Sprzedam lub wynajmę dom

Każdy z nas ma jakieś talenty, dzieła czy zdolności, którymi chce podzielić się z innymi. Tutaj zamieszczamy swoje oferty, propozycje lub prośby.

Moderator: Administrator

Sprzedam lub wynajmę dom

Postprzez Lena+ » 31 Lip 2013, 12:02

Osobom ukierunkowanym ekologicznie sprzedam bezpośrednio lub wynajmę dom drewniany z bali (przeniesiony z Podlasia) o powierzchni 70 m2 dół + góra (na piętrze nie ma jeszcze podłogi). Na dole są cztery izby + przedsionek + pomieszczenie na łazienkę, a centralnie pośrodku domu nowy komin z przygotowanymi wyjścami w każdym pokoju do pieców lub kominka/ kuchni węglowej. (Wszystkie pomieszczenia położone są wokół komina.) Od środka dom jest zaimpregnowany, a od zewnątrz pomalowany. Urządzona jest prosta kuchnia z kuchenką gazową (butla gazowa). Nieco podwyższone fundamenty mają doskonałą izolację (tony piasku, folia, styropian). Dach jest pokryty papą. Planowany był tzw. 'zielony dach'.
Dom stoi na pięknej działce (działka budowlana) o wielkości 3000 m2 położonej ok 15 min spacerkiem od rzeki Pilicy - idzie się przez wał, a potem przez prześliczną łąkę nad urokliwie wyrzeźbioną rzekę. Gdy woda nieco opada, łachy piasku sprawiają wrażenie, jakby się było nad morzem.
Odległość od Warki ok 7 km, od Warszawy/Ursynowa - 45 km, bardzo dobra droga dojazdowa. Tylko ostatni, mały kawalek to droga nieutwardzona - ok 1000 m. W bezpośrednim sąsiedztwie są inne domy, mimo że posesja jest nieco ukryta/dzika. Częściowe ogrodzenie - siatka. Planowane jest 'zielone ogrodzenie', tj. wał obsadzony krzewami. Do posesji doprowadzony jest prąd - skrzynka, oraz woda - pompa. W Ostrołęce (ok 2 km) znajduje się sklep i przystanek autobusowy. Niedaleko (ok 1000m) jest odlewnia artystyczna, w której odlewane są rzeźby itp. Na terenie Niw zamieszkuje na stałe sporo ciekawych, operatywnych ludzi.
Wchodzi w grę wynajem domu na czas określony za wykonanie róznych prac, jak np. podłoga na piętrze, ocieplenie, wykonanie wału z krzewami czy zielonego dachu. Chicałabym też, żeby ziemia uprawiana była w permakulturze. Możliwe jest stworzenie osady, ale w tym celu trzeba by dokupić ziemię.
Zapraszam do obejrzenia posesji i domu.

[usunąłem informację o tym ogłoszeniu, dodaną w innych tematach - na przyszłość proszę nie powielać postów w różnych miejscach! Jak ma się sprzedać to się sprzeda ;)
Administrator]
Lena+
 
Posty: 2
Rejestracja: 31 Lip 2013, 09:52

Wróć do Kupię, sprzedam, zamienię, pomogę.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron