Propozycja corocznych spotkań

Można tu zamieścić informacje o planowanych wydarzeniach, zgromadzeniach czy imprezach.

Moderator: Administrator

Re: Propozycja corocznych spotkan ...

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 01 Lip 2013, 14:20

Program pobytu jest dynamiczny- podobnie jak przedstawiona przez Ciebie prognoza pogody na lipiec ;)

Aczkolwiek Organizatorzy Zjazdu Zachodniopomorskiego koło Wolina mają zamówioną w nadchodzący weekend prześliczną pogodę

viewtopic.php?f=28&t=1236

Zapraszamy serdecznie !!! :D :D :D
Laurosa-zablokowany-

Postprzez Lidia » 04 Lip 2013, 09:18

W takim razie bardzo się cieszę, że ograniczeń nie ma. Do Marian : jak nazywa się miejscowość w której odbędzie się zjazd i czy daleko jest od Ustrzyk ? Bo znając moje możliwości to się gdzieś zakręcę i pójdę w nie tą stronę co trzeba :)
Lidia

Postprzez Marian » 04 Lip 2013, 10:15

Marian napisał(a):Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych,nowicjuszy czy "zaawansowanych" na spotkanie w Bieszczadach.
Wszyscy są mile widziani.

Lidia napisał(a):W takim razie bardzo się cieszę, że ograniczeń nie ma. Do Marian : jak nazywa się miejscowość w której odbędzie się zjazd i czy daleko jest od Ustrzyk ? Bo znając moje możliwości to się gdzieś zakręcę i pójdę w nie tą stronę co trzeba :)

Miejscowość-Hoszów,jadąc od Ustrzyk Dolnych w kierunku Lutowisk Wielką pętlą bieszczadzką.
Przed samą granicą z miejscowością Zadwórze jest wjazd w lewo zaraz za zakrętem(lekko w prawo) i zaraz znów w lewo drogą polną.
Nie skręcać do żadnych gospodarstw znajdujących się zaraz przy drodze po prawej stronie,a jest ich tam cztery tylko jechać dalej aż dojedziecie do nas około 500m po prawej stronie.
Wszystkich,którzy nie będą w jakiś tam sposób mogli dojechać do Nas odbiorę samochodem z Ustrzyk Dolnych.
Tel. 787 213 203 lub 787 212 983

https://maps.google.pl/maps?hl=pl&ll=49 ... 8&t=m&z=12
https://maps.google.pl/maps?q=Hosz%C3%B ... ackie&z=16
https://maps.google.pl/maps?q=Hosz%C3%B ... ackie&z=15
Marian

Postprzez Lidia » 04 Lip 2013, 19:56

Ślicznie dziękuję za namiary, chyba po tak wyczerpującym opisie uda mi się i wszystkim innym trafić :)
Do zobaczenia :)
Lidia

Postprzez pipen » 07 Lip 2013, 10:18

Czy w kwestii pola namiotowego tudzież przestrzeni na jego rozbicie - trzeba to jakoś specjalnie potwierdzać @Marianie?

Organizacyjnie jeszcze chciałem się dowiedzieć jako namiotowicz odnośnie logistyki sanitarnej, bo kuchenną będziemy mieć swoją - jest dostępny jakiś prysznic - przynajmniej jakiś szlałch z wodą :lol: żeby se skrzydła opłukać :mrgreen: ??

A zapewne jak sądzę w kwestii kuchennej będzie wspólne biesiadowanie?
Możesz / możecie się podzielić wrażeniami jak to wyglądało w latach poprzednich?
Bo jak spontan to i to też być takowe powinno, dzieje się samo w przestrzeni energoinformacyjnej :D.

Nie mogę się już doczekać.
OBRAZOWANIE - jest naszą jedyną SŁOWIAŃSKĄ nauką, którą trzeba zgłębiać i uczyć jej innych.

Zajrzyj też na:
http://www.ffk.org.pl
Awatar użytkownika
pipen

Miejscowość: Zabrze

Postprzez Amira » 07 Lip 2013, 11:44

.
Ostatnio edytowany przez Amira, 16 Paź 2013, 15:22, edytowano w sumie 1 raz
Amira

Postprzez pipen » 07 Lip 2013, 21:02

^^ @Amira nie śmiałem spytać, bo w Bieszczadach z rzekami jest różnie, na mapie nie było nic takiego widać, no chyba, ze to mała rzeczka ze zrobionym jeziorkiem :P ,a najlepsze by było jezioro tylko Solina daleko :lol:.
Z zabraniem instrumentów, to zależy jakie i ile, bo nie wiem jaką drogą pojedziemy i nie wiem czy nie przez Wadowice zabierając kolejne osoby :D - wszystko jest dynamiczne jak pogoda i program zjazdu :lol: ,a możliwości wiele gdyż z okolic Skoczowa też się może wybiorą jakieś piękne istoty, a nasze drogi mogą się skrzyżować w pewnym miejscu. Jest to też zależne od rzeczy, które zbieramy, i z którymi wejdą dalsi pasażerowie :D - jak coś to pisz na PW.
OBRAZOWANIE - jest naszą jedyną SŁOWIAŃSKĄ nauką, którą trzeba zgłębiać i uczyć jej innych.

Zajrzyj też na:
Awatar użytkownika
pipen

Postprzez Amira » 08 Lip 2013, 10:59

.
Ostatnio edytowany przez Amira, 16 Paź 2013, 15:22, edytowano w sumie 1 raz
Amira

Postprzez doula Barbara » 08 Lip 2013, 19:36

Chętnie dołączymy do Was. Najprawdopodobniej będzie nas szóstka - dwójka dzieci i dwa małżeństwa (rodzice i dziadkowie). Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu obeznani z idęami Anastazji. Też weźmiemy instrumenty (bębny i bęben szamański). Jechać możemy na dwa auta, jedno praktycznie puste, co oznacza możliwość zabrania kogoś z okolic Piły, Chojnic, Bydgoszczy.
Czy będą jakieś rodziny z malymi dziećmi? Nasze pociechy mają 4 i 6 latek.
Już się nie mogę doczekać!!!
Pozdrawiam wszystkich!
BArbara
doula Barbara

Postprzez Lidia » 09 Lip 2013, 15:50

Ja też już nie mogę się doczekać !!! :) A jedzie ktoś z okolic Łodzi i ma miejsce w samochodzie , oczywiście za stosowną opłatą ? Zawsze raźniej jechać razem niż w pojedynkę :)
Lidia

Postprzez kwiat bzu » 09 Lip 2013, 21:19

Ja tez dołączam się do pytań Pipena..Nie myślałam o zjeździe w Bieszczadach i nie miałam planów żeby się tam wybrać w tym roku bo to dla mnie drugi koniec Polski..ale jak czytam ile Was tam będzie to nabrałam ochoty wielkiej żeby Was tam ujrzeć pobyć z Wami, poznać Was..więc zaczęłam myśleć jak tam dojechać. Mam samochód ale w taka trasę sama się nie wybiorę..Więc jeśli ktoś ma ochotę zabrać się z Białegostoku i okolic, ( ja mieszkam z okolicach Białegostoku) z Lublina i okolic( mogłabym jechać przez Lublin) Warszawy i okolic..mogłabym pojechać przez Warszawę, choć może trochę nadłożyłabym drogi...to piszcie do mnie na priv..Jechałabym z moją JUlą która ma 5 lat zapewne... :)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 10 Lip 2013, 12:35

I ja też tam będę:)

Do miłego Kochani !! :D
Laurosa-zablokowany-

Postprzez doula Barbara » 10 Lip 2013, 14:21

To tak wlasciwie ile osob bedzie :)? I -waznedla nas - ile z malymi dziecmi (poza mala Jlka :), wspomniana powyzej :) )
doula Barbara

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 10 Lip 2013, 16:50

Bacząc na rok poprzedni: nawet najstarsi górale nie są w stanie tego przewidzieć 8-)
Laurosa-zablokowany-

Postprzez pipen » 10 Lip 2013, 20:19

No to fantastycznie, nie mogę się już doczekać ...

Ciekawe jak się ono zobrazuje? Pewnie spontanicznie bedzie tworzone na bieżąco :mrgreen:

Zajrzyj też na:
Awatar użytkownika
pipen

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 11 Lip 2013, 09:26

Coś czuję, że w tym roku zobrazuje się tak, że zabraknie miejsc przy wspólnym stole. Dlatego, myślę, warto zabrać zabrać ze sobą jakiś koc, matę albo nawet rozkładane krzesło jeśli ktoś posiada, ażeby w razie czego swobodnie rozłożyć się na zielonej trawce :D
Laurosa-zablokowany-

Postprzez kwiat bzu » 11 Lip 2013, 20:53

Ja niestety nie dam rady w tym roku przyjechać. Kiepsko się czuję, złapało mnie jakieś przeziębienie i nie chce odpuścić.. :cry: Ale może uda mi się w przyszłym roku Was poznać ;) Co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią. Bawcie się dobrze i róbcie mnóstwo zdjęć. Pomyślcie też o kamerowaniu najciekawszych momentów:) Może będą jakieś wspólne śpiewy i tańce? :D
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez pipen » 12 Lip 2013, 08:51

Nalewka z czarnego bzu - siadła by ci jak nic Kwiecie Bzu, a poza tym cytryna z miodem (co dwie godziny wyciśnięty sok z jednej z łychą solodną miodu i trochę wody na rozcieńczenie) czyli witamina C w dużym stężeniu (najwięcej jest jej w natce pietruszki - zielony koktajl lub nadgryzać w sałatce), a do tego na noc - dwie godziny po kolacji i dwie godziny przed snem na siedząco - ssać i nagryzać przez 15-20 minut ząbek czosnku, jak by Cię zesłabiło, to tylko chwilowo - znaczy zadziałał, a potem już bedzie tylko lepiej - efekt murowany natychmiastowy.
Według Germańskiej Nowej Medycyny (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HwRBqhAV4CU) - znaczy zdrowiejesz, bo zakończyłaś ucieczkę przed czymś, z czego teraz organizm odreagowywuje.
Tyle tytułem odejścia od tematu :D.

Wracajac do Spotkania - to odliczanie godzin trwa, jak coś to mały stolik się weźmie, a nawiasem mówiąc z Waszych poprzednich doświadczeń to mniej więcej ile osób często bywało przy tym stole co ma na nim być mniej miejsca jak wszyscy zadeklarowani zjadą?

Zajrzyj też na:
Awatar użytkownika
pipen

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 12 Lip 2013, 09:18

W jednym rzędzie mieszczą się 3 osoby. Rzędów jest 2. Według moich informacji obecnych będzie co najmniej 15 osób.
Ale nie ma paniki- Marian jest bardzo pomysłowym człowiekiem i w razie potrzeby na pewno coś wymyśli :D
Tak więc pipen, bądź co bądź, 5-ciu dni dosłownie na zielonej trawce na pewno nie spędzisz :D
chyba, że o to chodzi.... :lol:
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Laurosa-zablokowany-

Postprzez doula Barbara » 12 Lip 2013, 10:42

Kochani, bardzo proszę, dajcie znać czy jakieś dzieciaki będą. My się będziemy przez całą Polskę tarabanić z dwójką maluchów i inna organizacja zupełnie, jeśli na miejscu jakieś dziatki będą, a inna, jeśli nie. Nie będę wchodzić w szczegóły, rodzice na pewno rozumieją o co mi chodzi :))))
doula Barbara

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 12 Lip 2013, 11:49

Dzieci, odezwać się !!!
Laurosa-zablokowany-

Postprzez smile » 12 Lip 2013, 17:32

hau hau!
<piesio>
Awatar użytkownika
smile

Miejscowość: małopolska

Postprzez kwiat bzu » 12 Lip 2013, 18:42

Pipen dziękuję za porady medyczne..czuję że mój organizm domaga się gruntownego oczyszczenia które mu już obiecuję od lat. Muszę się wziaść w pierwszej kolejności za oczyszczanie jelit :? :mrgreen: Ale to już się kwalifikuje pod inny wątek więc nie będę się rozpisywać. Basiu mam nadzieję że jakieś dziecko się znajdzie małe do zabaw z Waszymi pociechami a jeśli nie to i tak jesteście w dobrej sytuacji bo macie 2 a nie 1 ;) Będę z Wami duchem ale nie ciałem w tym roku ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez doula Barbara » 12 Lip 2013, 20:31

DZięki Ci wielkie Kwiecie Bzu :). Życzę zdrówka i obiecanej ciału atencji!
doula Barbara

Postprzez Marian » 22 Lip 2013, 07:33

Witam wszystkich serdecznie!

Pragnę podziękować z całego serca wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie.
To było miłe zaskoczenie z Waszej strony.
Nie spodziewaliśmy się takiego najazdu,wspaniałej atmosfery pełnej miłości i zrozumienia.
Wszystkich wspaniałych uczestników zjazdu było 24-ech.
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za wspaniałą atmosferę,poczucie humoru,zrozumienia dotyczące spotkania.
Jednym słowem za wszystko że aż trudno opisać to słowami,dzięki,dzięki i jeszcze raz serdeczne dzięki.
Do następnego spotkania
Beata i Marian
Marian

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje o spotkaniach, zjazdach, warsztatach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość