-naukami, po dziś dzień, od urodzenia, poprzez szkoły, uczelnie i dorosłe życie, wszystko w fałszu - a Ty mówisz, że dobrowolne i świadome nauczenie się kolejnych kłamstw to ewolucja i rozwój? Coś tu nie gra ;) Marku nie poznaję Cię, gdzie Twoja bezkompromisowość? :)
Awatar użytkownika
apek

Postprzez marekm » 08 Lut 2015, 21:52

Ja nie daję przyzwolenia aby ludzie niekompetentni czy mający złe intencje próbowali przewodzić i prowadzili mnie na błędną ścieżkę. Ja pozwalam wszystkim się wypowiedzieć bez względu na wiedzę i intencje.To jest test na moją uważność i determinację.Jeżeli używam do tego celu mojego serca jako wewnętrznego cenzora to możliwości manipulacji spadają do zera.Jak Anastazja przeszła przez cenzurę i została przyjęta gorąco ,wręcz entuzjastycznie to wraz z jej przekazem wzrosła nasza wiedza o prawdach fundamentalnych działających we wszechświecie.Zbyt wiele razy szarpałem się niepotrzebnie produkując 'piane i żółć" pisząc to o czym Ty teraz piszesz a troszkę wyżej "szron" Na wszystkie zjawiska jakie napotykam w internecie staram się popatrzeć tak trochę z dystansu. Interesuje mnie cel ostateczny ,jaki sobie nakreśliłem.Niby niewiele ale jak trudno osiągnąć.Chociaż już trochę korzystam z tego. A to tylko życie w siedlisku rodowym w ze swoją kobietą w otoczeniu zdrowych i mądrze wychowywanych wnuków i dobrych sąsiadów.Priorytetem jest dopasowanie się do otaczającej, przyrody pełne zintegrowanie się z nią przy świadomości obowiązków jakie mamy wobec niej ,wobec Matki Ziemi i Wszechświata.A także obowiązki i korzyści płynące z odkrycia łańcuszka naszych przodków aż do naszego prarodzica Stwórcy Wszechrzeczy.Dlatego nie dąsam się jak ktoś powie że jestem naiwny a może i głupi.Nie mogę się odciąć od innych ludzi bo jesteśmy jednością. Musimy rozmawiać ,zadawać pytania albo jeżeli jest taka potrzeba to poprosić o troszkę intymności. Na krowę mnie Trehlebow nie namówi, ale wiele rzeczy się od niego nauczyłem i wetknąłem na swoje miejsce w moim świata widzeniu bez żadnych zgrzytów.Jak czytam inne posty to moja wizja jest jak najbardziej zgodna z oczekiwaniami innych użytkowników forum a różnice są nieistotne.Większe zaczynają się tylko gdy określamy kierunek jakim można do tego dojść. Przecież nie raz "potarmosiliśmy" się o to czy tutaj czy na drugim forum w różnych konfiguracjach osobowych. <zgoda>
O siedlisku już sporo napisałem.Tak naprawdę to powstało jako zwykłe gospodarstwo 1,35ha a teraz trwa przekształcanie. Tzn:założenie sadu,sadzenie lasu tworzenie żywopłotu a między tym wszystkim coroczna batalia o plony metodami ciągle niedoskonałymi.Nie używam już jakiś czas nawozów sztucznych ani środków owadobójczych, natomiast miejsce ogrodu ciągle jest rekultywowane ogromnymi ilościami mieszaniny słomy i zielonki.Przekształcanie to proces powolny ,związany przede wszystkim z obserwacją i korekcją wcześniejszych założeń. Może to i dobrze bo zakres wiedzy ciąglę się poszerza i jest pole do manewru.Najważniejsze ,czyli zdrowie i energia do pracy jest. Np.moja najlepsza przyjaciółka a przy okazji żona ,pomimo że po 60tce to niejednego młodzieńca zagoniła by na śmierć w konkurencji powożenia sankami zawierającymi wnuka a nawet córkę <brawo>
Awatar użytkownika
marekm

Miejscowość: Podkarpacie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Aga » 10 Lut 2015, 07:18

marekm napisał(a):Np.moja najlepsza przyjaciółka a przy okazji żona ,pomimo że po 60tce to niejednego młodzieńca zagoniła by na śmierć w konkurencji powożenia sankami zawierającymi wnuka a nawet córkę <brawo>

Wow ! :o
Ta dziewczyna ciągnąca sanki ma 60 lat ?

Cudowna energia, witalność.
Awatar użytkownika
Aga

Postprzez apek » 06 Mar 2015, 19:52

marekm napisał(a):Zbyt wiele razy szarpałem się niepotrzebnie produkując 'piane i żółć" pisząc to o czym Ty teraz piszesz a troszkę wyżej "szron" Na wszystkie zjawiska jakie napotykam w internecie staram się popatrzeć tak trochę z dystansu. [...]Na krowę mnie Trehlebow nie namówi, ale wiele rzeczy się od niego nauczyłem i wetknąłem na swoje miejsce w moim świata widzeniu bez żadnych zgrzytów. Jak czytam inne posty to moja wizja jest jak najbardziej zgodna z oczekiwaniami innych użytkowników forum a różnice są nieistotne.Większe zaczynają się tylko gdy określamy kierunek jakim można do tego dojść. Przecież nie raz "potarmosiliśmy" się o to czy tutaj czy na drugim forum w różnych konfiguracjach osobowych. <zgoda> [...]

Cześć, trochę zapomniałem odpisać na Twój post.

W każdym razie - zgadzam się z Tobą, trzeba na tą sprawę spojrzeć z dystansu. Pisałem już wcześniej - nic nie mam do ludzkich wyznań religijnych, filozoficznych i światopoglądów, o ile ich nie próbują narzucać na naszym podwórku - wtedy jest to nadużycie, i trzeba reagować, i stosownym środkiem jest m.in artykuł, o którym jest ten temat. Nie jestem Marku Twoim oponentem i nie mam do ciebie ni piany, ni zółci :) <zgoda>

Jako ciekawostkę dodam, że parę dni temu dostałem gazetkę Dzwoniące Cedry Rosji (z zeszłego roku), i tam była zamieszczona tabelka "Porównanie sedna obrazów: rodowe siedlisko, ekowioska i wspólnota (nie wiem jak to lepiej przetłumaczyć, chodzi o model ze słowiano-aryjskich wied).
W każdym razie, na 44 podpunkty (dotyczące celów, rozumienia pojęć, sposobów działania itd.), wiedy i "Anastazja" miały 2 punkty wspólne, a 6 częściowo zgodnych. Co daje nam 36 sprzecznych założeń. Prosta matematyka mówi, że obrazy "słowiano-aryjski" i "Anastazji" są niezgodne w ponad 80%. A obraz zachodnich ekowiosek - niezgodny z "Anastazją" w prawie 90% ;)

Logika podpowiada mi, że skoro taka tabelka powstała, to znaczy, że było na to zapotrzebowanie, i nie tylko my na tym małym polskim forum doświadczaliśmy zawirowań z powodu tzw. trehlebowców. Ale już jest wszystko wyklarowane i wyjaśnione :-)
Awatar użytkownika
apek

Postprzez leon » 07 Mar 2015, 12:57

Sednem tych wszystkich pseudo-nauk jest odciąganie od spójnej wizji Rodowego Siedliska.

Człowiek ma określoną ilość czasu - czas jest bezcenny w jakiś sposób można go przyrównać do złota(jest mniej cenne). W jednej części Anastazja mówi do Władimira ile czasu na co człowiek przeznacza w życiu - na myślenie o życiu niema czasu współczesny człowiek.
Od razu napiszę jedno z rozwiązań na więcej czasu jakie sprawdza się u mnie, i u wielu innych , to świadomy minimalizm. Minimalizm czyli mało rzeczy, a te nadmiarowe się ze mną rozstały świadomie (rok nie używam - na tydzień w jakieś pudło a potem out) - mam minimum rzeczy, to nie rozprasza. Zgodnie z zasadą każda rzecz wymaga naszej uwagi - i nie tylko rzecz, ale też masa nadmiarowej informacji - czyli ci wszyscy guru od wszystkiego. Guru = to ktoś kto daje realny przykład swoim życiem , taki Trechlebow czy Lewszunów jest bogaty - niech tam żyje na własnej działce, zrobi sam piękny ogród , sam się wyżywi i wtedy się niech dzieli wiedzą na własnym praktycznym przykładzie. A tak tylko takie brandzlowanie co to za uczony niejest... - ich ciągnie do władzy sławy , wcale nie do idei Anastazji.
Więc można więcej "wolnych zasobów" własnego komputera przeznaczyć na to co naprawdę najważniejsze. Kiedy jest więcej realnie wolnego czasu (bo niema już spraw na potem, życie wyraźnie uproszczone) , pojawiają się nowe myśli-rozwiązania. Pewnie ludzie i nawet cywilizacje sprzed wieków - byli tego świadomi i nie mieli tyle gratów co teraz. Jednak rzeczy należy się świadomie pozbywać by 2 razy tego nie robić.
leon

Miejscowość: centrum pl

Postprzez Gumisia » 14 Mar 2015, 19:14

leon napisał(a):Sednem tych wszystkich pseudo-nauk jest odciąganie od spójnej wizji Rodowego Siedliska.[.................................................]
masa nadmiarowej informacji - czyli ci wszyscy guru od wszystkiego. Guru = to ktoś kto daje realny przykład swoim życiem , taki Trechlebow czy Lewszunów jest bogaty - niech tam żyje na własnej działce, zrobi sam piękny ogród , sam się wyżywi i wtedy się niech dzieli wiedzą na własnym praktycznym przykładzie. A tak tylko takie brandzlowanie co to za uczony niejest... - ich ciągnie do władzy sławy , wcale nie do idei Anastazji.

Też tak myślę i cieszę się, że, ktoś też to samo dostrzegl <slonce>
Awatar użytkownika
Gumisia

Wróć do Nasza historia, nasi przodkowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość