W jaki sposob moge usunac swoje konto/profil?

Moderator: Administrator

Re: W jaki sposob moge usunac swoje konto/profil?

Postprzez apek » 09 Lis 2011, 15:55

Napisz prywatną wiadomość do Administratora z prośbą o usunięcie ;)
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez burczymucha » 11 Lis 2011, 12:50

nnhydra starasz się zmanipulować ludźmi tu na forum ? temu ma służyć ten wpis ?,napiszę bez ogródek gdy w przedszkolu móc się prawidłowo wysiusiać należy zgłosić ta chęć
wychowawczyni (administratorowi) a ty posikujesz w majtki .A wolne dziecko po prostu wychodzi za potrzebą.
Masz potrzebę poczekaj jak admin wróci z urlopu to ci ulży. Bez niego nie potrafisz być wolny ? wstydzisz się tego że znalazłeś się tu i co napisałeś na forum ?
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez burczymucha » 11 Lis 2011, 18:26

Nnhydra sorki za ostro to napisałem pierwszy twój post jak najbardziej zasadny następne jednak takie niepoważne.
burczymucha

Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez Administrator » 11 Lis 2011, 20:22

Nie ma przycisku usuwania konta. Właściwie sam się dziwię dlaczego, nie wiedziałem że w tej wersji programu tak to będzie rozwiązane.

Przynajmniej chroni to forum przed sytuacją, gdzie ktoś zasypie forum spamem, potem usunie swoje konto i pozostawi forum do ręcznego czyszczenia, i nawet odszukać go nie będzie można bo zniknie jego IP.

A tak mogę jednocześnie usunąć Pana konto i wszystkie posty zgodnie z Pańską wolą.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Wróć do Pytania i sugestie odnośnie funkcjonowania forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość