23 lipca Święto Ogrodnika i Święto Całej Ziemi !!!

Miejsce na opisanie swoich wątpliwości czy myśli nt. książek z serii Władimira Megre, bądź na powiązane z tym tematy.

Moderator: Administrator

23 lipca Święto Ogrodnika i Święto Całej Ziemi !!!

Postprzez iwona-123 » 22 Lip 2017, 12:50

<slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <serce> <serce> <serce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce>
Modelowanie Święta: Anastazja, W. Megre, t. 2:

Niech w ten dzień wszyscy obudzą się o świcie! Niech wszyscy ludzie rodzinami, z przyjaciółmi i pojedynczo do Ziemi przyjdą, staną na niej boso... Ci, którzy mają swoje małe działeczki, gdzie hodują płody, mają przywitać pierwszy promień słońca wśród swoich roślin...Niech każdy pomyśli o życiu, w czym jest radość i w czym jego przeznaczenie... Każdy do południa powinien mieć chociaż jedną godzinę dla siebie... pobyć w odosobnieniu... w siebie popatrzeć... W południe, na obiad, niech przyjdzie cała rodzina – bliska i daleka. Obiad przygotować z tego co ziemia urodziła na ten czas. Każdy to na stół postawi co zechce serce i Dusza... z miłością popatrzą sobie w oczy... Niech stół pobłogosławi najstarszy razem z najmłodszym...niech toczy się spokojna biesiada... o dobrym powinna być rozmowa... w tym dniu panuje ogrom pozytywnych emocji, one zwyciężają wiele chorób... Promienie miłości, życzliwości i przywiezione płody wyleczą, zwyciężą choroby. Popatrz, popatrz! Dworzec. Potok ludzi z kolorowymi koszykami. Patrz, jak świecą się pokojem i życzliwością oczy ludzi !!!

<slonce> <kwiat> <kwiat> <kwiat> <kwiat> <kwiat> <slonce>
Jak Wy Świętujecie ten czas ?
iwona-123

Miejscowość: Borne, gmina Ostrowice, woj. zachodniopomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Re: 23 lipca Święto Ogrodnika i Święto Całej Ziemi !!!

Postprzez Baccalus » 24 Lip 2017, 23:30

Jak to zwykle bywa ... cisza.
Ja nie byłem świadom święta w dzień święta. Niemniej spędziłem go głównie na refleksji, opalaniu i zachwycaniu się dorodnością kwitnącej sałaty w doniczce na balkonie.
Wszystko to, co wymieniłaś dokonałem dnia dzisiejszego. Też nieświadomie. No i może nie w takim rozkładzie czasowym. Ale sedno zawarłem.
Baccalus

Postprzez iwona-123 » 26 Lip 2017, 09:28

<kwiat> <serce> <kwiat> Witajcie, <kwiat> <serce> <kwiat>

w naszej osadzie „Aleje Cedrowe” Świętowanie ciągle jeszcze trwa...
w dniu 23 lipca wszystkie Rodziny (z całego świata: Niemcy, Szwecja, Australia...)
przyjechały na swoje Ziemie... do południa każda z rodzin przeżywała ten czas we własnej Przestrzeni.
Ja osobiście obudziłam się jeszcze przed Świtem ok. godz. 4-tej rano... i tak jak proponowała Anastazja...
przywitałam Pierwszy Promyk Słońca z bosymi stopami na własnej Ziemi, przywitałam się później ze wszystkimi roślinkami...
był też czas na pobycie ze Sobą... Po południu zaś gościli u nas Sąsiedzi i wspólnie biesiadowaliśmy,
a na stole były specjały z płodów Ziemi... później do późnych godzin bawiliśmy się wesoło
m.in. prowadząc korowody i tańcząc boso na trawie...
<kwiat>
iwona-123

Postprzez iwona-123 » 31 Lip 2017, 11:44

Relację wideo ze świętowania w osadzie znajdziecie u nas na stronie:

https://vk.com/alejecedrowe
iwona-123

Wróć do Przemyślenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość