Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Tutaj lądują wszystkie wypowiedzi oderwane od tematu dyskusji (offtopy) oraz wątki które nie pasują do tematyki forum, jak również tematy zamknięte i spam.

Moderator: Administrator

Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez 76trudexsu » 14 Gru 2017, 12:40

Witam! Po miesiącu stosowania tabletek mam ostre drętwienie nóg + dodatkowo strasznie mnie boli głowa. Czy muszę iść koniecznie do ginekolog, czy samam mam przerwać branie tabletek?
[url=http://healthyweek.pl/artykuly/dbac-o-swoj-biust-zeby-dlugo-byl-jedrny-ksztaltny/]http://healthyweek.pl/artykuly/dbac-o-swoj-biust-zeby-dlugo-byl-jedrny-ksztaltny/[/url]
Awatar użytkownika
76trudexsu
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Gru 2017, 12:36
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Re: Problem z tabletkami antykoncepcyjnymi

Postprzez Slavomir » 02 Sty 2018, 21:11

Wydaje mi się, że w większości osoby na tym forum są przeciwne stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych w ogóle, więc łatwo przewidzieć, jakich odpowiedzi możesz się spodziewać :)

Według mnie skoro już zaczęłaś brać to owszem, możesz lekarzowi powiedzieć o objawach, ale osobiście nie jestem za tabletkami. Jest kilka naturalnych i nieinwazyjnych sposobów na trzymanie w rydzach narodzin dzieci i są moim zdaniem absolutnie wystarczające.
Slavomir
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Lis 2017, 12:39
Miejscowość: Kraków
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca


Wróć do Bigos, dyskusje i myśli oderwane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron