Anastazja wszędzie

Miejsce na opisanie swoich wątpliwości czy myśli nt. książek z serii Władimira Megre, bądź na powiązane z tym tematy.

Moderator: Administrator

Anastazja wszędzie

Postprzez Zirradiel » 19 Maj 2016, 08:38

Ostatnio wpadłam i staram się realizować pomysł jak najintensywniejszego propagowania słów Anastazji. Zagorzałym technokratom podsuwam pdf ale zaczęłam też kupować raz na jakiś czas pełen zestaw książek tradycyjnych i z takowym udaję się w miejsce, gdzie pojawia się dużo ludzi z okolicznych wsi i z całego miasta. W tym przypadku jest to zwyczajny targ. Przy okazji zakupów wypatruję ludzi, których do obdarowania wskaże mi intuicja. Co prawda nie raz ciężko jest przekonać takiego kogoś do przeczytania choć paru stron ale po paru minutach rozmowy ludzie się przekonują. Spotkałam się też już z podziękowaniami od pewnej gospodyni, że udało mi się ją namówić do czytania. Bardzo się zmieniła od dnia kiedy podarowałam jej książki, kiedy to była szarą, zapracowaną, zmęczoną szarą myszką o spłoszonym spojrzeniu i- szczerze powiedziawszy- ledwo ją poznałam, tak wypiękniała i aż bije od niej blask siły i szczęścia. <slonce> Już samo to wystarcza żeby i mnie przekonać do jeszcze intensywniejszego propagowania książki... Mam nadzieję, że i ktoś z Was także spróbuje :D
Zirradiel

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Wróć do Przemyślenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość