Szukam miejsca na odludziu

Każdy z nas ma jakieś talenty, dzieła czy zdolności, którymi chce podzielić się z innymi. Tutaj zamieszczamy swoje oferty, propozycje lub prośby.

Moderator: Administrator

Szukam miejsca na odludziu

Postprzez marek » 09 Kwi 2013, 20:08

Witajcie.
Szukam do wynajęcia spokojnego miejsca, w którym mógłbym pomieszkać. Conajmniej 20km od zadymionego miasta, w okolicy gęsto zalesionej. Może to być skraj wioski choć wolałbym żeby to była okolica, w której rzadko można spotkać ludzi ucywilizowanych. Nie interesują mnie oferty typu 2500zł/miesiąc internet, kablówka, supermarket w pobliżu. Domek może być drewniany z piecem i masą pająków w środku bez elektryczności.
Zgóry dziękuję każdemu kto okaże chęć pomocy w znalezieniu spokojnego miejsca.
marek

Miejscowość: opolskie

Re: Szukam miejsca na odludziu

Postprzez Hipka » 10 Kwi 2013, 08:09

Marku, ktoś znajomy wynajął niedawno drewniany domek z ziemią na skraju Puszczy Białowieskiej za 500 zł. miesięcznie. Szukając na portalach w internecie. Czyli można, tylko poszukać trzeba. I przesiewać ogłoszenia :D
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez marek » 11 Kwi 2013, 08:42

Czyżby droga Hipka uważała że nie zacząłem szukać tylko napisałem o tym w wątku i "szukajcie za mnie"? :)
W ogłoszeniach widać masę domków za 500zł. Niestety za dobę.
marek

Postprzez Hipka » 11 Kwi 2013, 09:48

Chciałam Ci tylko dodać odwagi :D że na pewno znajdziesz w pewnym momencie, tylko nie wiadomo, w jakim regionie :D
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez kwiat bzu » 11 Kwi 2013, 11:34

NA jak długo szukasz tego domku do pomieszkania Marku?
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez marek » 11 Kwi 2013, 12:36

Do zimy lub dłużej.
marek

Postprzez marekm » 11 Kwi 2013, 23:24

Witaj Marku. Coś Cię pędzi na wieś i ja to rozumiem. Studiowałem dzisiaj oferty sprzedaży na gratka.pl i po założeniu filtra cena do 100.000 i działka ponad 8000m2 pokazało się sporo ciekawych ofert takich siedlisk. Skoro szukasz na wynajem to pewnie jeszcze nie Twój czas na zakup ale popatrzeć zawsze można.Np to http://dom.gratka.pl/tresc/402-9739645- ... 20f8f7ae,1
Awatar użytkownika
marekm

Miejscowość: Podkarpacie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez marek » 12 Kwi 2013, 00:38

Cześć Marku. Dziękukę ci za zainteresowanie. Gdy szukam ogłoszeń dotyczących wynajmu często na zakończenie "sesji" otwieram sobie w zakładkach strony z domkami na sprzedaż. Tych zakładek zawsze mam najwięcej. I marzę właśnie o takim jak na zdjęciach z twojego linku. Tylko antenę i kable w pierwszych dniach bym usunął. Kłują w oczy.
Nie mój czas. Może i racja. tylko nie wiem czy on już minął czy nadejdzie.
Jak nie znajdę solidniejszego miejsca to kupię namiot jakiś i gdzieś po prostu na plecach z nim pójdę bo chcę się wyciszyć a wiem że z każdym kolejnymj miesiącem będzie to coraz trudniejsze.
Jestem przeciwieństwem medytacji, fruwającym ADHD zasilanym społecznym, miejskim prądem, potrzebującym się od niego odłączyć. Przeszywają mnie myśli sąsiadów i ludzi z kolejki w sklepie, w głowie gra muzyka z kiosku, w którym kupowałem fajki, których nie powinienem palić, a które palę dla znieczulenia dostępu do mnie tego syfu z dookoła, powietrze śmierdzi spaliną, moje palce nikotyną, dzisiaji ścięli ogromne, piękne lipy rosnące pod moimi oknami.
Groteskowe przedstawienie. Bóg po kawałku traci swoje ciało jednocześnie tryumfując z pilarką spalinową na ramieniu.
marek

Postprzez ewa » 12 Kwi 2013, 09:55

Czesc Marku,ja z kolei po przeczytania Twoich bardzo szczerych postow mam ochote zapytac cie o uczucia.Oczywiscie mozesz na nie nie odpowiadac,lub napisac na priv.jesli chcesz..
-Co czujesz w tej sytuacji gdy chcesz rzucic palenie a nie mozesz?
-Co czujesz gdy ta otaczajaca cie rzeczywistosc,ktora jest taaa..aka beee,pcha sie do wnetrza twojej istoty, wbrew twojej woli narusza twoje granice i przenika cie na wskros?
Chodzi mi o konkretne UCZUCIA-poczuj oddzielnie pierwsza i oddzielnie druga sytuacje,podobna sytuacja powoduje u roznych osob inne uczucia.

Odnosnie ADHD to zauwazylam ze osoby ktore medycyna tak diagnozuje maja duze problemy z akceptacja rzeczywistosci,ogromna energia,wrazliwosc i duzy protest.Czesto to ludzie ktorzy w poprzednich wcieleniach "pracowali" nad poszerzeniem swej swiadomosci i bardzo ciezko im sie teraz uziemnic i zaakceptowac to co wokol.Czasami to indygo albo krysztalowe dzieci,ktore tez maja jeszcze swoja dodatkowa problematyke odnalezienia sie.
pozdrawiam
ewa

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez marek » 12 Kwi 2013, 15:17

Witaj ewo.
To nie jest tak że nie mogę rzucić palenia. W obecnej sytuacji gdybym nie palił to byłbym często zdenerwowany nie do opanowania. Wiem że to branie na kredyt ze sfery duchowej i od ciała, bo one na tym cierpią.
Drugą sytuacją zdefiniowałaś rodzaj gwałtu.
Delikatnie mówiąc czuję dyskomfort i jestem rozstrojony jak stary fortepian.
marek

Postprzez marek » 07 Maj 2013, 11:13

Już nie szukam miejsca do wynajęcia. Kupiłem multivana long. Obecnie doprowadzam go do świetnego stanu, a później wyposażę go w łóżko, lodówkę, kuchenkę, ogrzewanie, itp.
My Home is the Road.
A moja ziemia mnie znajdzie ;)
marek

Wróć do Kupię, sprzedam, zamienię, pomogę.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość