Spotkaj się ze mną w Londynie:)

Można tu zamieścić informacje o planowanych wydarzeniach, zgromadzeniach czy imprezach.

Moderator: Administrator

Spotkaj się ze mną w Londynie:)

Postprzez Justyna » 06 Kwi 2013, 19:42

Witam ciepło wszystkich!
Od niedawna czytam o Anastazji i jej wizji świata i człowieka i nieco mi się w głowie kręci odkąd zaczęłam:)
Jako, że mieszkam z dala od kraju chciałabym zapytać, czy ktoś z Forum mieszka w Londynie?
Po przeczytaniu 3 tomu dotarło do mnie silne pragnienie poznania kogoś, z kim mogłabym się od czasu do czasu spotkać w Londynie i porozmawiać na tematy Anastazjowe.
Dajcie znać jeśli jesteście w okolicy:)
Jestem niezmiernie wdzięczna za tą stronkę i wszelkie informacje tutaj umieszczone- nie przebrnęłam nawet przez połowę:) A na półce kolejny tomik Anastazji czeka- tak się cieszę na samą myśl, że jeszcze sporo przede mną :D
Pozdrawiam - być może najdzie mnie niebawem natchnienie na dłuższe wypisywanie.
Awatar użytkownika
Justyna

Miejscowość: Dychów (lubuskie)
Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga
Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Re: Spotkaj się ze mną w Londynie:)

Postprzez lechu1979 » 06 Maj 2015, 21:26

jestem , mieszkam przebywam w londynie

<kowboj> witam , nazywam się leszek

londyn greenford
lechu1979

Połówki: Szukam swojej połówki ♀
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez lechu1979 » 06 Maj 2015, 21:35

chętnie się spotkam ,,,,,
lechu1979

Postprzez Justyna » 16 Cze 2015, 22:02

Witaj Leszku,

Co za ironia! Od roku mieszkam w Polsce, wróciłam na łono natury. Rzadko tutaj zaglądam i nie widziałam Twojej wiadomości.
Planujesz powrót do ojczyzny? Czy zadomowiłeś się w UK?
Ja byłam w Londynie przez prawie 7 lat i po wielu miesiącach rozdrapywania jakiegoś nieprzyjemnego poczucia, że nie wiem gdzie jest mój dom- poczułam że chcę być w Polsce. Zmierzyłam się z lekiem powrotu i jestem taka szczęśliwa, że Serce mnie tak poprowadziło.
Mieszkam w Lubuskim.

A Ty? Czujesz, że UK to Twoje miejsce na ziemi?

Ciepło pozdrawiam

J.
Awatar użytkownika
Justyna

Postprzez lechu1979 » 28 Cze 2015, 23:43

witaj Justyno ,

mieszkam w Londynie od kilku lat , zawsze myślałem i myśle o polsce jak o miejscu do życia ...
już wkrótce wracam do polski na dłóższy wypoczynek. odliczam tygodnie.

pochodze z woj. Lubelskiego , jednak ciągnie mnie dalej na południe , w góry .

wychowałem się w mieście , w Lublinie , i to wystarczy . teraz chce spróbować życia pośród przyrody , na łonie natury

Ty co myślisz o życiu dalej ? ....
lechu1979

Postprzez Justyna » 01 Lip 2015, 20:57

lechu1979 napisał(a):
Ty co myślisz o życiu dalej ? ....

To bardzo poważne pytanie, musisz uważać z takimi bo się rozpiszę ;)
A może to bardziej pytanie na pogadankę przy ognisku?

A w skrócie:
Kocham żyć blisko natury. Mam 2 minuty do sosnowych lasów, 5 minut do zalewu i gdzie się nie obejrzysz zielono.
To uwielbiam. Dojeżdżam do pracy 26 km do miasta granicznego Gubin gdzie masuję ludzi.
Bardzo lubię swoją pracę, daje mi dużo satysfakcji. Inspiruje do dbania o siebie.
Mieszkam na razie z mamą w bloku na wsi - wiem, nieco dziwne te bloki na wsi ;) Tutaj dorastałam.
Nie wiem czy tutaj zostanę na stałe. Czuję, że czas się wyprowadzić od mamy ale jeszcze nie wiem jak ugryźć ten temat, to bardziej skomplikowane. ( a może ja sobie takim to robię)

Moim marzeniem jest mieszkać w domku blisko lasu, mieć własny ogród i warzywa, stworzyć szczęśliwą rodzinę. Takie tam bardzo banalne ... Na razie udało mi się wreszcie robić zawodowo to co bardzo lubię, co jest osiągnięciem dla mnie po latach pracy poniżej moich kwalifikacji (taki jakiś dziwny program w głowie, ale teraz już wiem, że można robić to co lubisz). A z realizacją pozostałych marzeń to jakoś powoli mi idzie :roll:
Ale nie tracę nadziei.

Mam otwarty umysł jeśli chodzi o to gdzie miałabym mieszkać, wiem, że Serce mnie poprowadzi w swoim czasie tam gdzie trzeba.Bo tak robiło do tej pory. Należy uzbroić się w cierpliwość i cieszyć tym co jest teraz.
A teraz jest wspaniałe lato, właśnie wróciłam ze spaceru nad zbiornikiem wodnym- zachód słońca był po prostu wspaniały, bezchmurne niebo, rodziny kaczek relaksujące się na brzegu i takie tam :)

Rozpisałam się... Cała ja.

A Ty? Co myślisz o życiu dalej? :)
(spodobało mi się to pytanie)

swoją drogą mój emailowy adres to j.i.zyla@gmail.com
Przynajmniej od razu zobaczę jeśli odpiszesz. Bez presji jeśli wolisz pisać tutaj.
Awatar użytkownika
Justyna

Postprzez Kici » 03 Wrz 2015, 07:43

hej Justyna. Tak się składa, że ja jestem z Lubuskiego :) z Zielonej góry dokładnie. Moze jakbyś akurat była zawsze możesz wpaśc na kawę :)
Kici

Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Wróć do Informacje o spotkaniach, zjazdach, warsztatach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości