Oddam kotki w dobre ręce

Każdy z nas ma jakieś talenty, dzieła czy zdolności, którymi chce podzielić się z innymi. Tutaj zamieszczamy swoje oferty, propozycje lub prośby.

Moderator: Administrator

Oddam kotki w dobre ręce

Postprzez Arjuna » 11 Wrz 2013, 10:38

Oddam za darmo 5 kociąt w dobre ręce. 4 całkiem czarne, bez żadnych białych plamek ( 2 kocurki i 2 kociczki) oraz kociczka tricolor (biało-rudo-czarna). Urodzone 1 sierpnia, myślę że za ok 2 tygodnie będą już gotowe do oddania (kiedy będą już w pełni samodzielnie jeść). Jeszcze napiszę, że mieszkam w województwie mazowieckim, powiecie lipskim w gminie rzeczniów (więcej informacji na priv ;) ). Kotki mogę też zawieść do Ostrowca Świętokrzyskiego, a 27 września będę w okolicach Łodzi, więc i tam mogę zawieść (tylko do Łodzi jak już ktoś na 100% weźmie).

DSCN2148.JPG

DSCN2179.JPG
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
Arjuna

Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Re: Oddam kotki w dobre ręce

Postprzez Arjuna » 25 Wrz 2013, 07:16

Kotki jedzą już samodzielnie, są też oswojone :) A ogłoszenie nadal aktualne.
Awatar użytkownika
Arjuna

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 28 Wrz 2013, 18:48

Różnica między psami i kotami

Pies myśli: hej, ci ludzie z którymi mieszkam, kochają mnie, dostarczają mi przyjemny ciepły suchy dom, wypieszczają mnie i dobrze się mną opiekują...Oni muszą być bogami!

Kot myśli: hej, ci ludzie z którymi mieszkam, kochają mnie, dostarczają mi przyjemny ciepły suchy dom, wypieszczają mnie i dobrze się mną opiekują...Ja muszę być bogiem!
<slonce>
Laurosa-zablokowany-

Postprzez Arjuna » 30 Wrz 2013, 10:23

Kolorowej kociczki już nie ma, zostały tylko czarnuszki :)
Awatar użytkownika
Arjuna

Wróć do Kupię, sprzedam, zamienię, pomogę.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość