Ciekawa oferta ;)

Każdy z nas ma jakieś talenty, dzieła czy zdolności, którymi chce podzielić się z innymi. Tutaj zamieszczamy swoje oferty, propozycje lub prośby.

Moderator: Administrator

Ciekawa oferta ;)

Postprzez anima » 20 Wrz 2013, 09:40

Witam, znalazłam takie ogłoszenie i pomyślałam że to tak idealnie dla anastazjowca ;)
Ogłoszenie przewija sie od dawna i raczej się szybko nie sprzeda, bo to trzeba takiego "świra" porządnego żeby chciał w takim miejscu zamieszkać - może akurat ktoś z nas, no a cena atrakcyjna:
http://tablica.pl/oferta/siedlisko-z-da ... #832ce0ce8

Przepraszam że tak wklejam ale inaczej nie umiem :)
anima

Re: Ciekawa oferta ;)

Postprzez burczymucha » 27 Wrz 2013, 17:48

No wiecej takich ofert (zamiast no można wstawić (proszę o)
co prawda ja nosa nie wystawiam z wielkopolski bo jestem sam bez wsparcia - podpory życiowej o ile drugą połowę można tak nazwać.
Ostatnio edytowany przez burczymucha, 27 Wrz 2013, 18:15, edytowano w sumie 1 raz
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 27 Wrz 2013, 18:01

To przyjedz, Burczymuszko, na Zjazd Anastazjowy <zakochany>
Laurosa-zablokowany-

Postprzez burczymucha » 27 Wrz 2013, 18:13

e ze mną jest .....
mam 40 lat a wyglądam w porywach na 22 - trudno mi się tak odnajdywać.
i co mam szukać 20 latki czy 40 latki ?
mam z tym problem - skoro pytam
pozdrawiam

ps całkiem niedawno jak w biedronce kupowałem piwo to poproszono mnie o dowód
z pierwszej chwili się zagotowałem (nie zawsze "flepy"mam ze sobą) ale po wyjściu zrobiło mi sie jakoś lekko. :)

jakieś porady - mimo że to nie ten watek ?
-----------------------------------------------
z innej beczki bardziej na temat
szukam rośliny Mydlnica lekarska
kupiłem nasionka ale nic nie wyrosło
a jest to roślina o właściwościach piorących (mydło - od nazwy -zawiera ok. 5% saponin) i występuje dziko na ter. Polski
jeśli ktoś wie gdzie rośnie to proszę o kontakt
Ostatnio edytowany przez burczymucha, 27 Wrz 2013, 18:27, edytowano w sumie 1 raz
burczymucha

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 27 Wrz 2013, 18:17

Porady sa takie, ze wiek nie gra roli. Dusza nie ma wieku.

A i z taka opinia sie spotkalam, ze im mlodziej wygladasz, tym pozniej sie zestarzejesz.

Nic, tylko zacierac rece (sie cieszyc) i przyjezdzac na Zjazdy <zgoda> <cow> <zgoda> <cow> <zgoda>

A hoj! <kowboj> <serce> <urodziny>
Laurosa-zablokowany-

Postprzez burczymucha » 27 Wrz 2013, 18:34

Oby Admin się nie zdenerwował.Tego lata kilkukrotnie zwiedzałem górę Ślęzę i okolice-kamieniołomy
Czyżbym wybrał samotność ?
Czy to prawda że wszystko blednie podróżując samemu.
-----
ciekawe jak inni .........
burczymucha

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 27 Wrz 2013, 18:46

burczymucha napisał(a):Oby Admin się nie zdenerwował.

Admin znikl jak kamfora :?

burczymucha napisał(a):Czyżbym wybrał samotność ?

Sam powinienes odpowiedziec sobie na to pytanie.

burczymucha napisał(a):Czy to prawda że wszystko blednie podróżując samemu.
-----

Raczej: bardziej roznorodnej gamy barw nabiera przy podrozowaniu razem <taichi> <slonce>
Laurosa-zablokowany-

Postprzez kwiat bzu » 27 Wrz 2013, 22:18

Burczymuszko Sylwia wie co pisze ;) Serca się łączą na Zjazdach i poza nimi. A wiek nie gra roli bo wszyscy wegetarianie wyglądają bardzo młodo i pięknie czyż nie? ;) <tak> <brawo> <slonce> <kwiat> <zakochany> Miłość jest też poza czasem i wiekiem. Nie szukaj ani 20 latki ani 40 latki, ..zastanów się czego chcesz doświadczać a pojawi się odpowiednia osoba ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Kazuhiro » 27 Wrz 2013, 22:32

O proszę, nasze prasłowiańskie miejsce mocy odwiedzamy. Dobrze, dobrze :) Ja mam bliżej to i częściej jestem, a góra bardzo ciekawa. Polecam poszperać w zasobach wujka googla :)

Zwiedzałeś kamieniołomy? Czy raczej sztolnie? Bo mamy tu jedno i drugie, tylko w kamieniołomach nic ciekawego :)
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez burczymucha » 30 Wrz 2013, 12:21

dziękuję wam
"zwiedzałeś kamieniołomy? Czy raczej sztolnie? Bo mamy tu jedno i drugie, tylko w kamieniołomach nic ciekawego "
Staram się zwiedzić wszystko jednak trafić znacznie trudniej.
Jeśli mi się uda to pojadę jeszcze raz pod Ślężę gdy liście opadną z drzew - wtedy więcej widać i łatwiej trafić w miejsca poza szlakiem.
Byłem na Raduni tam również miejsce mocy zaznaczone niepozornymi małymi kamieniami.
Ponoć u podnóża jest jakaś sztolnia - nie byłem .. w sumie w żadnej bo nie mam aż takiej wodzy (sobótka-górka) tam jest tajemnicza "browarna"piwnica "bez końca"
------------------------------------------
zdecydowanie nie ten dział na fotki może to przenieś to wkleję jeszcze pare :)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
burczymucha

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 30 Wrz 2013, 16:08

I zrobila sie :

Ciekawa oferta;) odwiedzin Slezy <slonce>

masyw_slezy.jpg

Moze jakis Zjazdzik na Slezy ? Burczymuszko, wypowiedz sie w tej kwestii, prosze...
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Laurosa-zablokowany-

Postprzez burczymucha » 30 Wrz 2013, 18:12

Nie znam się na zasadach odnośnie "zlotów" jak to fizycznie przebiega więc trudno mi coś proponować.
zamieszam 3 fotki z czego jedna z nich może się komuś z nas kojarzyć i to bardzo pozytywnie , zobaczymy czy ktoś zna bąż rozpozna to miejsce.
Admin w tym wątku proszę zamiast reprymendy Przenieś do nowego wątku.
pozdrawiam wszystkich i zachęcam do obejrzenia fotki.
------------------------
e żle wstawiło zapytanie - nie do tej fotki - (Kazuhiro) - pytanie odnośnie tej prowizorycznej ławeczki.
Ale prawda jest że fotka z widokiem na kwarc jest dość istotna. :)
burczymucha

Postprzez burczymucha » 04 Paź 2013, 17:27

Ślęza to ciekawe miejsce jednak trzeba sporo chodzić, ponoć nie wybuchły wulkan ma przeszło 700m wysokości.
W Sulistrowiczkach - strona południowa jest zalew i mini tama nad którym jest pole namiotowe i domki latem super miejsce na wypady.
Od strony północnej w odległości około 12-15 km jest nieczynny kamieniołom w KRASKOWIE nieco dalej jest zalew Mietkowski do którego wpływa Bystrzyca.
Na zboczach góry sporo źródełek i pewnie sporo tajemnic. :)
W okolicach Sulistrowiczek w stronę przełęczy Tąpadła jest zdrowotne źródełko znane z przed 999 roku
Po wypiciu tej wody (jest bardzo zimna) przybywa energii i wszystkie uciążliwości spowodowane długotrwałym pokonywaniem wzniesień przestają nam dokuczać.
Zjazd pewnie ale raczej latem można się rozbić w okolicy zalanego kamieniołomu - ten z fotki tam dzieciaki skakają do wody z wys. 6-8 m .
burczymucha

Postprzez Kazuhiro » 05 Paź 2013, 10:47

Widzę że przegapiłem konkurs xD No trudno, i tak bym nie zgadł :)
Sulistrowice odwiedzam na zlocie "Harmonia kosmosu", a po Ślęży chodzę własnymi ścieżkami.
W drodze na ślęże jest źródełko św. Świerada, ma taką popularność, że ludzie o każdej porze dnia i nocy stoją przed nim z bańkami i "tankują" po kilkadziesiąt litrów :D Nie wiele dalej jest kościółek słynący z tego że ludzie biorący tam ślub nie biorą rozwodów - nie jestem w stanie potwierdzić -
Na szczycie Ślęży można napić się herbaty, obejrzeć zamknięty kościół, pogańskiego niedźwiadka itd. atrakcji jest więcej :)
Szklarska Poręba, to była pierwsza myśl jak zobaczyłem zdjęcia :)
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Julig » 09 Gru 2013, 20:12

Ta "ciekawa oferta" jest rzeczywiscie ciekawa. Czy ktos sie zainteresowal tym miejscem? Ja nic nie zrobilem, by dowiedziec sie czegos wiecej, bo mam swoja ziemie i raczej zamieniac juz na nic nie bede. :?:
Julig

Miejscowość: wkrótce Suryty, Warmia
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Wróć do Kupię, sprzedam, zamienię, pomogę.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość