Anastazja w Bibliotece

Można tu zamieścić informacje o planowanych wydarzeniach, zgromadzeniach czy imprezach.

Moderator: Administrator

Anastazja w Bibliotece

Postprzez gregg » 20 Lis 2014, 11:30

Pojawił się pomysł:
Rusza akcja "Anastazja w Bibliotece"
Akcja polega na sprawdzeniu czy w waszych okolicznych bibliotekach jest książka "Anastazja"?
Jeśli nie ma - można ją podarować bibliotece. Pan/Pani bibliotekarka przyjmie książkę z ochotą, postawi w niej stempel biblioteczny i wprowadzi do katalogu, odtąd książka będzie własnością biblioteki.
Biblioteki a w szczególności małe wiejskie biblioteki posiadają skromne fundusze na zakup nowych książek, a czasem wybór zakupów pozostawia wiele do życzenia...
W przypadku kiedy pojawia się nowa książka, stali czytelnicy (którzy niejednokrotnie znają praktycznie cały asortyment książek) chętnie sięgają po nowości.
Lub w bibliotece może się znajdować specjalna półka z nowościami.
Czasem przeglądając książki nieświadomie wybieramy tę która jest nam akurat potrzebna... ale szczęściu trzeba choć trochę pomóc:)
Gdy "Anastazja" znajdzie się w bibliotekach, z pewnością wpłynie to pozytywnie na rozpowszechnianie idei Rodowych Siedzib.

Na rynku istnieje stara wersja "Anastazji",a w ostatnim czasie ukazała się Nowa Poprawiona Wersja "Anastazji", na razie 1 Tom ( http://www.anastazja-nowa.pl). Dobrze by było gdyby nowi czytelnicy sięgali po poprawioną wersję. Wpłynie to pozytywnie na przyspieszenie ukazania się na rynku dalszych tomów Nowej "Anastazji", ale oczywiście każdy decyduje sam ...

Książka kosztuje 25zł - jako wkład w rozwój idei Rodowych Siedzib. Nie każdy ma dostęp do internetu, nie każdy czyta wzmianki w ezoterycznej prasie, a w radiu i telewizji o Anastazji jak na razie nie słychać...
"Anastazja" to przecież książka, więc jej miejsce jest w bibliotece...:) Zachęcam!

Piszcie w których bibliotekach pojawia się "Anastazja" , sporządzona zostanie lista.
gregg

Re: Anastazja w Bibliotece

Postprzez apek » 20 Lis 2014, 16:50

KSIĄŻNICA PODLASKA im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, dałem im "Anastazję" 5 lat temu ;)
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez gregg » 26 Lis 2014, 13:10

Lista bibliotek z "Anastazją" zaczyna się od Białegostoku :)
gregg

Postprzez Gumisia » 10 Gru 2014, 16:11

Słyszałam, że w południowej i zachodniej Polsce jest dużo działaczy, anastazjowców, jak Wam idzie akcja rozdawania książek? Pomysł jest bardzo dobry, tylko nic nie da jeśli nie zostanie zrealizowany <slonce> <slonce>
Awatar użytkownika
Gumisia

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez gregg » 15 Gru 2014, 10:50

Kolejna biblioteka ma "Anastazje" w swoich zbiorach. Pierwszy tom nowej wersji Anastazji powędrował do biblioteki publicznej w Połoskach (woj lubelskie,gmina piszczac).
Też jestem tego zdania co Gumisia, nie ma co siedzieć i czekać na cud trzeba działać.
gregg

Postprzez leon » 05 Mar 2015, 18:36

Pomysł zacny.

By go rozwinąć , może jakiś wspolny mail zbiorowy do Megre by tom pierwszy stał się bezplatny > wtedy można go dużo taniej rozpowszechniać po bibliotekach...
leon

Miejscowość: centrum pl

Postprzez apek » 05 Mar 2015, 21:43

leon napisał(a):Pomysł zacny.

By go rozwinąć , może jakiś wspolny mail zbiorowy do Megre by tom pierwszy stał się bezplatny > wtedy można go dużo taniej rozpowszechniać po bibliotekach...

Myślę, że autor książek już wystarczająco nam "dał", i rozpowszechnianie książek po bibliotekach to sposób, żeby się chociaż trochę odwdzięczyć. Te dwadzieścia parę złotych to nie jest wielki wydatek, tyle samo kosztuje średnia pizza albo bilet do kina. Jak 100 albo 1000 osób podaruje te książki bibliotekom, to nikt nie zbiednieje, a wszyscy będą bogatsi :-)
Awatar użytkownika
apek

Postprzez gregg » 09 Gru 2015, 11:09

Założyłem ten wątek na forum rok temu i ..... i nic , prawie nic." Anastazja " jest tylko w dwóch bibliotekach?
Kilka dni temu rozmawiałem ze znajomą i poleciłem jej "Anastazję" na długie zimowe wieczory, ale nie miałem w domu pierwszego tomu bo akurat pożyczyłem....
Odesłałem ją do naszej wioskowej biblioteki, której podarowałem 1tom. Znajoma nie dostała książki, bo ... ktoś ją akurat wypożyczył!
To działa! Powoli ale jednak!
Ciężko mi zrozumieć dlaczego na tym forum niema odzewu na "Anastazję w bibliotece"?
Przecież są tu miłośnicy tej idei? Gdzie jest działanie?
Ile jeszcze czasu będziemy pisać, debatować, gadać, wspierać się duchowo, list do Megre żeby dał za darmo... jeden ogląda się na drugiego, i nic z tego nie wynika!
Przecież mamy ręce, mamy po 25 złoty.
Jak Naród Polski ma budować rodowe siedziby, jeśli nie ma pojęcia że taka idea istnieje?
Megre nie przyjedzie do Polski aby nas zbawić, to tak nie działa! To my musimy się dźwignąć z kolan, wtedy coś zrozumiemy, poczujemy własną siłę.
Wyobraźcie sobie że w Rosji pada hasło "Anastazję do biblioteki" żeby reszta narodu miała możliwość dowiedzieć się o co w ogóle z tymi siedzibami chodzi.
Tam w bibliotece byłby cały regał z "Anastazjami", a na Polskim Forum Anastazjowym .......

Polecam zapoznanie się z tym co mówi były satanista Marc Pasio (Prawdziwe Prawo Przyciągania-You Toube), był on kapłanem satanistycznym przez 10 lat i widział jak się projektuje idee wtłaczane pod różnymi postaciami społeczeństwu.
Jedną z takich idei jest zaszczepienie w społeczeństwie [b"]braku działania"[/b]. Mam wrażenie że w Polsce się to udało, i na tym forum też im to nieźle wyszło.....
gregg

Postprzez LITK » 09 Gru 2015, 20:50

Ciężko mi zrozumieć dlaczego na tym forum niema odzewu na "Anastazję w bibliotece"?

W myśl zasady każdy sobie rzepkę skrobie.
Jedną z takich idei jest zaszczepienie w społeczeństwie [b"]braku działania"[/b].

Nazywa się to technologią szczurzego króla: https://www.youtube.com/watch?v=IOcV-3tCm3U
LITK

Postprzez apek » 10 Gru 2015, 00:23

Na forum nie ma odzewu na wioske Anastazjowa, a ty chcesz odzew nt. bibliotek 8-)
Awatar użytkownika
apek

Postprzez Paulina » 10 Gru 2015, 07:27

Hrubieszowska biblioteka ma na pewno dwie pierwsze części, ale możliwe ze ma ich więcej.
Paulina

Miejscowość: Lublin
Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez Szyszka » 12 Gru 2015, 12:50

Piękna inicjatywa, taki prezent dla Matki Ziemi, dla ludzi, choćby dzięki temu jedna osoba przebudziła się to warto.
Kupiłam dla biblioteki w moim mieście nowe wydanie tomu pierwszego, zaniosłam dziś do biblioteki i tu szok :shock: ... nie przyjmą, nie mogą wprowadzić do inwentarza, bo książka składa się z 10 tomów, a jednego przyjąć nie mogą, musiałabym wszystkie przynieść. No cóż po świętach, jak uzbieram trochę więcej pieniędzy dokupię resztę (bo jakoś ciężko mi się rozstać z moimi "Anastazjami").
Szyszka

Miejscowość: opolskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez gregg » 23 Gru 2015, 10:42

Czyli mamy już "Anastazję" w Białymstoku, Połoskach, Hrubieszowie, Bornym sulinowie (wiadomość spoza forum) i mieście gdzie mieszka Szyszka. <brawo>
Kto jeszcze podaruje "Anastazję" bibliotece?
gregg

Postprzez Szyszka » 23 Gru 2015, 18:01

W moim "pięknym" mieście, czyli Kędzierzynie-Koźlu jeszcze nie ma. Ale myślę że do końca stycznia powinna "Anastazja" trafić do biblioteki. Pierwszy tom -nowe wydanie, reszta stare.
Szyszka

Postprzez Piechota Marek » 25 Gru 2015, 18:53

Mam zdaje się ostatnie dwa tomy i mieszkam w Kędzierzynie więc mogę pożyczyć jeśli ktoś będzie chętny.
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Postprzez Szyszka » 28 Lut 2016, 09:15

Trochę z poślizgiem, ale już jest "Anastazja" w bibliotece w Kędzierzynie-Koźlu. Filia nr 5 na ul. Damrota.
Szyszka

Wróć do Informacje o spotkaniach, zjazdach, warsztatach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości