Miejsce na spedzenie reszty zycia na Podkarpaciu

Każdy z nas ma jakieś talenty, dzieła czy zdolności, którymi chce podzielić się z innymi. Tutaj zamieszczamy swoje oferty, propozycje lub prośby.

Moderator: Administrator

Miejsce na spedzenie reszty zycia na Podkarpaciu

Postprzez szpoko » 24 Sie 2015, 20:27

Cześć wszystkim od bardzo dawna jest mi bardzo bliski obraz życia o którym mówi Anastazja, obecnie jestem na etapie szukania miejsca dla mojej rodziny i stworzenia dla nas rodowej przestrzeni i mam właśnie pytanie do Was drodzy jednomyślnicy czy możecie nam zaproponować jakieś miejsce na Podkarpaciu które według Was było by dobrym miejscem na życie <slonce> . Jak coś to piszcie może być na priv lub rozwijać temat może komuś jeszcze innemu się to przyda :D.
Na razie nie podaje żadnych konkretów bo jestem ciekawy Waszych propozycji i czekam :lol:
szpoko

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Miejsce na spedzenie reszty zycia na Podkarpaciu

Postprzez bien » 14 Gru 2015, 00:19

Witam ,urodzilem sie i wychowalem w Bieszczadch ,kocham je ,ale los 20 lat temu wyrwl mnie z tamtad i mieszkam w Berlinie ,Mam do sprzedania troche ziemi 2 ha w tym troche lasu oraz nie stety duzy Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym ,traktorkiem rolniczym ,Moge sprzedac tylko czesc lub calosc,
adres e:meil: bienmarian3@vp.pl Telefon721872064
Marian
Awatar użytkownika
bien

Miejscowość: Berlin
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Wróć do Kupię, sprzedam, zamienię, pomogę.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość