Cyfra 9

Miejsce na opisanie swoich wątpliwości czy myśli nt. książek z serii Władimira Megre, bądź na powiązane z tym tematy.

Moderator: Administrator

Cyfra 9

Postprzez LITK » 08 Kwi 2015, 09:44

Bardzo często w książkach jest mowa o cyfrze dziewięć i liczbach z dziewiątką np.
"Po trzech dniach, potem po dziewięciu, po pół roku, w rocznicę i później." - na temat odwiedzania zmarłych na grobach

"Po dziewięciu latach lasek podrośnie, a drzewa w nim będą niezwykłe, ponieważ posiądą kolosalną energię, dającą życiodajną moc." - na temat chowania zmarłych w rodowej siedzibie

"trzymać w ustach pod językiem nie mniej niż dziewięć minut." - programowanie roślin

"Ja sam zdążyłem jedynie dziewięć drzew posadzić w ogrodzie oraz tylko jedno na tym miejscu, gdzie powinien powstać zagajnik"

"Jeśli będziesz pić wodę przez dziewięćdziesiąt dziewięć dni, to nawet poważne choroby opuszczą twoje ciało i zobaczysz, jak twoja cera znacznie się poprawi."

"Owszem. Dzisiaj na przykład na ziemi zostało jedynie dziewięć jabłoni dających pierworodne płody."

"To jest czas, w którym uświadamia sobie istotę wszechświata, sens ludzkiego istnienia – odcinek liczący jedynie dziewięć lat." - wychowanie dzieci

"Dopiero bliżej dziewiątego roku życia mimochodem wspomina się o istnieniu natury jako dodatku do czegoś innego, głównego, mając na myśli stworzonego przez człowieka. "

"Dziewięcioletnie dziecko wychowane przez naturalny świat ma więcej doskonałości w rozumieniu wszechświata niż naukowe instytucje waszego świata i wielu naukowców uznanych przez wasze społeczeństwo."

"Następnie w tym miejscu przez dziewięć miesięcy powinna żyć brzemienna żona. "

"Na tych, którzy nie uświadomią sobie, przyjdą też niedole i udręki duchowe, a potem będą musieli odejść, żeby odrodzić się jako zdrowi dopiero za dziewięć tysięcy lat."

Macie jakąś wiedzę dlaczego tak często te cyfry się pojawiają? To jakaś magiczna cyfra czy co?
LITK

Re: Cyfra 9

Postprzez leon » 08 Kwi 2015, 09:56

Nieco nie na temat, ale wiedza w książkach Anastazji jest skompresowana - Ty masz świetny przykład, ja mam inne których narazie nie wrzuciłem na forum. Co do 9 to na pewno coś w tym jest i na pewno wiąże się z kosmosem, przyrodą, obserwacją przyrody.
leon

Miejscowość: centrum pl

Postprzez Kazuhiro » 11 Kwi 2015, 13:00

LITK napisał(a):To jakaś magiczna cyfra czy co?

Bardzo magiczna, użyj google ;)
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez LITK » 14 Maj 2015, 14:18

W źródle informacji "Misja" również znaleźć można odniesienia do magicznej cyfry dziewięć:
Wiesz, że liczba dziewięć jest liczbą Wszechświata. Jesteś tutaj w Mieście Dziewięciu Doko opartym na Prawie Wszechświata. Twoje Ciało Astralne ma dziewięć razy po dziewięć wcieleń, co stanowi zakończenie jednego z wielkich cykli.
LITK

Wróć do Przemyślenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość