Odpromienniki

Wszystko to, co pomaga człowiekowi osiągnąć i zachować zdrowie oraz harmonię.

Moderatorzy: Hipka, iskierka

Odpromienniki

Postprzez ewa » 03 Mar 2014, 06:54

Rozpoczynam nowy temat w nadziei znalezienia metod radzenia sobie ze szkodliwym wplywem pola elekromagnetycznego komputera ,promieniowania komorki i innych urzadzen....
Jakie macie doswiadczenia? Czy uzywacie odpromiennikow ?

Ja reaguje alergicznie na pole komputera i w latach 94-95 przyplacilam to calkowitym zalamaniem zdrowotnym i utrata pracy,obecnie uzywam komorki najrzadziej jak to mozliwe i jedynie ze sluchawkami oraz spedzam przed komputerem nie dluzej niz godzine .
Jednak ostatnimi czasy zauwazam ze nawet ta godzina daje w kosc i musze odpoczywac :( .
Obecnie nie uzywam odpromiennikow,dawniej kupilam takie "kartki magiczne"=odpromienniki, ale nie zauwazylam ich wplywu...
ewa

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Odpromienniki

Postprzez Raf » 03 Mar 2014, 17:28

Ja świece obok kompa lampe solną 24h , żarówka 7 czy 15 watowa więc luz.
Mam też to; http://www.orgon-polska.pl/orgonit.html
Raf

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez Kazuhiro » 03 Mar 2014, 20:30

Ciekawy ten orgonit, aż sobie zrobię niedługo :)
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk

Postprzez iwona-123 » 04 Mar 2014, 21:11

Ewo <kwiat>
b. bliskie mi to o czym piszesz...
właśnie i ja ostatnio coraz gorzej znoszę kontakt z ekranami
i coraz bardziej ograniczam tą aktywność
a szczególnie trudne jest to właśnie w pracy
cóż widać tak ma być...
i pora przestawić się na inny kontakt
<serce>
iwona-123

Miejscowość: Borne, gmina Ostrowice, woj. zachodniopomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez ewa » 05 Mar 2014, 07:38

Dziekuje bardzo Raf.ja rowniez zamierzam kupic orgonit,albo zrobic,to chyba dobry wynalazek.
Iwonko,wrazliwosc na elektrycznosc,pole elektr-magn. promieniowanie jest bardzo rozna u roznych ludzi,wiekszosc nic nie czuje i nie czuje tez problemu.My, wrazliwsi musimy uwazac i to jest dosc trudne w swiecie gdzie nie widzi sie problemu.
Drazylam ten temat przez ostatnie dni i napisze w skrocie kilka odkryc ;)

-komorki promieniuja znacznie silniej niz kompy i warto zwrocic uwage zeby:wylaczac zawsze na noc,w miare bezpieczna odl.od wlaczonej kom.to ok5m.(trzymane przy lozku czesto powoduja bezsennosc)

-najniebezpieczniejsze sa te ktore maja dostep do netu i dzialaja w miejscach o slabym zasiegu np:pociag,tramwaj,winda..itp,lapia wtedy zasieg i promieniuja najsilniej.

-najlepiej miec zwykly model bez netu i uzywac glownie do smsow,sporadyczniej do rozmow.
-w wiekszosci krajow UE sa w sprzedazy(najczesciej jedynie internetowej)specjalne pokrowczyki na komorki, ograniczajace promieniowanie o ponad 90%, przez taki pokrowczyk mozna tez rozmawiac

-specjalne air handsfree
(handsfree zwykle dzialaja na fale radiowe i sa jeszcze szkodliwsze niz sluchawki,najlepszym rozwiazaniem sa "powietrzne" handsfree w nich glos do ucha doprowadza rurka z powietrzem wewnatrz,slyszalnosc jest bardzo dobra.

Moze ktos mialby ochote sprawdzic czy ktores z tych artkulow dostepne sa w Polsce?

-jesli chodzi o kompy to najbezpieczniejszy jest model biurowy z procesorem jak najdalej od siebie, sa rozne oslony do ekranow,mozna tez okryc ekran i klawiaturke i myszke tkanina zabezpieczajaca przed promieniowaniem.
Takie tkaniny sa roznych rodzajow,do powyzszego nadaje sie cieniutka i przezroczysta,mozna wtedy swobodnie pisac i uzywac myszy a zabezpiecza w ponad 90% przed promieniowaniem.

-czasami ludzie zauwazaja objawy i nadwrazliwosc gdy np.na dachu budynku w ktorym mieszkaja zamontowano antene,czasami nie maja pieniedzy zeby szukac nowego domu a lekarze oczywiscie nie wiaza objawow z antena...
wtedy mozna zastosowac badachim wokol lozka z takiego materialu i organizm zdaza sie zwykle wzmocnic w czasie snu.
Te tkaniny sa drogie,bardzo drogie,zwykle byly testowane i uzywane do celow wojskowych juz znacznie wczesniej.

-Po dluzszym kontakcie z przyjacielem kompem albo z komorka warto umyc twarz woda ktora oczyszcza i neutralizuje.
Zycze sil wszystkim dla ktorych te sprawy stanowia problem <love>
ewa

Postprzez Paulina » 09 Mar 2014, 19:28

Kryształ górski neutralizuje tego typu fale elektromagnetyczne pochodzące z urządzeń elektrycznych. Dziś nabyłam taki kryształ na targach minerałów w Lublinie :).
Paulina

Miejscowość: Lublin
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez jula » 01 Kwi 2014, 20:10

Jak słuchałam wykład Neumywakina ,to powiedział ze komputery i komórki pole kręcą się z prawo na lewo a w naturalnych rzeczach pole kręci się z lewa na prawo jak wskazówki zegara i naukowcy wyprodukowali skład ziół który przykleja się do telefonu komórkowego i komputera. Wtedy pole telefona zacznie się kręcić prawidłowo z lewa na prawo i leczy kiedy rozmawiasz i tę osoby z którym rozmawiasz też. Ja pomyślałam i zrobiłam tak; wzięłam 2 orzechy obkręciłam niciami i powiesiłąm na laptopie a na telefon przykleiłam nasiona jaskółcze ziele :lol:
jula

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez leon » 01 Kwi 2014, 20:22

I jakie efekty Jula ? ja po prostu wyłączam WSZYSTKO co mogę, to oszczędność prądu przy okazji. a komórka już mnie nie budzi rano - jest zwykły budzik pół-mechaniczny.
leon

Miejscowość: centrum pl

Postprzez jula » 01 Kwi 2014, 21:28

Nie wiem Leonie :oops: Po prostu jestem pozytywnie nastawiona do tego co zrobiłam i że na pewno pomoże Mi.
jula

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez ewa » 11 Maj 2014, 14:35

Jeszcze kilka informacji na temat szkodliwego promieniowania,pochadzacych od naukowca zajmujacego sie m.in.badaniem wplywu prom.na zdrowie.
-Nalezy unikac nawet najzdrowszych dla kregoslupa materacow w ktorych sa czesci metalowe,np sprezyny, sprezyneczki,druty itp...
Taki materac wytwarza zaskakujaco silne swoje pole elektromagnetyczne-to byla dla mnie zupelna nowosc!!!(z tego powodu ze nasza przestrzen jest pelna elektrycznosci,fal radiowych itp).
Pole materaca wplywa negatywnie na naturalne pole elektromagnetyczne organizmu.
Tak wiec jeszcze raz..najlepszy jest materac wypchany sianem :)

-Bardzo popularne budziki-zegary elektryczne(zwykle z radiem) wytwarzaja zaskakujaco silne pole,czyli promieniuja i warto z nich zrezygnowac albo ustawic 4-5m od lozka.

-warto tez sprawdzic czy kolo lozka nie ma wlaczonych do gniazdka kabli elektrycznych np.nocnej lampki itp.
Takie kable wytwarzaja rowniez pole elektromagnetyczne ktore zakloca naturalne pole organizmu,gdy sa blisko ciala.
<luck>
ewa

Postprzez apek » 12 Maj 2014, 13:04

ewa napisał(a):Tak wiec jeszcze raz..najlepszy jest materac wypchany sianem :)

Gwoli ścisłości - chyba materac wypchany słomą, siano się szybko ubija i robi się niewygodne do spania. ;)

Odnośnie tematu odpromienników - podobno zatykanie nieużywanych gniazdek elektrycznych np. zebranymi kasztanami pomaga chronić przed wydzielanym przez nie polem.
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez Paulina » 12 Maj 2014, 18:18

Co do siana/słomy jakoś mnie to nie przekonuje, ale słyszał ktoś o łuskach gryki?
Nie mam jeszcze domu, ale w pokoju rozstawiłam kryształy górskie plus jeden wisi na szyi i chyba dają rade ;).
Paulina

Miejscowość: Lublin
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez Kazuhiro » 12 Maj 2014, 19:29

Tia, można kupić poduszki, materace gorczycowe. Nie mam i nie spałem :)
Ale są też z gorczycą, też dobrze działa :)
Z sianem to chyba same problemy, np. pchły świetnie się w nim czują.
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk

Wróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość