Propozycja corocznych spotkań

Można tu zamieścić informacje o planowanych wydarzeniach, zgromadzeniach czy imprezach.

Moderator: Administrator

Re: Propozycja corocznych spotkan ...

Postprzez kwiat bzu » 22 Lip 2013, 09:15

Poprosimy o jakieś zdjęcia <slonce> <kwiat> <slonce>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez cedrowy » 22 Lip 2013, 20:35

Witaj Kwiecie Bzu, będzie info, cierpliwości, ...tak obiecała Laurosa. Pozdrawiam znad Zalewu Szczecińskiego. <slonce>
cedrowy

Postprzez kwiat bzu » 22 Lip 2013, 22:22

Witaj Cedrowy <slonce> Czyli byłeś na zjeździe? :roll: Napisz co tam porabialiście i jak twoje wrażenia :?: Tylko szczerze ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez pipen » 23 Lip 2013, 12:20

Serwus Kochani!
Marian i Beatko oraz wszyscy uczestnicy zjazdu - serdecznie i z serca wam po raz kolejny dziękuję za wspólne doświadczanie siebie w przestrzeni miłości Mariańskiej <love> i naszej wspólnie wytworzonej poprzez naszą obecność <taichi> .

A co do zjazdu, to było fantastycznie i spontanicznie - tak jak na wstępie było napisane - kto nie dojechał, ten niech żałuje, bo wszystko się układało tak jak trzeba, wszyscy się nawzajem uzupełniali, a nawet jak były sytuacje dziwne, to w mig się wyjaśniały i już było normalnie, bo to wiadomo, że jak się spotykają ludzie nieznajomi, to jest potrzeba dotarcia i to się stało, szkoda, ze tylko na to był tydzień.
Obecni byli i użytkownicy forum i czytający forum - więc było dużo wspólnego, był też jeden człowiek, który nie przeczytał jeszcze serii Dzwoniących Cedrów Rosji, ale był otwarty na wieści naszego kręgu mocy <urodziny> i obiecał, że przeczyta.

Ponieważ część uczestników miała z górki i mieszkała pod namiotami, to część kolejna miała równo w kwaterach <kowboj> , ale to wszystko i tak nic, bo rozmowy rozgrywały sie i przy wspólnym stole i przy ognisku każdego dnia - gdzie nadmiar emocji był wypalany przez żywioł ciepła oraz niedobór pomysłów przy nim rozpalany.
Piękna okolica, aktywnie, bo zrobiliśmy wycieczkę i na połoniny i nad Solinę, a także do wegetariańskiej kawiarni w Ustrzykach Dolnych, gdzie mogliśmy doświadczyć wspaniałej energii prowadzącej ten lokal kobiety oraz hinduskiej i słowiańskiej muzyki.

O szczegółach trudno pisać gdyż był tego ogrom, natomiast w efekcie zapoczątkowaliśmy pewne działania, które będą już niebawem widoczne, również w innym temacie, a najbardziej w praktyce, bo kolejny zjazd już tuż, tuż <piesio> .

Jeszcze raz wam z Dorką wszystkim dziękuję - jesteście fantastyczni <tak> , mam nadzieję, że kryształy się przydały <szron> i pamiętacie o słowie JAH!

P.S.
Dla zainteresowanych, Sati Sauri - Słowiańska Modlitwa:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LKoksZ3lNSo
OBRAZOWANIE - jest naszą jedyną SŁOWIAŃSKĄ nauką, którą trzeba zgłębiać i uczyć jej innych.

Zajrzyj też na:
http://www.ffk.org.pl
Awatar użytkownika
pipen

Miejscowość: Zabrze

Postprzez iwona-123 » 23 Lip 2013, 21:16

Witajcie Kochani:)

I ja potwierdzam:)
że to było:

Właściwe Miejsce i Właściwy Czas
na Spotkanie
Właściwych Ludzi
Właśnie NAS <love>

PS. Mam Prośbę: Robercie z Żoną (który wesoło <brawo> podgrywałeś nam na gitarze) podeślij mi kontakt do Was na priva:)

pozdrawiam Ciepło ;) Iwona
iwona-123

Miejscowość: Borne, gmina Ostrowice, woj. zachodniopomorskie

Postprzez kwiat bzu » 24 Lip 2013, 08:25

Dzięki Pipen za dość obrazową relację <slonce> Trochę tajemniczości się tam zakradło ale mam nadzieje że wkrótce wszystkie karty zostaną odkryte i ujrzą światło dzienne. A ten wspomniany zjazd co ma być tuż tuż to kiedy tak mnie więcej? Znów w tym samym miejscu jest planowany? Czy termin przybliżony jest już znany?
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez pipen » 24 Lip 2013, 08:55

Oczywiście jest planowany w tym samym miejscu i to w następnym roku <blush> o czym poinformuje sam gospodarz.

Natomiast w innym temacie będzie informacja dla zainteresowanych podjąć konkretne kroki.
Nie będę się tu rozpisywał co i jak, bo wszystko jest jeszcze w powijakach,
natomiast ujrzy to z pewnością światło dzienne, bo o działanie tutaj chodzi. <luck>
OBRAZOWANIE - jest naszą jedyną SŁOWIAŃSKĄ nauką, którą trzeba zgłębiać i uczyć jej innych.

Zajrzyj też na:
Awatar użytkownika
pipen

Postprzez smile » 24 Lip 2013, 09:09

Hipko, a może Ty byś zorganizowała jakieś jesienne spotkanie?
Awatar użytkownika
smile

Miejscowość: małopolska

Postprzez Marian » 25 Lip 2013, 07:14

część druga <brawo> z spotkania nad Zalewem Szczecińskim :
http://www.youtube.com/watch?v=1NnRxlvi ... ubs_digest
Marian

Postprzez Marian » 25 Lip 2013, 16:31

Co do naszych corocznych spotkań to mogą odywać się u Nas w Bieszczadach jeżeli będziecie tego pragneli.
Z tym że po tegorocznym spotkaniu bedziemy musieli to troszeczkę inaczej zorganizować,ale o tym jeszcze napiszę konkretnie.
Myślę że termnin pozostanie ten sam,a co do reszty to jeszcze sie zastanowimy,może zorganizujemy przyjazd Bardów lub inne ciekawostki.
Jednak to wszystko zależy od Was samych,no i oczywiście od frekwencji,gdyż aby coś dobrze zorganizować to trzeba wiedzieć czy nie zostanie się z tym wszystkim na lodzie.
Jestem całe życie optymistą i przyszły rok bedzie jeszcze lepszy jak ten i tak z roku na rok.
Aż dojdzie do powstania pięknego Siedliska Rodowego,gdyż to jest Nasz cel.
Jednym słowem udało sie z czego jestem <love> dumny.
<brawo> <brawo> <brawo> jednak to nie tylko moja zasługa,gdyż bez <brawo> Was <brawo> nic <brawo> takiego <brawo> by <brawo> nie <brawo> powstało <serce> <serce> <serce> .
Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję i do zobacvzenia w krótce.
Marian
Marian

Postprzez Lidia » 26 Lip 2013, 08:33

Dziękuję Wam wszystkim kochani za wspaniały czas, który wspólnie spędziliśmy, za interesujące rozmowy przy ognisku, za możliwość poznania tak ciepłych i dobrych i mądrych ludzi :). Dziękuję za spokój ducha , który przywiozłam ze sobą :P. Dziękuję za kryształy górskie, za wspaniałe pyszne sałatki , za dwa akordy na gitarze, których się nauczyłam :) Dziękuję, że są i mogłam poznać takich ludzi jak wy - uczestników Bieszczadzkiego Zjazdu Anastazjowego . I wnioskuję, żeby przyszły zjazd trwał MIESIĄC :):):)
Lidia

Postprzez Marian » 26 Lip 2013, 12:33

już dostępne zdjęcia i krótki film z spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=nHUURShVL_4
Marian

Postprzez kwiat bzu » 28 Lip 2013, 08:29

Piękny filmik <slonce> Cudne widoki na góry i przyroda. No i zgrane widać towarzystwo jednomyślenników ;) Nie wiem tylko kto jest kto. Wiem który to Marian( domyślić się można) wiem która to Sylwia i Ania a reszta zupełnie nieznajoma. :(
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez kwiat bzu » 28 Lip 2013, 08:31

Pipen a Ciebie po czym poznać można na tych zdjęciach? ;) Czy Ty to ten z brodą i gitarą? <zielonazaba>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez pipen » 28 Lip 2013, 09:46

Z brodą tak i z bębnem <kowboj> gitara jest mi obca w obsłudze <zielonazaba> .

<uklon> <blush>

Zajrzyj też na:
Awatar użytkownika
pipen

Postprzez jula » 28 Lip 2013, 11:40

nie lubie pozowac do zdjecia,ale chcialam zeby tu na spotkaniu bylo moje zdjecie a nie bylo.Bardzo chce nastepnym razem bylo,bo ja jestem bardzo dumna ze jestem Anastazyjowcem!
jula

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez kwiat bzu » 28 Lip 2013, 18:21

Przepraszam Pipen ;) bęben zapamiętałam oczywiście i jakoś pasowałeś mi również do gitary :D JUla nie przejmuj się następnym razem musisz bardziej się wciskać w kadry i pozować na zdjęciach grupowych <slonce> Niejeden zjazd jeszcze przed Tobą ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez pipen » 28 Lip 2013, 19:42

No tu już raczej trzeba sugestię wysłać do Wedrussy, która to montowała i wstawiła na YT.

Jula - fantastycznie, że się poznaliśmy - jesteś bardzo energetyczną osoba i masz ogromną wiedzę, a Twój barszcz ukraiński - <cow> <brawo> <tak> <zakochany> niebo w gębie - jeszcze na twoich rodowych warzywach - mniaaaaam!!!! <bird> <kowboj>

Zajrzyj też na:
Awatar użytkownika
pipen

Postprzez Marian » 29 Lip 2013, 10:49

kwiat bzu napisał(a):Piękny filmik <slonce> Cudne widoki na góry i przyroda. No i zgrane widać towarzystwo jednomyślenników ;) Nie wiem tylko kto jest kto. Wiem który to Marian( domyślić się można) wiem która to Sylwia i Ania a reszta zupełnie nieznajoma. :(

Marian to ten " <urodziny> niedobry <slonce> siwy",a całą resztę poznasz <zgoda> następnym razem.
Myślę,że następne spotkanie bedzie już z Tobą.
Marian

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 29 Lip 2013, 12:15

Nie mam wątpliwości co do tego, że II Ogólnopolski Zjazd Bieszczadzki to PRZEŁOM w ruchu anastazjowym w Polsce.
Wkrótce więcej szczegółów.

A jeśli chodzi o atmosferę- to jest to trudne do opisania.
Wyobraźcie sobie grono ludzi, dołączasz do tego grona i już od pierwszej chwili wspólnym tematom nie ma końca, czujesz się akceptowany, kochany, rozumiany. Wszyscy odnoszą się do Ciebie z życzliwością i serdecznością. Są pomocni. Z ich oczu promienieje Miłość. Taka najbliższa rodzina z wyboru. A do tego było, jak dla mnie, na maxa wesoło :lol: Coś pięknego! Życzę sobie (i wszystkim zainteresowanym doznaniem tak pięknych uczuć) jak najwięcej takich momentów w życiu <slonce>

Gdy patrzę na fotki i filmiki z Bieszczadzkiego Zjazdu- śmieję się sama do siebie :lol:

Było wspaniale! Urlop nad Morzem Czarnym nawet w 0,01 % z tym się nie równa.

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE. JESTEŚCIE WSPANIALI !!! <serce>
Laurosa-zablokowany-

Postprzez jula » 30 Lip 2013, 10:53

pipen napisał(a):No tu już raczej trzeba sugestię wysłać do Wedrussy, która to montowała i wstawiła na YT.

Jula - fantastycznie, że się poznaliśmy - jesteś bardzo energetyczną osoba i masz ogromną wiedzę, a Twój barszcz ukraiński - <cow> <brawo> <tak> <zakochany> niebo w gębie - jeszcze na twoich rodowych warzywach - mniaaaaam!!!! <bird> <kowboj>

Dziekuje bardzo :lol: Tak sie cieszylam ze poznalam tyle ludzi,bardzo mila atmosfera <kwiat> Kocham was wszytkich <serce> <serce>
jula

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 30 Lip 2013, 11:18

Jula

My też Cię kochamy !!! <serce>

Rysiu ma przy sobie Wielkie Szczęście <luck> <slonce>
Laurosa-zablokowany-

Postprzez kwiat bzu » 30 Lip 2013, 18:57

JUla a może byś dodała swoje zdjęcie do profilu na tym forum. Wszyscy dowiemy się jak wyglądasz choć nie ma CIę na zdjęciach ze zjazdu ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Postprzez ewa » 31 Lip 2013, 11:07

Obejrzałam właśnie zdjęcia zjazdowe-BARDZO PIĘKNE !!!
Cieszę się bardzo że się tak udało i tez czuję że to wielki krok do przodu i zachęta dla innych.. <brawo>
i smuteczek w sercu że mnie z Wami nie było.
Jesteście wszyscy tacy Kochani i uroczy!!! <love>
To dopiero Anastazja grupę zwołała!
Radość wielka że dzielni gospodarze zadowoleni i chętni do kontynuacji i jeszcze większa radość z tego że Marian myśli o tym samym terminie w przyszłości,SUPER <kwiat>
będzie łatwiej coś zaplanować.Może i nam się uda w te dalekie i Kochane Bieszczady zawitać.
Pozdrawiam cieplutko <slonce>
ewa

Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 31 Lip 2013, 13:13

kwiat bzu napisał(a):JUla a może byś dodała swoje zdjęcie do profilu na tym forum. Wszyscy dowiemy się jak wyglądasz choć nie ma CIę na zdjęciach ze zjazdu ;)

pipen napisał(a):Jula - fantastycznie, że się poznaliśmy - jesteś bardzo energetyczną osoba i masz ogromną wiedzę, a Twój barszcz ukraiński - niebo w gębie - jeszcze na twoich rodowych warzywach - mniaaaaam!!!!

JULA to ta Wspaniała Osoba pierwsza z lewej

Dziękujemy, że JESTEŚ, promieniejesz pozytywną Energią, masz tak Dobre Serce, a do tego rewelacyjnie gotujesz i uraczyłaś Nas warzywkami ze swojej Przestrzeni :)
<serce>
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Laurosa-zablokowany-

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje o spotkaniach, zjazdach, warsztatach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość