Potrzebne skuteczne lekarstwo naturalne

Wszystko to, co pomaga człowiekowi osiągnąć i zachować zdrowie oraz harmonię.

Moderatorzy: Hipka, iskierka

Potrzebne skuteczne lekarstwo naturalne

Postprzez Anja » 11 Kwi 2012, 19:06

Ratunku!!!
Od tygodnia mam bol gardla, kaszel raz suchy drapiacy, raz mokry, bol glowy / zatoki z umiarkowanym katarem. Nie mam temperatury! I odmawiam udania sie do lekarza po antybiotyki.
Lecze sie herbatka z czarnego bzu, syropkiem sosnowym, tabletkami tymiankowo-podbialowymi, i plukaniem gardla sola. Wspomagam sie polopiryna jak mi bol glowy bardzo doskwiera. Ale specjalnych efektow nie widac.
Poratujcie jakas skuteczna metoda, prosze.

Anja
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Potrzebne skuteczne lekarstwo naturalne

Postprzez reksio57 » 12 Kwi 2012, 10:47

Witaj Aniu mogę podpowiedzieć Ci jaki ja mam sposób na te dolegliwości,otóż bardzo dobra jest szałwia oczywiście ta w liściach nie żadna ekspresowa.Wsypujesz do garnuszka tą liściastą szałwię i zalewasz wrzątkem przykryj i niech się naciągnie z jakieś 15min. potem trochę przestudz i płucz tym gardło 3razy dziennie.Naprawdę działa rewelacyjnie już po pierwszym płukaniu,jest też jeszcze inny sposób,płucze się gardło wodą utlenioną,wlewasz dosyć sporą ilość wody utlenionej do grnuszka z wodą letnią ,tylko nie nalewaj wody z kranu niech to będzie przegotowana woda,tej utlenionej wody daj z kilkanaście kropelek,ale tak aby nie było zbyt piekące musisz to sobie wypróbować według własnego uznania ,to też działa rewelacyjnie wiem bo ja to dosyć często stosuję.Jeśli jednak nie pomogą Ci te sposoby i będziesz się żle czuła to polecam leki homeopatyczne są naprawdę skuteczne wbrew temu co mówią w mediach ja je stosuję od wielu lat i mi pomagają bez ubocznych skutków.Stosuję Echinaceę z firmy Lehning.Polecam te wszystkie metody z czystym sumieniem bo są sprawdzone i skuteczne.Zyczę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Pa.
reksio57

Postprzez reksio57 » 12 Kwi 2012, 10:57

Aniu a na ból głowy bardzo pomagają oddechy przeponowe.Usiądz wygodnie zamknij oczy wciągnij powoli powietrze nosem przytrzymaj chwilę i powoli wypuszczaj też przez nos ,powtarzaj tak kilka razy ,może Ci się zawracać w głowie ale to nic takiego i po jakiejś chwili powinno przejść.Ta metoda jest dobra ale pod warunkiem że nie masz kataru bo wtedy przeszkadza zatkany nos,ale możesz sprawdzić a warto bo to dobrze wentyluje cały układ oddechowy ,działa na wszystkie narządy wewnętrzne,jest bardzo dobrym sposobem oddychania prawie na wszystkie dolegliwości.Powodzenia.
reksio57

Postprzez Marian » 12 Kwi 2012, 11:30

Płukanie gardła wodą z octem jabłkowym daje wspaniałe wyniki,jak również picie rozcieczonego oczywiście z wodą + odrobinę miodu naturalnego,kąpiel z dodatkiem około 2-3 litrów na wannę wody około 15 20min.,bez wycierania ubieramy piżamę i do łużeczka.
Powtarzać przez 3-4 dni,no i powrót do zdrowia murowany.
Wszystko oczywiście według uznania.
Nie próbować wszystkiego na raz,gdyż to nie funkcjonuje,nasz organizm to nie śmietnik.
Proces który Ci doskwiera jest tylko powiadomieniem o jego zanieczyszczeniu,a nie o chorobie.
Marian

Postprzez Anja » 14 Kwi 2012, 16:58

Dzieki, juz mi lepiej... plukanie gardla ziolami i picie wody z octem na pewno pomoglo, ale bezprecedensowa byla interwencja mojej mamy, ktora smarowala mnie UWAGA: gesim smalcem i mascia kamforowa. Chyba naprawde bylo ze mna zle, bo nawet nie czulam "zapachu" ;)
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez burczymucha » 15 Kwi 2012, 14:59

Ocet jabłkowy Ok można go łatwo uzyskać samemu gdy będą zjadliwe pierwsze papierówki na drzewie - bądź kopić.
Jest jeszcze jeden sposób tzw Kombucha - grzyb herbaciany -- pierw jest to napój orzeźwiający a po czasie jeśli go nie wypijemy zamienia się w naturalny ocet.
do jego hodowli potrzebujemy płaską łyżeczkę zielonej herbaty 60 gram cukru (~~ 7 łyżeczek czubatych cukru) i 400ml wody
po około 10 dniach zaczyna wytwarza się ocet a z czasem jego stężenie wzrasta.
-----
ps. - przy okazji jest jeszcze coś takiego jak GRZYBEK TYBETAŃSKI - hoduje się go (dolewając) szklankę mleka raz na 24 h
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Marian » 24 Paź 2012, 22:35

Ocet jablkowy dobry na wszystko......

http://kobieta.wp.pl/gid,15035449,img,1 ... &_ticrsn=3
Marian

Postprzez Raf » 26 Paź 2012, 09:56

Aniu, nie daj się choróbsku, a wrazie czego polecam chloryn sodu, sprawdziłem na sobie, wielu znajomych, działa.
http://www.mmssklep.pl/default.asp?kat=73622&pro=647973
Raf

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez Administrator » 27 Paź 2012, 19:30

Myślę że nie wierzycie w Anję, gardło ją bolało w kwietniu - myślę że do tego czasu się wykurowała :D
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postprzez Raf » 29 Paź 2012, 00:16

:)
Raf

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez Marian » 07 Gru 2012, 18:40

Bardzo interesująca strona dla tych którzy szukają skutecznego lekarstwa i nie tylko:

http://www.longevitas.pl/
Marian

Postprzez Dominik » 14 Wrz 2013, 14:56

surowa cebula ... zaden wirus z nią nie ma szans, a zatoki puszczają jak lody w arktyce na wiosne ... :)
Dominik

Miejscowość: Oborniki wlkp

Wróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość