!!! 6-ta rano OBUDŹMY SIĘ - Twórzmy nasze MARZENIA !!!

Miejsce na opisanie swoich wątpliwości czy myśli nt. książek z serii Władimira Megre, bądź na powiązane z tym tematy.

Moderator: Administrator

!!! 6-ta rano OBUDŹMY SIĘ - Twórzmy nasze MARZENIA !!!

Postprzez iwona-123 » 01 Gru 2013, 00:42

W drugim tomie książki w rozdziałach: "Kto jest winien" i "Odpowiedź " Anastazja prowadząc bardzo burzliwą rozmowę z Bogiem usilnie szuka odpowiedzi jak zjednoczyć ludzi, obraz życia otoczenia i wiary, jak uniknąć kolejnych kataklizmów...

"Bóg nie zsyła na nikogo kary i katastrofa też nie jest mu potrzebna. Bóg – jest Miłością. Kataklizmy są zaplanowane od początku stworzenia świata. Kiedy ludzkość dochodzi do określonego punktu nie akceptacji niezrozumienia przez siebie sedna Prawdy, gdy ciemne źródła przejawiające się w człowieku osiągają w swojej potędze najwyższy, krytyczny próg, wtedy aby zapobiec całkowitemu samozniszczeniu, wybucha katastrofa planetarna, niosąca ze sobą spustoszenie, niszcząca zgubny, sztucznie stworzony system chronienia życia. Katastrofa jest nauczką dla pozostałych przy życiu. Przez jakiś czas po katastrofie ludzkość żyje jak w potwornym piekle, to piekło jednak stworzone jest przez nich samych. I trafiają tam właśnie ci, którzy przeżyli. Ich potomkowie przez jakiś czas żyją tak, jak było zaplanowane na Początku, stopniowo doprowadzając świat do stanu, który z pewnością można by nazwać rajem. Dalej znów następuje odejście od sedna i historia się powtarza. To trwa miliard lat w skali ziemskiej. "

"Chciałam się dowiedzieć, w jaki sposób i dzięki czemu można uniknąć nauczki w postaci katastrofy, jak inaczej uświadomić ludzi w prawdzie."

"Każdy człowiek ma małą odrobinkę Ducha bożego daną podczas narodzenia. ON rozdał połowę siebie ludzkości. Lecz ciemne siły wszelkimi możliwymi sposobami starają się zablokować jej wpływ na człowieka, odwieźć go od kontaktowania się z nią, a tym samym z Bogiem. Z małą odrobinką łatwiej jest walczyć, kiedy jest samotnym pyłkiem, nie połączonym z główną siłą. Jeśli te odrobinki zjednoczą się w misji jasnych postępów, wtedy ciemnym siłom będzie znaczne trudniej zablokować je i zwyciężyć."

"- Co odpowiada? Czy ty już coś wiesz? (Władimir)
- Podpowiedział, gdzie jest rozwiązanie, gdzie go należy szukać. (Anastazja)
- Wskazał? ... Tobie?!... To gdzie to jest? (Władimir)
- W połączeniu przeciwieństw. (Anastazja)
- Jak to?
/.../
- Wytłumacz mi jednak prostymi słowami, gdzie i jak będziesz szukać tej odpowiedzi.
- W pojedynkę w ogóle nie będę mogła jej znaleźć. Można ją zobaczyć tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi cząstek znajdujących się w różnych żyjących na Ziemi ludziach o przeciwstawnym myśleniu. Tylko przy wspólnym wysiłku pojawi się w niewidocznym zwykłemu oku wymiarze, który zamieszkują myśli. Tę przestrzeń można określić jako wymiar jasnych sił. Znajduje się on między materialnym światem, zamieszkiwanym przez człowieka, a Bogiem. Zobaczę go i wielu innych też zobaczy. Wtedy łatwiejsze będzie osiągnięcie powszechnego zrozumienia, przeniesienie ludzkości przez odcinek czasu ciemnych sił, i katastrofy przestaną się powtarzać.
- Wskaż konkretnie, co ludzie powinni dzisiaj czynić, żeby pojawiła się odpowiedź?
- Dobrze by było, gdyby o określonej godzinie obudziło się dużo ludzi. Obudzą się na przykład o szóstej rano, pomyślą o czymś dobrym, nieważne, o czym konkretnie. Ważne aby mieć jasne myśli !!!
Można myśleć o dzieciach, o ukochanych, zastanowić się, co uczynić, żeby wszystkim było dobrze. Chociaż przez piętnaście minut tak myśleć. Im więcej ludzi będzie w taki sposób postępować, tym wcześniej pojawi się odpowiedź. Strefy czasowe na Ziemi są różne, ale obrazy stworzone przez jasne myśli ludzi będą się jednoczyć w jeden jaskrawy i nasycony obraz świadomości. Jednoczesność myślenia i marzenia o jasnym wielokrotnie zwiększa zdolności każdego."

Kochani <kwiat>

Stwórzmy zatem w naszych myślach wspaniałe obrazy Naszych Przestrzeni Miłości: z rajskimi ogrodami, kochającymi się rodzinami, wspaniałymi sąsiadami... konkretnie i szczegółowo wymodelujmy w myślach swoje kolorowe, kwitnące, pachnące Siedliska...

i podzielmy się swoimi Obrazami, Marzeniami, Odpowiedziami...

<kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat>
iwona-123

Miejscowość: Borne, gmina Ostrowice, woj. zachodniopomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Re: !!! 6-ta rano OBUDŹMY SIĘ - Twórzmy nasze MARZENIA !!!

Postprzez iwona-123 » 01 Gru 2013, 00:49

Mój obraz:

Dziś Piękny wieczór... <moon> żar ogniska, jego ciepło potęgują Nasze radosne emocje... <serce> dziś gościmy u nas prawdziwych Bardów... muzyka, taniec, radość, zabawa, śmiech... rozlewają swoją aurę na wszystkich obecnych, wypełniają całą naszą Przestrzeń Miłości... Jak dobrze BYĆ RAZEM, jak Pięknie bawić się razem, wspólnie śmiać, płakać, wzruszać... kolorowy korowód tętniących Życiem młodych i młodszych, kobiet i mężczyzn zatoczył radosne koło wokół błyskających iskier ognia... zapach letniego zmierzchu i radosnego pobudzenia miesza się z widokiem gwiaździstego nieba, które Cieszy się razem z Nami... :D
iwona-123

Postprzez Kazuhiro » 01 Gru 2013, 20:42

Nie wiem jak to wygląda w tym roku, muszę zajrzeć do NŚ, a może ktoś już wie?

http://www.nieznanyswiat.pl/polecamy/ak ... ego-swiata
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez apek » 01 Gru 2013, 21:24

Jakoś bardziej wierzę w wielką medytację o szóstej rano :) Jest to ważny fragment Anastazji (generalnie, pierwsze tomy są najważniejsze z całej serii)
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez Kazuhiro » 01 Gru 2013, 21:31

Niech będzie o 6 rano, tylko żeby była wielka :)
A może chętni będą się tu wpisywać?
Od razu się usprawiedliwię, że często gęsto o 6 rano już pracuje, więc nie będę co dzień uczestniczył.
Kazuhiro

Postprzez apek » 01 Gru 2013, 22:03

Wiadomo, że nie chodzi o szóstą rano konkretnie i nieodwołalnie, przecież wiele ludzi chodzi do pracy na noc albo o świcie; chodzi po prostu o wcześniejsze "wstanięcie" i posiedzenie tych kilku minut z dobrą myślą - jak się wtedy spaaaać chce! :D
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez Kazuhiro » 01 Gru 2013, 22:09

Tu się akurat nie mogę zgodzić, bo naprawdę ważne jest żeby wszyscy o jednej godzinie medytowali.
Kazuhiro

Postprzez SmOOthEr » 01 Gru 2013, 22:52

Ja bym zmienił na 22:00
O tej godzinie mózg bliski już jest stanu alfa, bo myślimy najczęściej o łóżeczku - to dobry moment do poświęcenia jeszcze 15 minut na krótka medytację :)
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Połówki: Szukam swojej połówki ♀
Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez Raf » 02 Gru 2013, 16:42

Lepiej posłuchac Anastazji i zrobić kiedyś tak jak ona radzi, może na następnym zjeździe.
Raf

Postprzez Kazuhiro » 02 Gru 2013, 20:42

Można, ale dlaczego bezczynnie czekać do następnego zjazdu?
Kazuhiro

Postprzez Raf » 02 Gru 2013, 23:31

Bo na zjeździe łatwiej się umówić na coś takiego. Sprubuj się umówić na coś takiego na forum, powodzonka .
Raf

Postprzez iwona-123 » 03 Gru 2013, 16:18

Kochani,

Myślę, że nie przypadkowo Anastazja zaproponowała 6-tą rano
to czas "budzenia się" na Nowy Dzień
to czas Witania i przyjęcia całego Dobra co Dzień ze sobą niesie...

Myślę też, że to bardzo fajny pomysł:)
aby Nasza Medytacja i nasze ponowne Spotkanie=połączenie
odbywało się również o godzinie 22-giej
na zakończenie i Pożegnanie Dnia:)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
ZATEM PROPONUJĘ:
6-ta rano i 22-ga
(na początek conajmniej 15 minut)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Tyle pracy do zrobienia !!!
Tyle MARZEŃ do spełnienia !!!

A tak poza tym, to...
myślę też, że ważny jest również "luz"
tzn. każdy z nas JEST z Nami, z Sobą,
w takiej łączności, która na ten czas jest dla niego dostępna i doskonała... i nic na siłę... :)

Jeśli możecie, jeśli możemy BYĆ RAZEM w w/w godzinach w "całkowitym" wyciszeniu – medytacji OK
Jeśli pracując możecie BYĆ myślami w nieco mniejszym stopniu – też OK:)
Jeśli akurat nie możecie być z Nami - OK:) - bo i tak My JEST-eśmy z Wami:)
Bądźmy ze Sobą i z szacunkiem dla Siebie :)

Każda OBECNOŚĆ i tak jest Doskonała:)

Bardzo Cieszę się:)
na te
Nasze codzienne spotkania :) :) :) :) :) :) :)
iwona-123

Postprzez iwona-123 » 03 Gru 2013, 16:23

a pros-pos zaproponowanej tzw "listy obecności" :)
ja mam poczucie, że tu nie jest ona potrzebna

Niech każdy zrobi ją dla Siebie
We własnym SERCU :)

tyle wystarczy
iwona-123

Postprzez Kazuhiro » 03 Gru 2013, 18:16

Może zacznę od końca, nie chodziło mi o listę obecności, tylko o zamanifestowanie gotowości. Chcę podjąć trud wspólnej medytacji o 6 rano, napiszę o tym na forum, niech ktoś inny wahający się czy nastawić budzik na 5:45 przekona się że nie będzie sam :)

Iwonko, bardzo miły i ciepły wpis :) Dziękuję Ci za to, bo liczyłem na to że ktoś zareaguje, i mimo że w duchu mogą popierać mnie tysiące, naprawdę ważne jest to co zostało napisane. :)
Kazuhiro

Postprzez ewa » 03 Gru 2013, 20:21

Ciesze sie ze o tym piszecie i jestem pewna ze wielu ludzi po przeczytaniu Anastazji juz sobie medytuje o 6.
Tak naprawde wiekszosc z nas na forum ma podobne marzenia : Tworzenia Pieknej Przestrzeni, znalezienia jednomyslennikow na sasiadow, odnalezienia tej prawdziwej drugiej polowki, rozwoj, wymiana zdolnosci, talentow, wspolna radosc i tworzenie z innymi ludzmi, oczyszczanie, porzadkowanie Ziemi... <kwiat>
Mysle ze to moglaby byc taka Medytacja Najpiekniejszych i Najukochanszych Swoich Marzen <serce> , duzo Radosci na kazdy nowy dzien, duzo cieplej, akceptujacej energii.
Bedziemy sie wzajemnie wzmacniac w tych wizjach, marzeniach, wyobrazeniach, mysli bedza szukaly rozwiazan i pokonywaly przeszkody, SUPER <slonce> .
Mozna pisac o tym co sie nasunie, jakies refleksje itp...
Ja sie przylaczam, pasuje mi godz. 6-6.15 , (wieczor raczej nie,sporadycznie tylko).
Dziekuje <brawo> <luck>
ewa

Postprzez Anja » 03 Gru 2013, 20:23

Kazuhiro napisał(a):Niech będzie o 6 rano, tylko żeby była wielka :)
A może chętni będą się tu wpisywać?
Od razu się usprawiedliwię, że często gęsto o 6 rano już pracuje, więc nie będę co dzień uczestniczył.

Super pomysl!!!
Wreszcie bede miala motywacje zeby o 6-rano wygrzebac sie z lozka i nie popychac budzika na 6.30 ;-)
Listy obecnosci i tak nikt nie sprawdzi, a kto bedzie chcial uczestniczyc to bedzie i bez pisemnych deklaracji.

To kiedy zaczynamy?
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez Kazuhiro » 03 Gru 2013, 20:45

Już zaczęliśmy, i to jest najpiękniejsze :) Dodał bym serduszko, ale użyłem opcji szybka odpowiedz :D
Kazuhiro

Postprzez SmOOthEr » 03 Gru 2013, 21:27

To ja dołączam się od jutra. W sumie i tak idę do kościoła na roraty to żeby było ładniutkie skupionko to już zacznę jak tylko oczka otworzę
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Postprzez iwona-123 » 11 Gru 2013, 15:17

Kochani <slonce>

<slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce>
Twórzmy Nasze MARZENIA !!!
6-ta rano i 22-ga
(conajmniej 15 minut)

<slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce> <kwiat> <slonce>

Nie zwlekajmy !!!

Już TERAZ TWÓRZMY szczegółowe i wyraźne obrazy (projekty)
Swoich Rodowych Posiadłości:)

Zobaczmy !!!
Piękny Obraz Zielonej Ziemi !!!
Kolorowych, pachnących Rodowych Osad...
Szczęśliwych Rodziców i Dzieci...radosnych Zwierząt...
Pierwszych promyków o Wschodzie Słońca na Własnej Ziemi...

Cyt.:

"Zanim zrobi się swoją rodową posiadłość, trzeba wykonać jej model. Wymodelować ją najpierw swoją myślą, wszystko bardzo dokładnie wyobrazić...
Przy tworzeniu obrazu(szczegółowego projektu) rodowej posiadłości, ważne jest aby wyobrazić sobie swój tryb życia i zwyczaje w samej posiadłości...
... przystępować do urządzania rodowej posiadłości na ziemi (jej materializacji) można dopiero wtedy, gdy całkowicie, szczegółowo, konkretnie przemyślimy zarówno sam projekt posiadłości, jak i obraz życia w nim... "

"Anastazjo, powiedz, w którym roku przyjdzie /.../ ta wspaniała przyszłość?
— Rok, Władimirze, możesz sam określić.
— Jak to sam? Czy czas podlega człowiekowi?
— Czyny każdemu w czasie podlegają. Wszystko, co zostało stworzone w marzeniach, już w przestrzeni istnieje. /.../ To, co zobaczyłeś, może się urzeczywistnić za trzysta lat, ale może i teraz, w mgnieniu oka.
— Momentalnie?/.../ Ale w mgnieniu oka nie zbuduję domu a przez rok nawet sad nie wyrośnie.
— Ale jeśli tam, w swoim mieszkaniu, w doniczkę małą z ziemią posadzisz nasiono, z którego wzejdzie kiełek rodowego drzewa, który będzie rosnąć w przyszłej posiadłości /.../
— /.../ przecież rzeczywiste nasionko posadzone przez ciebie, ono jest początkiem zmian. Z całą przestrzenią współdziała ten zalążek, twoje marzenie materializując, energie wspaniałe i jasne otoczą cię, i staniesz sam przed Ojcem jako ucieleśnienie Jego marzenia.
— Ciekawe. To znaczy że trzeba działać natychmiast?
— Oczywiście. "

http://anastazja.org/rodowa_osada.php

Nic nie jest możliwym zahamować Jasnych Obrazów Myśli mnóstwa ludzi !!!
One muszą się ziścić:)
iwona-123

Postprzez SmOOthEr » 12 Gru 2013, 09:39

Bo Anastazja jest debeściak - prosta prawda jest, by nie bać się marzyć, wyobrażać sobie
Większość z nas za mało marzy i dlatego nic nie ma :)
Niech każde zrealizowane marzenie pociągnie za sobą nowe marzenia - wtedy będzie postęp i szczęście :)
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Postprzez Anja » 27 Sty 2014, 22:25

Medytacje poranne chyba nie specjalnie sie przyjely. :?

To moze sprobujemy wspolne wieczorne Medytacje o Pokoj <slonce>
Idea zapodana przez Rafa jest waniosla i warta swieczki w dobie nieustajacych niepokojow.
Jutro (wtorek 28.01.14) o godz 22.00 pol godziny wspolnej medytacji w pokojowej intencji.

<taichi>
Awatar użytkownika
Anja

Miejscowość: Kielce Wrocław Genewa
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez iwona-123 » 02 Lut 2014, 12:23

A ja mam na ten temat inne zdanie
kiedy tylko mam taką możliwość skupiam swoją myśl

<serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
przez co najmniej kwadrans o 6-tej rano
(a czasem dodatkowy kwadrans o 22-giej)

Jeśli Marzy tylko jeden człowiek
pozostanie to tylko Marzeniem.
Jeśli zaś będziemy Marzyć wszyscy razem,
będzie to już początek nowej rzeczywistości.

Helder Camara

<serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>

Zatem zachęcam do tworzenia wspólnego Marzenia - Nowej Rzeczywistości:)
6-ta rano Obudźmy się - Twórzmy Nasze Marzenia !!!
iwona-123

Postprzez ewa » 10 Lut 2014, 08:22

Ja rowniez staram sie nie zapominac i jest to dla mnie BARDZO WAZNE WSPOLNE TWORZENIE <kwiat> <serce>
<luck>
ewa

Postprzez leon » 18 Mar 2014, 11:36

Czytam książki Anastazji po raz kolejny (nie licze który) , dziś się o 6 00 obudziłem, będę tak robił częściej. Anastazja już nas przeprowadziła przez ciemny okres - to jest mowa w innej części, te nasze myśli po prostu wzmacniają to co Ona wymyśliła. Myślenie o miłości , kimś bliskim czy przestrzeni miłości jest naturalne. Ten temat powinien być na stronie głównej forum i na stronie głównej anastazja.org , ponieważ jest to niezwykle ważne.
leon

Miejscowość: centrum pl

Postprzez iwona-123 » 03 Gru 2016, 11:05

<kwiat> <kwiat> <kwiat> <slonce> Witajcie !!! <slonce> <kwiat> <kwiat> <kwiat>

(3 lata po rozpoczęciu w/w tematu)
Ponownie zachęcam Wszystkie chętne osoby
aby dołączyć o godz. 6:00 rano, do skupienia swej Myśli
na tym co pełne Miłości... Dobre, Radosne...

Od kilku lat regularnie, nieustannie kontynuuję to proste ćwiczenie,
które ukierunkowuje Myśl, uczy samodyscypliny !
I czyni Cuda !!!

… przez ten czas tak wiele dobrego w moim/naszym Życiu się wydarzyło !!!
m.in. poznałam swoją Bratnią Duszę – mojego Męża,
razem odnaleźliśmy swoje miejsce na Ziemi, tworząc swój Raj !!!

Zachęcam również wszystkich do wprowadzania odważnych zmian w swoim Życiu !
Do śmiałego podążania za obranym Marzeniem/ Celem
Równocześnie podejmując świadomy wysiłek i pracę nad Sobą !

Z naszego doświadczenia wynika, że:
tylko codzienna wytrwałość i samodyscyplina,
z obrazowaniem swego obrazu- Celu
praca nad sobą i praca fizyczna dają efekt i Cel !!!
<kwiat> <kwiat> <kwiat> <slonce> <kwiat> <kwiat> <kwiat>

https://vk.com/alejecedrowe
https://vk.com/iwonaipiotr
iwona-123

Wróć do Przemyślenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość